Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratuluje fajnego zysku, zawsze to trochę nowych latajek, minus masz za brak linka Obrońcy SzO!!!

  • Cytat od Zanzaf: „Grałem na speed eco x4, x7 i x1, nie zauważyłem aby zwiększone eco wymagało zaglądania 7 razy częściej. Wystarczy zwozić surke raz dziennie (w późniejszym etapie gry nawet raz na 2 dni), bo czy masz eco x1 czy x7 nikomu nie chce się latać po dobowe wydobycie z planety. Jedyną odczuwalną zmianą jest jest czas zbierania i czas budowania/badania (np. 4 lata na zbadanie 24 poziomu astro przy speed x1 brzmi kuriozalnie). ” tak graleś tak jak inni grajkowie na nowych serwerach a rożn…

  • @FILU tak chcieliśmy zostać przy klasyku, dlatego że my lubimy tę grę lecz po za tą grą mamy też rodziny, pracę tudzież inne rozrywki lub hobby, nie jestesmy już dzieciakami jak wtedy gdy po raz pierwszy zakładaliśmy konta, teraz młodzi lub nonlife lubia wszystko co szybkie, szybki seks, szubkie BMW M5, szybkie eko w Ogame a my jesteśmy juz dinozaurami... wiadoma sprawa że jak się zwiekszy eko to trzeba częściej zagladać, 7× częściej - to Uni68 wymusiła na nas te zmiany bo jeśli chcemy jeszcze w…

  • no to pierwsze koty za płoty cała akcja przygotowana przez DEFEKT MOTYLA ja dołączyłem tylko Niszczarki mam nadzieje że współpraca nie skończy się tylko na tym jednym locie i częściej tu będziemy gościć pozdrawiam też pewnego Pana co mi obiecał że po święcie Zmarłych mnie dojedzie nie będę może pisał tu nicka ponieważ Commander Cupid całkiem na mnie się obrazi i jeszcze to zrobi przed tym Świętem (ups podałem nick) jeszcze raz dziękuję a Obrońcy SzO i mniej wiary w bunkry a więcej w FS'y

  • dokladnie tak jak pisze moja przdmowczyni ten temat dotyczy zwiekszenia eko a nie kto poszedł na Uni68 i kogo byście chcieli zezłomować... dlugo byłem sceptycznie nastawiony do jakiegokolwiek speeda, gdyż klasyk zanika, lecz trzeba iść z duchem czasu i jak zamierzamy jeszcze trochę pograć to niestety musimy wybrać to lepsze zło jakim jest speed eko

  • popieram!!!! założyciela tematu!!!

  • Graty Gregor, szkoda że bez zysku ale dla fun'u też się lata Obrońcy SzO i większej rozwagi w odbieraniu zabawek

  • Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego Ciebie tu tak mało, przecież potencjał jest, umiejętności są i flotka też nie mała... Obyś jak najczęściej tu gościł Obrońcy SzO!

  • Graty ustrzelenia Ciap czy kogoś kto zasiada na tym koncie zysk całkiem przyjemny Obrończyni SzO!

  • Graty, niezłe przywitanie gości na naszym uni Obrońcy SzO!

  • Nowe twarze w tym dziale, zawsze mile widziane floty macie potężne jako Sojusz więc możecie sporo namieszać na Nekkar - Graty Obrońcy SzO!

  • OMG jaki zysk - to mi się podoba, właśnie po to się gra w tę grę, aby zrobić takie RW wtedy buzia uśmiechnięta jest jeszcze długo dlatego za nic bym nie zamienił tego uczucia a na pewno nie szedł bym na łatwiznę bardzo ładnie Szajka złomuj i lataj!!! Obrońcy SzO!!!

  • Mówią że saper się myli tylko raz nieźle rządzisz po Uni ale do Sputnika masz jeszcze bardzo daleko Graty za wszystkie wklejone STejki i za te nie wklejone też Obrońcy SzO!!!

  • ST#205/116 Witam, nowych graczy na Uni Nekkar!!! RW bez Historii Pozdrawiam mój kochany Sojusz Veto, moje buddy oraz dostawców paliwa oraz Sojusz 30 Plus z Dorado FCv1slp.jpg youtube.com/watch?v=8CdcCD5V-d8 Dnia 28-10-2018 03:28:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca michael9k [NewSin] ________________________________________________ Duży transporter 39.…

  • I się Sasiad rozbrykał widzę akcja złożona z dwóch Sojuszów, czyli przy takich współpracach można dużo wiecej nawojować procent już bardzo fajny a i mimo podebrania złomu bilans po podziale też elegancki Graty A Obroncy SzO

  • graty sąsiad, pomimo tego że z checią widział byś moją flotkę w Twoich reckach, gratuluje za aktywność i dążenie do celu kolejne ST w Twoim wykonaniu i kolejnych latajek przybędzie a ja dalej muszę robić uniki Obrońcy SzO

  • Cytat od Truck driver: „Cytat od ZDOBYWCA1: „Po drugie i co z tego że mamy swoje miejsca jeżeli dolożyli innych graczy i np. Ktos sobie zrobil spokojna okolice i nagle ma flociarzy obok siebie a jak ich nie ma to za chwile będzie mial bo mają darmowe przenosiny a On takowych nie posiada choć wydal pieniązki aby sobie tę spokojną okolice wybrać ” Skoro juz wczesniej ktos sobie poradzil i zrobil spokojna okolice to uwazasz, ze bedzie mial problem powtorzyc ten wyczyn? ” no raczej a co Ty pierwszy …

  • Cytat od AllE: „Ale marudy... A co z osobami co im planety przeniosło w dokładnie te same miejsca i nie mają możliwości przeniesienia?! Byli zapoznani z okolicą na starym Uni a teraz nowa okolica i są też pokrzywdzeni bo muszą poznawać /potencjalnie gorszą/ okolice... A jeszcze jak byli przyzwyczajeni do 6 galaktyk po UF będzie 7 galaktyk ooo jezuuu. DEJ DARMO BO MNIE SIĘ NALEŻY. Jesteście u siebie i macie zdecydowanie łatwiej niezależnie czy macie relokacje planet... Będzie więcej farm to raz d…

  • Kefi a widziałeś aby chociaż raz się ktoś z nami liczył i co z tego ze sie wydało już kilka tysięcy pln na tę grę jak się kompletnie nie słucha graczy, w poprzedniej UF każdy grający dostał po 3 przeniesienia i nikt nie miał żalu a teraz oszukali mnie najpierw mowiac ze połaczą mnie z 68 gdzie sie ucieszyłem bo fajnie pograć na tym serwerze, potem oszukali mnie, gdyż dowiedzialem sie że jestesmy unią docelową Poźniej zalożylem temat w DID o podniesieniu Eko to @Art nawet nie raczył napisać tam c…

  • JPRD takie STarcie, na takim graczu - przecież aż zatrzęsło na Nekkarze, no chłopaki przeszliście sami siebie, teraz dopiero widać że nie ma gracza, który jest nie do ruszenia... zysk powala i ilość stateczków biorących udział w bitwie też... długo jeszcze będzie się tak znakomitemu graczowi odbijało to czkawką Obrońcy SzO oby jak najszybsze ponieważ dzięki takim graczom ta gra nabiera troszkę kolorytu