Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 670.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Neferet: „"Fizycznym: hipopotam, a emocjonalnym hmm między leniwcem a surykatka" Hipcie i leniwce górą! No ba! :D I dlaczego kłamiesz, że tęsknisz za @Dawid? xD Ja nie kłamię! Nigdy! :P ” Cytat od Dawid: „Cytat od Neferet: „"Fizycznym: hipopotam, a emocjonalnym hmm między leniwcem a surykatka" Hipcie i leniwce górą! I dlaczego kłamiesz, że tęsknisz za @Dawid? ” Ten post nadaje się do kasacji!!! Kruszynka teskni bo mnie loffcia! Prawda?? Oczywiście! ”

  • Ban

    kruszynka - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od PDW: „Czy można legalnie się pushować grając na dwóch kontach i wysyłać na słabsze konto surowce? ” Nie. Zgodnie z Zasadami Gry jeden gracz może posiadać tylko jedno konto na danym uniwersum. Jeżeli podejrzewasz, że jakiś gracz posiada multikonto możesz wysłać zgłoszenie ze swoimi podejrzeniami poprzez Support. Obsługa Gry sprawdzi konta i jeżeli faktycznie dochodzi w ich przypadku do naruszenia zasad gry zostaną wobec nich wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

  • Pluszaczek Zaqes :)

    kruszynka - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Zaqes: „KRUSZKA! Moja ROPUSZKA! Nie widziałem tej wiadomości! I forum mnie okłamało i pokazywało moją odpowiedź jako ostatnią! Wybaczysz mi kiedyś? ” Taa jasnee..przyznaj się, że wziąłeś mnie na przeczekanie Brutal! Czy u Ciebie jest też gorąco i upały? Jezioro czy Morze? Utożsamiasz się z małpką, zatem czy lubisz skakać po drzewach i jeść banany? A może wolisz się iskać z kimś? Kogo z teamu chciałbyś poiskać? Gdybyś wygrał milion dolarów, ale nie mógł tych pieniędzy wydać na siebie, co…

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Dawid: „Dlaczego Zaginiony? Wiesz że mam urlop Doskwiera Ci upał? Taaa urlop..to raczej jak emerytura wygląda Doskwiera i to bardzo! A i muszę powtórzyć pytanie, bo nie odpowiedziałaś pff! Jak bardzo za mną tęsknisz? Tak w skali od 9 do 10 Bardzo! Hmm powiedzmy tak 3!+pierwiastek z 16 może być? xD ” Cytat od Zaqes: „Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! ) A więc... Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? W sensie fizycznym czy emo…

  • Lobby nie działa!

    kruszynka - - Błędy w grze

    Post

    Posty nie na temat zostały usunięte. Proszę nie zaśmiecać tematu, który dla większości graczy jest bardzo ważny.

  • Backup ataku

    kruszynka - - Błędy w grze

    Post

    Jeżeli ktokolwiek ucierpiał w wyniku wczorajszych prac na uniwersum (zawrócone floty, niemożliwość zalogowania się etc.) proszę o wysłanie stosowanego ticketu przez system Support wraz z załączonym kodem API. Każdy przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie.

  • Flota sama wrocila?

    kruszynka - - Błędy w grze

    Post

    Jeżeli ktokolwiek ucierpiał w wyniku wczorajszych prac na uniwersum (zawrócone floty, niemożliwość zalogowania się etc.) proszę o wysłanie stosowanego ticketu przez system Support wraz z załączonym kodem API. Każdy przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie.

  • Od dnia 20.06.2019 godz. 12:00 będą obowiązywać następujące progi miniST: SOLO: 250% ACS: 350%

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Poka_Bydlaka: „Ile ważysz? Zależy w jakiej pozycji mam wagę. Jeżeli w sposób prawidłowy jak na zdjęciu tyy42rv.jpg to mało ”

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Dawid: „Dzień dobry! Witam zaginionego GO! Cóż ciekawego słychać? W sumie nic...dużo pracy, mało czasu :( Mój ponton już naprawiony? Oczywiście Jak bardzo za mną tęsknisz? Tak w skali od 9 do 10 Coś mała ta skala Cwaniaczek :D Dlaczego się nie odzywasz?! Ja?! To Ty chyba w Bieszczady wyjechałeś bo słuch o Tobie zaginął :P @smoki nie marudzi że nie wróciłem w terminie? Smoki nigdy nie marudzi Jak coś jej nie pasuje to po prostu pożera takich delikwentów. Także strzeż się i obserwuj niebo…

