Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 484.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Załapałem się w końcu na jakieś tankowanie Pozdrawiam znajomych i buddy :) Dnia 18-02-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Marchewa 87 [Psychoza] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Mały transporter 330.000 _________________________________________ Obrońca diament [B_B] ________________________________________________ Mały transporter 219.723 Duży transporter 88.976 Ciężki myśliwiec 9.860 Krążownik 3.385 Okręt wojenny 170 Recykler 3.129 Sonda szpieg…

  • Pozdrowionka dla znajomych i buddy :) Dnia 18-02-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Marchewa 87 [Psychoza] ________________________________________________ Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca diament [B_B] ________________________________________________ Mały transporter 121 Duży transporter 10.102 Lekki myśliwiec 125.010 Ciężki myśliwiec 11 Krążownik 223 Sonda szpiegowska 1.832 Wyrzutnia rakiet 6.020 Lekkie działo laserowe 382 Ciężkie działo lase…

  • AAA to tutaj sobie wojujesz Tak sobie przeglądałem i trafiłem na znajomy nick , fajny zysk Graty i kolejnych

  • Graty rafus, masz za co mi dalej uciekać Przetapiaj a obrończyni SzO, sporo jej zostało , wiem bo widziałem, leciałem ale mnie wyrolowała:P

  • Przynajmniej na tych turbulencjach wyszedłeś stóweczke więcej Gratki i do kolejnych

  • No własnie Tak jak kolega wyżej pisze Na waciki masz , rób dużoo wacików Gratki i kolejnych Obrońcy Odbudowy .

  • Cytat od Last Samurai: „hahahaha Mroczny zawstydzil Marcheweczke fajnie fajnie podoba mnie sie ta rywalizacja ” Ale to nie rywalizacja:P Każdy leci gdzie ma bliżej

  • Procent juz przyjemniejszy ale życzę wiekszych Gdyby nie to że zajrzałeś na nekkar to bym nie wiedział że ty to ty, zmieniasz te nicki jak agent KGB paszporty Przetapiaj i powodzonka

  • Jak zwykle wariat to mało powiedziane Graty Angelo, widzę, że tutaj hurtem zasuwasz:P Będę kibicował Obrońcy szo

  • a tu cz.2 pozdrowienia w cz.1 ;) Dnia 06-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Marchewa 87 [Psychoza] ________________________________________________ Pancernik 110.000 _________________________________________ Obrońca Daro33334 [4FuN] ________________________________________________ Mały transporter 108.569 Duży transporter 10.152 Lekki myśliwiec 129.094 Ciężki myśliwiec 556 Krążownik 251 Okręt wojenny 20 Statek kolonizacyjny 20 Recykler 3.900 Sonda szpiegowska 1.981 …

  • I ponownie cz 1 pozdrawiam znajomych :) kilka recków tym razem udało się obrońcy podebrać na obu kontach ale jest znośnie ;) Dnia 06-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Marchewa 87 [Psychoza] ________________________________________________ Pancernik 30.000 Mały transporter 130.000 _________________________________________ Obrońca Bartek01012016 ________________________________________________ Mały transporter 19.493 Duży transporter 45.182 Lekki myśliwiec 22.657 Cię…

  • Bardzo... ale to Bardzo !!! mi było miło uczestniczyć w tym starciu i w tym gronie mroku, ja, szajeczka nasza dyniowata i po mamrocie Żałuje trochę tego, że ze względu na upływający czas nie mogłem dołączyć odrobinę więcej stateczków ale wynik był ważniejszy a czas płynął nieubłaganie ( co innego za to podczas lotu i obserwacji, wtedy zawsze strasznie zwalnia ) Graty Jacku ! siadło , jest i cieszy niezmiernie ten duży %, zysk , tak jak i osoba znajdująca się po tej przegranej stronie. I nie chod…

  • A wpiszę się i tutaj Graty Zdobywco przyjemnego starcia, surka jest, % jest to "fun" też jest Przetopu i kolejnych

  • Mroku, strzał świetny , wiadomo jaka liga , kolejne top solo do kolekcji ale jeszcze jest trochę do zrobienia, lista do zapełnienia Kolejnych ... wstawianych!!!!! Przetapiaj ze smakiem ReTsabowi Szo, chyba bym nie chciał trafić kapcia o tej porze roku, szkoda, że niektóre życiowe przypadki nie wybaczają na ogejmie

  • Za to ten wlocik to już z wyższej półeczki wiec wielkie grateczki Monopol na szczęście podebrany szczurzastemu Przetapiaj i kolejnych

  • Tego Pana złomując to ja już sam nie wiem co mam wpisywać jak już co wlot to % prawie identyczny Graty przetapiaj

  • Jak niema nic innego to dobre i takie do kolekcji Kolejnych, dalszych i większych

  • Ładny strzał Grześ, zysk piękny , procent z "piątką" obrońca też niczego sobie z tych lepiej pilnujących wiec czego chcieć więcej Odpocznij chwilkę, zresetuj system i ciągniemy to wszystko dalej Obrońcy Szo

  • a tu jeszcze jedno obrońcy Szo! Dnia 30-01-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Laki [Psychoza] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Pathfinder 77.000 _________________________________________ Obrońca Bartek01012016 ________________________________________________ Mały transporter 40.073 Duży transporter 62.597 Lekki myśliwiec 41.834 Ciężki myśliwiec 17.010 Krążownik 7.139 Okręt wojenny 2.251 Statek kolonizacyjny 25 Recykler 431 Sonda szpiegowska 62.…

  • Odrobina czasu była to coś musiało wpaść. Pozdrowienia dla znajomych szczególnie dla Szajeczki bo dzisiaj niestety zabolało :(( Dnia 30-01-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Laki [Psychoza] ________________________________________________ Pancernik 120.000 Pathfinder 24.000 _________________________________________ Obrońca Daro33334 [4FuN] ________________________________________________ Mały transporter 64.172 Duży transporter 38.692 Lekki myśliwiec 94.946 Ciężki myśliwiec 168…