Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 338.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nic nadzwyczajnego w zawrotce, 10 lat temu było zawracane to i jest teraz - wtedy było gorzej Graty @Bunny i @Gonzo I tak też byłem w opozycji do nich - umieją , sprawdziłem na Q Relek nie lubcie z igieł wideł tylko pogratulujcie i nie doszukujcie się sensacji tam gdzie jej nie ma. Sensacją to by było wyliczenie kolonizuj przy obecnym modelu i wersji

  • O jakim państwie mowa?

    bocieek - - Nauka

    Post

    Dżibuti. Zrzekam się swojego pytania, zadawaj dalej @Vegi

  • @kasai to poprawcie jeszcze to wyrzucanie 50 razy dziennie do Lobby i osuńcie tą brzydką reklamę Metina bo każdy już tym wymiotuje. Administrator Forum kasai:Upominam za wulgaryzmy.

  • Są pozdrowienia to jest i wpis Widzisz ja nie gram a byś wtopił żeby nie dobre słowo Wujka Dobra Rada! Przetapiaj na pnc, większy % będzie zaś. To teraz Włoś ambitniej - o dużego Jacka na przełęczy - Selenka, napraw mój błąd że nie kontrowałem jak mogłem

  • UFS - dyskusja

    bocieek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Apofis oczywiście że się da grać flotą bez ufs. Ale odpowiedz sobie na pytanie po co w dzisiejszych czasach? Weźmy przykład @Marys. Po co on ma grać bez ufs? Żeby cały dzień słać ekspedycje czy też farmić po 100kk sury idlakow i ekowcow? I mimo takiej floty jaką ma niestety każdy musiałby wstawać w nocy i zawracać fsy - rzeczywistość jest taka że chyba na żadnym Uni w PL nie ma teraz floty która może stać bezkarnie jak to się zdarzało wcześniej - też wolę się wyspać a dex - nie ma znaczenia i ż…

  • UFS - dyskusja

    bocieek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „Dużo osób porzuci ogama? Znaczy tych kilku flotowych męczenników, którzy z takim poświęceniem chowają się za urlopami i ryzykują życie, oraz ich multikonta? Bo jeśli oni by zniknęli, to życie na serwerach dopiero zaczęłoby kwitnąć. W obecnej sytuacji gracze odchodzą właśnie przez takich frustratów, jak UFS'y. Ktoś przez tydzień zbiera surowce i farmi, a na końcu taki mu wszystko ukradnie, bo właściciel się zapomni o kilka minut albo mu wypadnie coś nagłego. Już wielu ludzi przest…

  • 04-04-2020 11:43:36 - Pan Szpryc [Rzymianie] - 728,18 % Dnia 04-04-2020 11:43:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pan Szpryc [ZLY SEN] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 120 _________________________________________ Obrońca Sovereign Zibal ________________________________________________ Mały transporter 17 Duży transporter 7.061 Lekki myśliwiec 1.500 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 10 Sonda szpiegowska 2 Wyrzutnia rakiet 6.242 Wyrzutnia plazmy 294 __…

  • o widzę dalej nic się nie zmieniło. We 2 czy w 3 tym razem Filet? Mike jest czy tylko z ujciem? Aaa jakby ktoś się dziwił czemu zawsze ktoś inny wstawia rw za nich - to ja podpowiem Graty Starcia! Zysk jest

  • Laki opowiadanie mnie rozbawiło do łez Najważniejsze to jest mieć dobry plan i konsekwentnie go realizować! Tobie Atom szybkie SZO, już pewnie odbudowane natychmiast. Szkoda że Michas nie chce tak do mnie przyleciec

