Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-47 z 47.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowe Uniwersa- Kompromis

    Gethauz - - Gra

    Post

    Widząc odwieczną wojnę pomiędzy tymi co się pushują i kupują anty a ich zaciętymi wrogami, myślę że można pomyśleć nad prostym rozwiązaniem: zamiast co 2 miesiące serwer, wychodzą co 4 miesiące 2 serwery: 1) dla grupy nr 1: serwery takie jak obecnie, GF może dodać dodatkowo tysiąc nowych opcji by było gdzie wydać anty (np technologia maskująca, skrócenie czasu dolotu itd) 2) dla grupy nr 2: kupowanie surki nieaktywne, skrócenie czasu badań, wszystkie inne dodatki jak MOONS nieaktywne, dopalacze …

  • Może niech Yodeau wejdzie i napisze, że on zbierał pz ze starcia a z gs zostawił unavitowi To co kolega z soja rozbije się sekundę przed i powie unavit, rw moje bo tamtem złom to z innego nobka Graty dla obu stron za fajną wojnę

  • Zmiana parametrów relokacji.

    Gethauz - - Gra

    Post

    Co ma zrobić gracz, który powiedzmy 3 lata temu postanowił, pal licho reorganizuje konto albo buduje nowe, pod większą produkcję, usuwam te planety co mam i kolonizuje te trójki... I co ? Wysiłek kilku miesięcy, lat i wszystko zostało im teraz odebrane. Czy jest sens gry dalej w ogame po takiej akcji ? Dodatkowo kilka budynków, które wreszcie zaczęły do czegoś służyć znów inwestowanie w nie stalo się bezcelowe. Teraz Ci gracze czują się poszkodowani i oszukani. Myślę, że Gameforce powinno podjąć…

  • Unanit dziecko drogie, ekonomom nie wypowiada się wojen, to żenada. Lata się na ich transporty surki. Czym oni mają was pojechać ? Flotą z ekspedycji Słabe to. jak MNS ma takie jaja to dawajcie Zboczki albo WSNR Czy peniasz co ?

  • Zmiana parametrów relokacji.

    Gethauz - - Gra

    Post

    strzał w stopę... widok gali przed akt: 1p - bez sensu 2p - bez sensu 3p - terra i relokalizacja na 15 4-6 stare planety max 324 pola 6-12 duże planety 13 - bez sensu 14 - bez sensu 15 - relokalizacja po deu po akt: 1-7 bez sensu 8- jedyny służszy wybór 15- relokalizacja Ogame - 10 % flociarzy 30 % system mieszany 60 % ekonomi po akt: 100 % flociarze do pierwszego złoma bo eko już się nie opłaca grać skoro flociarz będzie miał prawie to same wydobycie energetyczna ? znów bez sensu terra ? znów b…

  • Ilość pól

    Gethauz - - Zadawanie pytań

    Post

    2 tygodnie i kolonizowanie pozycji 3 stało się... bezsensowne... czy ktoś w tym ogame myśli ? czemu psujecie ludziom grę? dnia 13 grudnia 2018, około godziny 13 na nasze serwery trafi aktualizacja gry do wersji 6.8.3 [Nowość] Planety z pozycji 4-12 będzie można przenosić na pozycje skrajne 1-3 i 13-15 [Poprawka] Wiadomości e-mail dotyczące kasacji konta nie będą wysyłane do kont z Antymaterią

  • Ilość pól

    Gethauz - - Zadawanie pytań

    Post

    Cześć Czy maksymalna ilość pól możliwa na Uni Europa (pozycja 3) to 207 (+25) ? Posłałem już 412 kolonizatorów i ani razu nie zbliżyłem się do granicy 200 pól. Jako, że uni jest nowe więc taka ilość kolonów równa się katastrofą ekonomiczną dla konta. Na starym uni rozumiem, 1000 kolonów w tą i czy w tamtą jest nieistotne. Zmniejszyłem wymagania do 195 ale to i tak 1 % całości. Większe prawdopodobieństwo ma to, że człowiek w końcu się wkurzy i usunie konto albo usunie dobrą kolonie.. Czy nie lepi…