Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 569.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ładny zysk, % i STejk Gratulacje. Ciekawi mnie kto pierwszy trafi 5 cyfrowe, skoro juz dochodzimy do ponad połowy 4 cyfrowego. Obrońcy pakiecik budowlany.

  • Cytat od Hunter92: „Brawo multiżonko! Najbardziej cieszy ta ilość zrabowanego deuteru No za pozdrowienia dla Morcina to dożywotnie propsy Pzdr i do następnego ” Najbardziej cieszy ustrzał bociarzy, już od Jajnic na nich poluje... Ale 2 wyeliminowane, szukamy dalej.

  • No hej, mała nocka z Hunterem Jak widać, całkiem przyjemna i owocna w zbiory. Pozdrawiam żonę Marvina i Morcinka W pracy puszczę sobie chyba The Cranberries - Zombie Efekt nocki, znów sisior przy nicku: Posiadasz -4.447 punktów honoru i za to otrzymujesz tytuł „Lord Bandytów“. Dnia 19-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor dramat [DZBANY] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 2.165 Mały transporter 7.609 Krążownik 1.196 Lekki myśliwiec 6.789 …

  • Nocki z Tobą to przyjemność Poproszę wincyj Przetapiaj! Obrońcy

  • No no mój Ty wojowniku! Rozkręcłeś się Brawo i przetopu, czas może na coś wspólnego? Niech rozpocznie się polowanie Obrońcy Szo!

  • Szo mordko, odrobisz szybko Agresorowi gratki i więcej zabawy na uni, szalejesz

  • Cześć! Ja to jestem jednak miła, kolejnego rogala rozdałam.. dramat.. ale obrońcy Szo i pożytku z nabytku STejk to nic specjalnego skan-lot-boom, więc nie ma się co rozpisywać i podniecać. Standardowo pozdrowienia: Dla Asi ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz, a jak nazbierasz dużo kluczy, to zostaniesz woźną żona! Hunter'a Dzbana Jest 3:1 mały łobuzie Marvina, Czarnego Przyjaciela i wszystkich Dzbanów i Dzbannice. Mały bonus na wczorajsze WaleWtynki z dynki: dramat [DZBANY] vs. amelka ~ 153.21…

  • Kurczaczki! Mogłam jednak zostać i robić z Wami nockę Gratki łobuziaku;* nadal jest 2:1, więc czekam no drugiego spieczonego, tłustego STejksona. Będziemy robiły za cheerleaderki co 4 cycki, to nie dwa! Przetopu, a obrońcy Szo!

  • Cytat od Marvin: „Może powinniście zaprosić agresora do sojuszu, wszak trzeba być niezłym dzbanem, żeby latać w taki sposób Graty obrony, agresorowi polecam zastanowić się jak zabezpiecza się ataki, a jednej z obrończyń polecam nauczyć się rozwijać tajemniczy skrót "FS" ” Jak zawsze miły Ale fakt, żona FSy, nie zmulaj! P.S. Sorka za błędy w opisie, wstawiałam z telefonu, poprawię niedługo!

  • Witam ponownie zacne towarzystwo Mam przyjemność i nie, bo zysków na tym to wspaniałych nie ma (sprzedam 120kk mety), ale nie o to w tym starciu chodziło... przyjemność przedstawić Wam obronę mojej żony. Niestety pech by chciał, że dostała w tym samym czasie gonga na Jajnic, ale spadła całe 3 miejsca chyba , więc Szo.. z resztą nie chce mi się nawet opowiadać o tym ataku.. bo od takiego dostać złoma to nawet szkoda wylewać rzekę słów. Niestety jajnic to uni dramat.. dno.. i tysiące kamyków pod s…

  • Cytat od Marvin: „No niby coś jest, ale trochę pozostaje niesmak po tym, jak Ci uciekł cel na fsie pod falangą. Pozdro & poćwicz Gratki, czekam na następne. Obrońcy SzO. ” ja Ciebie też terefere! wcale nie uciekł! Musiałam zawrócić draniu jeden, bo się przeklikał, ale szacun by był, gdyby uciekł w 1sek, nawet Ty tak nie umiesz! Asia by dała rade, na pewno. btw, jak tam Twoje teleportowanie raków?^^ poczekaj, zrobie na jajnic flote i zniszcze Twoje kopalnie! Dzięki za wpisy, do naSTępnego łobuzy.

  • Ty tylko siedzisz i czekasz na okazję (Jak nie powiem kto pod zapalonymi latarniami!) Gratki i przetopu, atakierom życzę, ażeby byli bardziej czujni! Szo! i oczywiśćie multi i push i dramat i lama itp.

  • Witam, w sumie to nic specjalnego tutaj nie ma, skan - lot - boom - dofarm - zbiórka - powrót. Oczywiście brakło mi slotów na dofarmy i poleciał jeden z dużym opóźnieniem, ale o dziwo wlazł. Wróciłam zmarnowana po pracy i zniechęcona jakimkolwiek skanowaniem, więc położyłam się spać, obudziłam kilka godzin później.. puściłam ze 4 skany, totalnie nie mając nawet ochoty ruszać floty, bo wcześcniej uciekło mi 400% 3x... (i tak Cię dorwę draniu).. ale coś znalazłam, stwierdziłam, a nóż widelec łyżka…

  • To co się teraz tam na J wyprawia i jak do tego podchodzi team można skomentować tylko jednym słowem: dramat. Gratki D, ciśnij dalej, przetopu na kopalnie i badania Obrońcy Szo.

  • Cytat od Hunter92: „Powyższe ST zostało zrobione przez gracza, który oszukiwał zasiadając konto miesiącami 24/7. Teraz chwali się ST gdy już ma nieuczciwie zdobytą kilkukrotną przewagę. Obrońcy - uczciwości Atakującemu - szybkiej odbudowy. Pozdrawiam ” dramat. Hunter zgrywus Gratki wyczucia i przypilnowania FSa złom pod dom. Agresorowi Szo, bo to dopiero początek.

  • Cytat od Marvin: „Ech, pierwszy post od... 5 lat? 7? ” Chyba żeśmy skończyli jakoś w 2013? Tak, czy inaczej jeszcze nikt z nas nie zardzewiał. Brawo, wincyj wincyj. szono, powodzonka.

  • Ej, ale czemu tu taki mały %? dramat. gratki i przetopu

  • Graty i przetopu Srebrny Lisie Hunter zgrywus Więcej takich, obrońcy powodzenia, Szo, czy czego tam chce.

  • "Po długich przygotowaniach, mamy przyjemność ogłosić, że już niedługo pojawią się zupełnie nowe funkcje w grze." Jak po długich przygotowaniach to już myślałam, że w końcu zrobią apkę na telefony bo czekamy tylko kilka lat, ale po wczorajszych zaskoczeniach "nowościami" na Gladiatus, gdzie do tej pory jest cisza od GFu, rozumiem, że to zwykły 'chłyt marketingowy', żeby odciągnąć uwagę od failu w jednym miejscu, wrzucając gówno-wiadomość, z której nic nie wynika, na innej grze xD bez urazy smoki…

  • Och! Ach! Idealnie pod żoną Brawo dla Piotra i Piotra mało coś czołgów macie.. musicie faktycznie dorobić mięsko, mięskiem, ale siła być musi.. Najpierw masa, potem rzeźba! Obrońcy SzO.. i spokojnych świąt.. jeszcze troszkę można odpocząć. Mężu mej żony.. dziękuję za link, dedykacje i życzenia miło mi.. Starość niestety powoli nas dopadła xD już nawet za miękkie łóżka nam przeszkadzają..