  • To może teraz @Neferet

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Mefist: „Witaj Serdecznie Kogo me zmęczony oczy widzą, wciąż aktywnego na ogejm o matko któż to się zjawił Odnalazłeś drogę do Ogame? Bo daaaawno Cię nie "widziałam" Jak się podobał finałowy odcinek gry o tron Sama nie wiem..z jednej strony byłam zła że tak to wszystko rozegrali...z drugiej strony było to w sumie szczęśliwe zakończenie więc nie powinnam się złościć. Mieszane uczucia, ale brakowało mi kilku scen Czemu nadal Ci się chcę (skąd czerpiesz energie) Oj bywały już kryzysy i to …

  • Kultura osobista graczy

    kruszynka - - DiD Fenrir

    Post

    Każda wiadomość pomiędzy graczami może zostać zgłoszona przyciskiem "zgłoś" jeżeli wg osoby, która ją przeczytała łamie ona Zasady Gry. Wulgarne/obraźliwe wiadomości zgłaszane w ten sposób rozpatrywane są wyłącznie przez Administratorów Gry. Administrator Gry każdą zgłoszoną wiadomośc rozpatruje i jeżeli gracz złamie te zasady zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje. O wymiarze (rodzaju) i długości kary decyduje Administrator Gry. Temat zamykam.

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Ingolf: „Cześć Tu mnie chyba jeszcze nie było! Ano nie było! Czulam się pominięta! :( Czy to prawda, że strzelasz z pejczyka w niegrzecznych GO? Ależ skąd..ja ich tylko miziam a że niektórzy lubią mizianie pejczykiem to cóz.. o gustach się nie dyskutuje :P Tęsknisz za czasami, gdy pełniłaś funkcję GO? Czasami Nawet kiedyś zastanawiałam się, czy się nie zdegradować i zostać na jednym uni :D Byłaś wtedy grzeczna? Oczywiście! Zawsze jestem grzeczna. Jedyne co to byłam trochę upierdliwa dla…

  • Gracz pytał o falangę co widać a czego nie, a nie o bezpieczne FS i dyskusję na temat wyższości jednego FSa nad drugim. SPAM usunięty. Część postów wydzielona do osobnego wątku. Osoby, których posty zostały usunięte mogą czuć się ostrzeżone..

  • Każde uniwersum, które chciało zmian zakładało odpowiedni dział w DiD aby gracze danego uni mogli się w tej kwestii wypowiedzieć i zaproponować jakie miałyby to być zmiany. Zatem jeżeli chciałbyś zmian na uniwersum proponuję zacząć dyskusję w DiD Cosmos. Jeżeli będzie odpowiedni oddźwięk to myślę, że Art przeprowadzi stosowną ankietę.

  • kruszynka

    kruszynka - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Ruda: „Siemano : data-verified= "> hej Jest mi ogromnie wstyd bo mam taki zapłon że pytania są z lekka nieaktualne na ten moment. Majówka dawno już minęła (ale maj jeszcze nie! :D) a GoT się skończyła Ale spróbuje odpowiedzieć na pytania Jakieś plany na majówkę? Czy raczej chcesz odpocząć w domu? Planów nie miałam, ale skończyło się na tym że pojechaliśmy do mojego domu rodzinnego. Rodzice wybyli na jakiś spływ to mieliśmy całą chatę dla siebie Pogoda wprawdzie nie była najlepsza, ale i…

  • ooo ogrzysko sobie o mnie przypomniało No to @Neferet

  • Trashsim jest symulatorem zatwierdzonym do użytkowania przez Gameforge jednak nie jest to produkt tej firmy. W związku z czym wszelkie wykryte błędy należy zgłaszać do twórców symulatora. Dodatkowo jak nazwa wskazuje symulator nie jest 100% odzwierciedleniem tego co się dzieje w grze. Zawsze wynik może się nieco różnić. Temat został dość dokładnie wyjaśniony przez graczy zatem go zamykam z uwagi na pojawiający się flame i offtop.

  • kto zgadnie kto napisze nastepny :)

    kruszynka - - Spam

    Post

    Jakiego potworka? że zła i kobieta to od razu potwór? pff!! Ale skoro mam zjeść jakiegoś potworka to /me zjada @Toadie