Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 276.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sandacz w reckach, odcinek 347. GZ

  • Kociaki Vs. Psiaki [RW]

    ...limfa... - - DiD Indus

    Post

    Kociaki KUPIE DEX - ODDAM [SKB] vs. Wertunio [PAK] ~ 165.04% Dnia 01-12-2019 03:33:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KUPIE DEX - ODDAM [SKB] ________________________________________________ Pancernik 2.000 _________________________________________ Obrońca Wertunio [PAK] ________________________________________________ Duży transporter 404 Lekki myśliwiec 1.247 Krążownik 480 Okręt wojenny 117 Statek kolonizacyjny 24 Recykler 106 Bombowiec 7 Niszczyciel 1 Pancernik 2 _____________…

  • czuje że nie skończy się na 5 v 5 Kicki losuj sprawiedliwie nie chce być z yoda w teamie, oh wait, on by się jeszcze tą karmą spushował...

  • Coś tam jeszcze w krzakach stoi zaparkowane Pozdro SKB i znajome mordeczki KUPIE DEUTER Dnia 26-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM ODDAM ODDAM [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 10.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Oddam za Kalyke [PT-EWIL] ________________________________________________ Duży transporter 4.217 Okręt wojenny 350 Recykler 758 Sonda szpiegowska 15 Gwiazda Śmierci 10 _________…

  • Weź z 500% przynajmniej zapisuje się i chętnie dołaczam do wpłąty

  • Dzisiejszy dzień prosto i dobitnie można okreslić mianem "dnia przepauuuu" i tak tez myślałem ze i tu będzie, leciałem leciałem, obrońcy nie było, 3 min przed bum wpadło coś komuś na jego innej planeci i to mnie uspokoiło, siadło ładnie z dofarmem, śrubki moje Pozdro SKB i przyjaciele Dnia 25-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM ODDAM ODDAM [SKB] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca 3…

  • ło, obrońca to sie swieci jak choinka non stop, nawet o 3 w nocy, szacun za ubicie

  • Pozdro moje SKB i Kicki który też nocami maltretuje jednego biedaka Dnia 21-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM ODDAM ODDAM [SKB] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca Procurator Volans [VSS] ________________________________________________ Mały transporter 1.608 Duży transporter 394 Lekki myśliwiec 7 Ciężki myśliwiec 26 Krążownik 2.580 Okręt wojenny 1.484 Recykler 1.664 Sonda szpiego…

  • Nocne połowy całkiem fajnie się udały Keremu klasycznie słodkich snów i odbudowy! Pozdro SKB Dnia 16-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM - FINITO [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 60.000 Lekki myśliwiec 60.000 Okręt wojenny 15.000 Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca kery [S-R] ________________________________________________ Duży transporter 5.529 Krążownik 284 Statek kolonizacyjny 1 Gwiazda Ś…

  • Mefi, taki zysk to aż nieprzyzwoite Połowe powinieneś oddać na cele społeczne do soja, albo dla yody, bo on tak małe przyrosty ma, że aż nie wstawia ST jak sie ludzie o niego rozbijają

  • Kszynio to chyba rekordzista w tym dziale, choć dzielnie walczy o to miano z sandaczem Miłego dnia wszystkim pozdro dla SKB & friends Dnia 13-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM - FINITO [SKB] ________________________________________________ Krążownik 1 Okręt wojenny 14.968 Pancernik 14.981 Mały transporter 59.121 Lekki myśliwiec 60.000 _________________________________________ Obrońca Kszynio ________________________________________________ Mały transporter 11…

  • lub kupię coś za metal

    ...limfa... - - Handel Indus

    Post

    Jak w temacie. Kupię wszystko za metal

  • Cóż to był za dzień, puściłem klasycznie poranne iglaki, gdy nagle Vis wstawia RW z "zakazanego układu który zawsze się świeci", który każdy omija bo stado botów błyszczy tam niczym choinka na wigilię. Szybka zmowa na disc, zaczęliśmy skanować, ofc Kami wziął klasycznie największy kawałek tortu, ale i dla reszty starczyło Cóż, bot sie chyba wykrzaczył, albo zabrakło prądu, bo cały dzien sobie uzywaliśmy na Ducach, Łukaszach2000 i maheservach A ode mnie spotkanie z Enginerem Pozdro SKB i znajomi …

  • nie lubie gęsiobić, bo straty sa nieuniknione, ale przynajmniej troche krisu wpada więcej fajnei się zabawiliśmy dziś

  • te panci dają kosmiczny zysk tak zwariowanego dnia to nie pamiętam kiedy czas dorzucić moje

  • Zysk z KR miodna sprawa to zdecydowanie nasz dzień dzisiaj

  • % się ledwo mieści, zysk jest ledwo, flota z bunkra ledwo wystawała Pozdro SKB i przyjaciele Dnia 11-11-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDAM - FINITO [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 59.999 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 58.816 Ciężki myśliwiec 281 Krążownik 19.865 Pancernik 14.960 _________________________________________ Obrońca Jen ________________________________________________ Duży transporter 67 Lekki myśliwiec 1.66…

  • Ten to zawsze coś znajdzie. I jeszcze ile dexu przytulił, no w czepku urodzony. gz!

  • Ale zysk... Zacny dofarm milordzie!

  • Cóż. Kami wysłał główne konto naszego turaska na urlop, teraz jedno z sub kont padło w przydziale mnie, zostało jeszcze jedno Latałem razy kilka, w końcu wbiłem się między logi. Już się cieszyłem że w końcu się udało i szczęście dopisało... Pech chciał że yoda (który ostatnio ledwo przędzie i nie ma zysków w ogóle) dostał za darmo PZ, moje recki sie spóźniły. Jak niefart to niefart. Efekt Viseriona w nowym wydaniu... także 93 kk zamiast 462 kk zysku... Dnia 04-11-2019 12:32:50 następujące floty …