Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OKA: Dzień 16

    buleon - - Pytania

    Post

    ACS

  • Gratki Piat Ładnie weszło. Ja ostatnio trochę mało czasu, jak to przed świętami

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Cichy89 [ISS] odkrywca Niszczyciel: 192 unknown.png Cichy89 [ISS] odkrywca Bombowiec: 282 unknown.png

  • OKA: Dzień 15

    buleon - - Pytania

    Post

    3232

  • OKA: Dzień 14

    buleon - - Pytania

    Post

    14 marca 2005 r.

  • unknown.png

  • OKA: Dzień 13

    buleon - - Pytania

    Post

    Pole wrakowe pojawi się, jeżeli przynajmniej 5% floty w walce i ponad 150.000 surowców zostanie straconych.

  • OKA: Dzień 12

    buleon - - Pytania

    Post

    7

  • OKA: Dzień 11

    buleon - - Pytania

    Post

    2:453 - 2:146

  • Cytat od ackra: „Bany z ub. roku czy kto był najbliżej? ” Dobre pytanie Przecież tabeli nie ma, więc wystarczyłoby podać prawidłową odpowiedź

  • Cytat od King Rodmos: „Dodam od siebie, że sformułowanie "gracze dostali nowy wygląd OGame" interpretowałem, że gracze dostali produkt jakim było gotowe Universum Andromeda; polscy gracze. Polscy gracze, bo konkurs jest przeznaczony dla polskiej społeczności OGame. ” To po co Art umieszczał po polsku, na polskim forum, czyli: dla polskich graczy ogłoszenie o testowych uniwersach? Moim zdaniem dlatego, że te testowe uniwersa były również dla polskich graczy. I to tam można było po raz pierwszy za…

  • Polecam komandora (może masz sztab z okazji eventu) i opcję "formacje". Tam możesz ustawić flotę co do sztuki. Przydatne do ekspów i fs-ów głównie, chociaż przy braku AGR od biedy można zrobić tak zwózkę.

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Merchant Deuterium [-] odkrywca Ciężki myśliwiec: 3975 unknown.png Cichy89 [ISS] odkrywca Niszczyciel: 161 unknown.png

  • Wersja 7.x - dyskusja

    buleon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ackra: „Nie dodaje co 2 poziomy astro kolejnego slotu, tylko wykładniczo: 1,2,4,9,16, 25, 36 ” A skąd Ci się w wykładniczej 2 wzięło między 1 a 4? Cytat od CzarnyPan: „wygląda jakbyś na siłę chciał mi bana załatwić bo sam czegoś nei zauważyłeś i teraz żałujesz, tym bardziej że to już nieaktualne xD. Nie podpada pod taki typowy bugusing, bo nie klonuje floty/zasobów, powoduje tylko zaoszczędzenie czasu. A zastanawianie się czy programiści tak zrobili bo tak ma być czy im nie wyszło to ni…

  • Ech, co jedno pytanie, to lepsze...

  • OKA: Dzień 10

    buleon - - Pytania

    Post

    0.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    buleon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od powyginany drucik: „Gdzie tu mechanika gry bo nie widzę? Mechanika to dla mnie zamierzone działanie gry. Spalanie sondy za 1 to chyba nie zamierzone. Choć ja się tam nie znam. PA! ” Mechanika to zamierzone działanie gry. Ja nie wymuszam lotu sond za 1 deuteru, to gra narzuca mi koszt. Skąd wiesz, że niezamierzone? Fakt. Pa.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    buleon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od CzarnyPan: „Pytałem kiedyś Adanio na discordzie czy tak można to nie odpisał, choć wcześniej normalnie odpowiadał, więc pewnie sami nie mieli stanowiska. Zresztą idąc tym tokiem myślenia to samo słanie sond byłoby bugusingiem bo latają za 1 dexu od wersji 7 ” Sondy za 1 to nie błąd, to mechanika gry. Natomiast przepychanie kolejnej floty enterem... no nie wiem. Spróbujemy ich tu zawołać

  • Wersja 7.x - dyskusja

    buleon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od CzarnyPan: „Mam nadzieję że je zostawią, przewiduję fuzję z Normą i Bellatrix więc to możliwe, ogólnie to powinien być standard, przecież farmienie botami bardzo łatwo rozpoznać. ” Dodałbym jeszcze Pasiphae. No nie wiem czy tak prosto. Na Bellatrix wyrzucenie na perma głównego bota, który latał cały dzień flotami typu 8k sond, zajęło ponad pół roku. Cytat od CzarnyPan: „Nic się nie wysyła przez tę aktualizację, ale wcześniej to mniej więcej tak wyglądało, po tym komunikacie "Start się n…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    buleon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    O, ciekawe, to tego nie wiedziałem. A jak dostosowywałeś ilość sond w ataku do zmniejszającego się zysku? W ogóle i na 8 kk zysku leciało np. 800 k sond, na 2 kk zysku 800 k sond, na 500 k zysku 800 k sond i na 125 k zysku 800 k sond? To tłumaczyłoby po części trzymanie tak ogromnej liczby sond. Ja grzecznie rozwijam raport i klikam drugą falę w wiadomościach, po czym przechodzę do prawej karty i sondy mi się ustawiają same.