Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 261.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Obrońca coś nie ma do mnie szczęścia drugi raz trafiony w okno między zwózkami, szo. Pozdro dla NZD, szczególnie dla bfsujących lamek Dnia 25-04-2019 11:20:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk [NZD] ________________________________________________ Pancernik 33.333 _________________________________________ Obrońca Avatar ________________________________________________ Mały transporter 14.000 Duży transporter 19.000 Lekki myśliwiec 267 Ciężki myśliwiec 4 Recykler 47 Gwiazda Śm…

  • @Ecc0 pewnie nie jest wniebowzięty z tego starcia, ale Ty już przy tym farmingu pewnie tak Szo dla Jeremiaszka, a looxowi przetopu w kopalnie metalu

  • klik klik i boom graty. Nobodemu Szo, osamie dzień dobry na dorado

  • Takie tam świątecznie przewietrzenie silników i zweryfikowanie trwałości bunkru. Pozdrowienia dla NZD. Dnia 22-04-2019 21:21:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk_kupiedeuter [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 594.390 Pancernik 52.502 _________________________________________ Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 200.000 Krążownik 30.000 Okręt wojenny 2.000 Niszczyciel 5.000 Pancernik 10.000 _…

  • Pozdrowienia dla NZD, a w szczególności dla @Jesiou najlepszy przyjaciel człowiek. Drugiej stronie latającego Dorado życzę mniej jadu, a więcej 'sportowej' rywalizacji edit: trzecią stronę latającego dorado przepraszam za ominięcie Dnia 24-04-2019 17:54:55 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk [NZD] ________________________________________________ Pancernik 33.333 _________________________________________ Obrońca Redwing ________________________________________________ Mały trans…

  • Graty starcia, ładnie wyszlo. Gratulacje dla chłopaków z 4:229 za pomysłowość Obrońcy szo, a Fortiemu przetopu w zabawki

  • Zmiana konfiguracji uniwersum

    kamykmocy - - DiD Dorado

    Post

    Cytat od Lord Beerius: „No dokładnie ja wypowiadam się ze swojej, a Ty ze swojej. Tyle, że ja nie chcę zmian pod siebie uzasadniając, że zyskają wszyscy i gra będzie bardziej atrakcyjna. Ja po prostu wybrałem Uniwersum z najbardziej odpowiadajacymi mi ustawieniami. Dlatego szukam argumentów bezstronnych, obiektywnych, wyrażonych w konkretnych danych. ” Gra stanie się bardziej atrakcyjna poprzez wyrównanie szans z innymi uni. Wyjaśnij mi proszę jaki wpływ na dynamikę gry ma Twoim zdaniem prędkość…

  • Zmiana konfiguracji uniwersum

    kamykmocy - - DiD Dorado

    Post

    Cytat od Lord Beerius: „Cytat od Hefajstos: „Cytat od Lord Beerius: „Skoro przeglądasz to jak wyglądają zmiany aktywności graczy na Uniwersach gdzie zostały wprowadzone podobne zmiany? ” A co to ma za znaczenie. Ważne, żeby były wprowadzone u nas ” Takie ma znaczenie, że wprowadzenie zmian ma ponoć skutkować większą aktywnością. Jak pisałem jakiś czas temu ustawienia Uniwersow powinny być różne, a nie takie same tyle, że rozbite na kilka, bo to dopiero jest bez sensu i na pewno nie zapewni wzros…

  • Zmiana konfiguracji uniwersum

    kamykmocy - - DiD Dorado

    Post

    Cytat od Lord Beerius: „Skoro przeglądasz to jak wyglądają zmiany aktywności graczy na Uniwersach gdzie zostały wprowadzone podobne zmiany ” Jako gracz nie mam dostępu do takich danych, jednak wyrażam swoją opinie jako potencjalny "nowy" gracz, który zastanawiałby się nad wyborem uniwersum na którym miałby zacząć grę. Dorado niczym nie zachęca, bo jest pomiędzy bez wyraźnego wskazania na kierunek gry. Jako gracz, który gra tutaj aktywnie zależy mi na zmianie parametrów w kontekście fuzji, która …

