Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-180 z 207.

  • Zużycie paliwa (deuteru)

    Aramil - - Gra

    Post

    @chemikos, 4% to chyba wciąż zbyt dużo. Napędy i tak są ostro ciągnięte w górę na potrzeby turbo recków dodatkowo, lepiej przemawiające od wzoru byłoby ukazane przepalenie, np. układ obok paru przykładowych flot i przeliczenie jakie różnice by wywołała zmiana

  • Cytat od Qwant-holon: „Jeszcze a'propos tej nadprzestrzennej, to przydatne byłoby nie tylko zwiększenie pojemności mt, dt i rec, lecz także magazynów na planetach i ewentualnie ładowności wszelakiej floty. Co sądzicie? ” i przy magazynach wcale nie tak drogich i przeciętnych policz procent od 110kk... wszelka flota, by się okazało że można dofarmiać krążkami procent mt / dt / rec i tak jest zbyt duży =]

  • zapomniałem parafkę postawić widzę że niczego nowszego się nie doczekam, zatem przystępuję do alternatywnego rodzaju mobilizacji =] ps. panców do jakiejś ładnej liczby dociągnij, np. 65656

  • szukałeś, czekałeś, czaiłeś się i narzekałeś by w końcu coś dorwać =] pisałem, że to kwestia czasu każdy popełnia błędy graty starcia i co... do następnego =]

  • Nowy sposób komunikacji a supportem.

    Aramil - - Forum

    Post

    @M4ti, wydaje mi się, że nie mają dobrobytu i dużych możliwości wyboru universów przybywa, a graczy niekoniecznie =] ~tak ja bym to widział ~sam czekałem każdorazowo parę godzin, a gdy sprawa była nieco bardziej skomplikowana była to kwestia jednego dnia, kiedy też została udzielona odpowiedź przez kogoś wyższego stopniem /edit ciap raczej nie broni teamu tylko tłumaczy powody zaistniałej sytuacji, a i pokazuje, że niewiele jest w stanie ze swojej pozycji w tej materii zmienić

  • jedni tłuką 200 ataków po 200k a trampek wpada i robi dużą bańkę.. eh miło się takie ilości panców ogląda =]

  • tyle lat a czarnuch dalej lata... kto by pomyślał =]

  • Warto było poczekać Za każdym razem kiedy myślę że moje farmienia są git jak na możliwości uni (x5), wyskakuje taki trampek i robi dwa razy tyle no ekhm, ale krisu teraz starczy żeby dobić i do 50k panców chociaż na gąski wypadałoby rozszerzyć arsenał floty o inne statki =]

  • @trampek, pij, pal, grab i morduj - to najlepiej Ci wychodzi, a nie jakieś siedzenie i nic nie robienie buleon da sobie radę, parę dni postawił flotę to zaraz ją odbuduje =]

  • no, kopalnię metalu by z tej zbiórki można postawić tyle co moon na pocieszenie został - tak czy inaczej gratki

  • wyszło nawet nieźle, straty spore, ale ST miało być i jest Gratki =]

  • @SeraphiN, dzięki za pozdrowienia, z opisu wyglądało gorzej, a liczbowo wygląda zacnie. Jednak te 70% robi swoje -ciężko być na minus =] Po to lamki są żeby usypiać czujność ciężkiego sprzętu - spisały się zgodnie z zadaniem. Wyszło ładnie, na początku myślałem że pomyliłeś się o jedno zero bo układ w prawo był złom na ~200%, ale jednak nie Obrońcy mniej wiary w lipne zasieki =]

  • Dobre zalążki współpracy widzę Oldschoolowy bunkier + falanga - to musiało się tak skończyć =]

  • Cytat od buleon: „Brawo Aramil, druga opcja to taka, że do dowolnego RW mojej drużyny dokładam 750 LM i dodaję 0,8 wyniku do konta drużyny. ” no to akurat wiadomo dzięki temu w zasadzie nie musisz robić prawie nic

  • @Krucjo, @PioTro jedna z opcji to ten paragraf =] Waleczny Łowca: - wymagania: dzielenie liczby punktów militarnych przez ilość zaliczonych procentów w rozgrywce - ten u kogo na 1% przypada najmniej punktów otrzymuje nagrodę Obostrzenie 1: ponad połowa zaliczonych procentów musi być osiągnięta ze starć solo Obostrzenie 2: na koniec rozgrywki gracz może zrezygnować z 1 rw w acs, które uniemożliwia wygranie nagrody, jeśli po odjęciu jego wartości nadal wygrywa klasyfikację to otrzymuje nagrodę - n…

  • po prostu przeczytaj zasady a zrozumiesz

  • Zyski z Ekspedycji

    Aramil - - Zadawanie pytań

    Post

    piraci to nic, problemem są obcy wyskakujący niezależnie co dasz (jak masz pecha) z pancami i innymi podobnymi denerwującymi statkami generującymi straty

  • Zyski z Ekspedycji

    Aramil - - Zadawanie pytań

    Post

    ok, czyli może nie zwróciłem uwagi tylko mniej więcej widziałem pancerniki przy sporych stratach na ekspedycji Cytat od hasseu1: „Z poradnika (link w pierwszym poście): pkt. 2.6 Kosmici to twardszy orzech do zgryzienia, ponieważ mają zawsze o 3 poziomy wyższe technologie niż my. W skład ich flot wchodzą także groźniejsze statki, przez które możemy stracić nawet ¼ floty ekspedycyjnej. Event z ich udziałem może mieć trzy rozmiary: - Event mały (90%): 36-44% pkt strukturalnych naszej floty + 5 Cięż…

  • Zyski z Ekspedycji

    Aramil - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat: „Cytat od Pazik: „Cały poradnik do ekspedycji można znaleźć tutaj ---> PORADNIK ” Ale sporo osób chciałoby widzieć, wiedzieć i zobaczyć na własne oczy jak to jest z ekspedycjami - warto czy nie warto wysyłać. Wysyłam ekspedycje codziennie i zapisałem 200 z nich w kolejności. Wyszczególniłem zyski i straty na samym końcu. (Ukryta treść) ” //pance //wyjaśnione Wysyłałem swego czasu 5x4 razy ekspedycje i oprócz rzadkiego handlarza i trochę szrotu nie spotkało mnie z ich dużo dobrego Dodatkow…

  • Zacny dofarm, szkoda że wymęczonego dastiego nie udało się jeszcze zdjąć tylko ktoś inny przygarnął złomik =]