Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 221-234 z 234.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    No ja też jestem kibicem i chyba fanem, ale widzę że mało osób się tym interesuje, niestety.

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    No w złą godzinę go pochwaliłem... szkoda, no ale nad pogodą nikt władzy nie ma. Może skoki się powinny się odbywać w hali, haha

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    Bardzo fajny jasny post Zaimer. Stoch prezentuje coś co jest widoczne u wszystkich polskich skoczków, było to też u Małysza ostatnimi czasy. O czym mówię? Otóż - brak dwóch równych skoków. Jeden jest słaby, a drugi bardzo dobry.. Jak je dodać do siebie to rezultat jest taki jakby były oddane po prostu 2 średnie skoki. A skoro 2 średnie skoki dają mu pozycje w pierwszej piątce, to może warto nad tym popracować i powalczyć o pierwszą trójkę, dwójkę?

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    Świetny wynik i jest 3 w pucharze świata, o 1 punkt przed Freitagiem

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    pare dobrych druzynowych konkursów rozegrali za adasia a skoro stoch moze byc dobry to reszta też, tylko trzeba popracować nad nimi EDIT no prosze jak ladnie Kamil Stoch dzisiaj z 11 miejsca wyskoczył na 3 brawo

  • Czemu uważasz że Polska miałaby nie wyjść? Mają jeszcze pół roku na poprawienie techniki, i wcale im słabo nie idzie, bramki strzelone np. Niemcom były bardzo ładne.. A grupę mamy wymarzoną niemal, więc nie rozumiem twojego naśmiewania się

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    Nie wiem tylko jak to będzie z pucharem narodów.. drużynowe skoki bardzo słabo nam idą.. a podobno mierzymy w podium

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    A teraz jak go nie ma to nie ogląda się fajnie? Mam nadzieję że nie jest to powszechne zdanie, bo skoki w Polsce przez to mogą wiele stracić

  • TOP 15 Złomiarzy uni Fornax!

    pacek - - Hall of Fame

    Post

    Aktualizacja: 08.11.2011 peciaq - łącznie 39164,48 % SOLO (4) - 17927,43% ACS (2) - 21237,05% SOLO: SOLO; mistra [GotH] vs peciaq [F.D.] - 2658,63% + zbiórka (OBRONA + 1 ST w życiu) :D SOLO; peciaq [F.D.] vs Mati01 - 3082,89% + zbiórka, nowe PB :) SOLO; SierraLeone [F.D.] vs Fornnax - 3482,29% + zbiórka SOLO; peciaq [F.D.] vs Rocafella [tC.] - 8703,62% + zbiórka - nowy PB SOLO ACS: ACS; peciaq [F.D.], Lotem [CwR] vs wojlob [muppets] - 2739,14% + zbiórka ACS; Sierra_Leone, SierraLeone, sierra.leo…

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    W sobotę odwołali drużynowy, a właściwie przenieśli na niedzielę rano. Polska była na 7. miejscu. W indywidualnym (też niedziela, od 13:00) Kamil Stoch zajął 4. miejsce za 3 Austriakami.

  • Skoki narciarskie

    pacek - - Sport

    Post

    Nie znalazłem tutaj tematu o skokach, oprócz tego o końcu kariery Adama Małysza. Ktoś się interesuje? Ogląda? Może trenuje? Ja właśnie oglądam konkurs skoków w Kuusamo i jestem bardzo zadowolony z wyniku Kamila Stocha po pierwszej serii. Oczywiście Austriacy jak zwykle na czele... Czy ich się da pokonać?

  • TOP 15 Złomiarzy uni Fornax!

    pacek - - Hall of Fame

    Post

    Skoro nikt się nie kwapi, to ja się dodam a co, pobędę na 15 miejscu Aktualizacja: 08.11.2011 peciaq - łącznie 30460,86 % SOLO (3) - 9223,81% ACS (2) - 21237,05% SOLO: SOLO; mistra [GotH] vs peciaq [F.D.] - 2658,63% + zbiórka (OBRONA + 1 ST w życiu) :D SOLO; peciaq [F.D.] vs Mati01 - 3082,89% + zbiórka, nowe PB :) SOLO; SierraLeone [F.D.] vs Fornnax - 3482,29% + zbiórka ACS: ACS; peciaq [F.D.], Lotem [CwR] vs wojlob [muppets] - 2739,14% + zbiórka ACS; Sierra_Leone, SierraLeone, sierra.leone vs k…

  • Wczoraj też Błaszczykowski i Lewandowski na +. Jeśli dobrze liczę, to w 3 ostatnich meczach strzelaliśmy po 2 bramki, i to właśnie ten duet je zdobywał. Powiem wam że podoba mi się gra reprezentacji. Myślę że jakby się spięli przez te kilka miesięcy to mogli by coś pokazać na EURO..