  • UFS - dyskusja

    bocieek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „To nas obchodzi, że nie mamy ochoty rano się logować i widzieć 20 czerwonych raportów bo jakaś oferma wyłączyła urlop, przeorała wszystkie planety i księżyce i uciekła na urlop. Ale faktycznie, to jest prawdziwy skill, atakowanie kogoś pod nieobecność i ucieczka zanim wróci. Tylko pogratulować zdolności. Ale rozumiem biedaka, przecież on ma swoje życie i nie może cały czas grać, bo jeszcze mu wypadnie coś niespodziewanego. Innych przecież nie może to spotkać. Z każdym argumentem …

  • UFS - dyskusja

    bocieek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od UFS DESTROYER: „Akurat zbieracz ryzykuje sciagnieciem mu pelzaczy/satek przeoraniem obrony i wydobycia bo AKTYWNIE gra i/bo nie ma mozliwosci schowania sie za magicznym trybem urlopu w przeciwienstwie do jego agresorka ktory zejdzie z u, przeora mu planety i wejdzie dumny na urlop jak to TAKTYCZNIE rozegrał a ten go bedzie mogl cmoknąć w pompkę. Widzisz w czym problem? ” W tym że nie masz pojęcia o grze? Widzę ŻAL ściska 4litery że TWOJE AKTYWNE GRANIE czyli pewnie logowanie 2x dziennie…

  • @Neferet jeśli się potwierdzi to wnoszę o utrzymanie dotychczasowych składów, damy radę tak jak jesteśmy.

  • [ciach] Takie uroki SD- ja takiego nie preferuję stylu i nie będę latał, ale uni jest tak wyludnione że to jest jedyna możliwość zrobienia jakiegokolwiek % Moderator Neferet:Obraza i offtop

  • @Neferet mówimy o tym dokładnie, dwie godziny czy trzy później część doku jeszcze ktoś tam dobił. Nikt z nim nie zagra w drużynie - nie chcemy go w zabawie.

  • @Neferet chyba mamy komplet. Maksym jest na banie - za niego zapisał się ktoś z afery. a 8 graczem jest @Mililion Mili go go!

  • Akcja z gatunku lagi lagi i bugi Graty dla obrońcy, graty jaj dla atakującego Lagi bo: w obronie nie ma floty 14kk pkt a winna być i stała, a atakujący mimo synchra na zero zebrał 0 recków a powinien wszystkie Podsumowując - dużo farta/niefarta dla każdej ze stron.

  • @Ruda edytowałem post

  • @Elkanen odbij proszę. Tłumaczę Ci jak wygląda sprawa po stronie Odkrywcy. Żeby zamienić 2kkk dex muszę wrzucić powiedzmy ciut więcej niż 6kkk mety dziennie. Żeby wyjść na zero z dexem na loty przypominam. Każdy 3ma surkę na czarną godzinę, chyba tylko ekowcy przetapiają na bieżąco. Ja mam np. tyle żeby przeklikać 700k pnc od ręki jakby się trafiła dziura, co zdarza się każdemu dość często. I kogokolwiek nie zapytasz to średnio wychodzi 1 na tydzień, no czasem na 2 przy odrobinie szczęścia losu

  • A świstak siedzi i zawija Realia są takie że na każdym Uni braknie dexa. Mnie koszt wysłania 7 fal floty kosztuje 250kk dexa x powiedzmy 8 dziennie to mam 2kkk dexa na loty. Realia są takie że muszę zamieniać surkę handlarzem i wtedy nie patrzę na przelicznik tylko zamieniam. Tyle.

  • A wy dalej o tych piratach.... Żeby odkrywca był zyskowny niestety trzeba latać cały czas - czas po 12-16h niestety. Teraz spina ekonomów że przy logowaniu 2x po 15minut dziennie są w plecy, wcześniej było OK. bo robili wszystko tak samo i byli wyżej. A ktoś kto miał flotę musiał kombinować, latać i niech mi się pokaże który nie kampił z ręką na sercu żeby tylko flociarz miał przepałkę. I druga sprawa - nikt wam nie kazał nie mieć floty i też latać na piratów. Te floty same nie powstały i same s…