  • Zmiana konfiguracji uniwersum

    kamykmocy - - DiD Dorado

    Post

    Cytat od Art: „Żeby tylko aktywność na forum przekładała się na aktywność w grze Niemniej jednak pochyliłem się nad cyferkami aktywności na forum i owszem wygląda to słabo. Universum szybko się wyludnia i podniesienie złomu czy zwiększenie ekonomii tego nie powstrzyma. Niemniej jednak pochylę się nad tematem ankiety ponownie. ” @Art Skoro poziom debrisu czy prędkość ekonomii nie wpływa Twoim zdaniem na frekwencje, to co to czyni? Po dorado powstały 2 uniwersa z większym debrisem (Fenrir dodatkow…

  • Obcy_Reaktywacja

    kamykmocy - - DiD Dorado

    Post

    Obcy_reaktywacja, Koniec, Sync, Rozbojnik. Czy to aby nierozliczone handle ? No to @P Y S I U masz swój miesiąc bfs'a . Przymusowy

  • Pozdro NZD Dnia 14-04-2019 21:58:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk_kupiedeuter [NZD] ________________________________________________ Okręt wojenny 29.412 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Altair ________________________________________________ Duży transporter 300 Lekki myśliwiec 2.231 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 12.475 Recykler 5 Satelita słoneczny 393 Niszczyciel 74 Pancernik 287 Wyrzutnia rakiet 10.000 Lekkie działo laserowe 10.000 Cię…

  • Czy najprościej nie byłoby wprowadzić modyfikacje, która uwzględniałaby przepalony deuter na transport przez konto silniejsze ? Wtedy mowa byłaby tylko o straconym czasie, nikt nie musiałby wydawać swojej antymaterii.

  • Po prostu tak was lubie, że postanowiłem zostać gsówką Szo/szp, tani deuter wiecie gdzie wysylac xd

  • Gratulacje sojuszniku, ale i tak za długo się zabierałeś do startu Kolejny udany transfer dawnego współoprawcy, atenie szo

  • Miałem dzisiaj podejmować drugą próbę gsowania, ale renta odebrana to sobie kupiłem flote ateny Pozdrowienia dla NZD, dostawców oraz znajomych z innych uni Dnia 10-04-2019 20:03:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk_kupiedeuter [NZD] ________________________________________________ Mały transporter 117.488 Lekki myśliwiec 458.245 Krążownik 66.471 Okręt wojenny 27.481 Pancernik 55.147 _________________________________________ Obrońca PXF ATENA [BaP] ____________________________…

  • Kamyk kupi deuter

    kamykmocy - - Handel Dorado

    Post

    Kupie każde ilości deuteru - nick w grze kamyk_kupiedeuter Przy dostawach do 50kk place 2.5/1.5/1 Powyzej 50kk 2.6/1.6/1 Przy stalej wsółpracy zapewniam brak agresji z mojej strony oraz dopuszczam możliwość negocjacji przelicznika. Zapraszam do handlowania

  • Tym razem Lordzik uznał, że podzieli się pushem Pozdro sojusz i znajomki Dnia 09-04-2019 13:11:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk_kupiedeuter [NZD] ________________________________________________ Okręt wojenny 27.720 Pancernik 51.507 Krążownik 1 _________________________________________ Obrońca Procurator Skat [WAR] ________________________________________________ Mały transporter 49 Duży transporter 16.457 Lekki myśliwiec 217 Krążownik 4.984 Okręt wojenny 241 Statek kolon…

  • Prawie już wtorkowy, ale jednak poniedziałkowy puszyk. Pozdrowienia elo dorado. Dnia 08-04-2019 23:56:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk_kupiedeuter [NZD] ________________________________________________ Pancernik 30.000 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Tlacia [MGK] ________________________________________________ Mały transporter 2.930 Duży transporter 753 Lekki myśliwiec 4.790 Ciężki myśliwiec 21 Krążownik 608 Okręt wojenny 2.090 Recyk…

  • Kiedy możemy się spodziewać aktualizacji ?