Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 537.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie wiem czy jest sens grania dla zabawy i frajdy na nowym uni, teraz to wyścig wydawania anty jest patrząc po Tucana... topka ma więcej pkt po 3 tygodniach niż wiele top1 na uni co mają rok czy dwa.... Choć top1 Tucana na Banie. Ja jestem za Uni bez surowców za anty! Rozumiem dopalacze, skaracanie czasów, sztab dowodzenia ale SUROWCE za ANTY???

  • Witam, w końcu coś konkretnego siadło po T2P, nawet bardziej zyskownego. Kilku krotnie leciałem na obrońcę, trochę ropy przepalone było i pozdrawiał mnie, życzył miłego dnia czy wieczoru aż żal było polecieć na niego kolejny raz dziś poleciałem i kolejny raz obrońcy szybkiej odbudowy życzę Pozdrawiam Dnia 26-11-2020 21:17:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.691.855 Ciężki myśliwiec 710.880 Krążownik …

  • Podwójne odwiedziny... Obrońca w ciągu dnia poleciał 10 mt mi lotkę przefarmić hehe a tyle dobroci na kulce stało to poleciał na planetę. Miałem iść spać ale taki zysk na dobranoc poprawia humorek... Wcześniej kilku krotnie leciałem ale kończyło się zawrotkami bo logował się kilka minut przed odwiedzinami. Dziś był bardziej gościnny Pozdrawiam. w0jci3ch [MNS] vs. Panoramix [IMPERIUM] ~ 7389.24% Dnia 24-11-2020 00:26:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ______________…

  • Witam, na wstępie pozdrowienia z mojej strony dla Zostań Farmą... U tego gracza jeszcze mnie nie było, ale top 9 też można farmić... co nie? komuś się przysnęło lub zgubiła go pewność siebie, nie wiem bo nie nawiązał konwersacji... Widzę lecą transporciki z planetek to stwierdziłem ryzykuje i lece... doleciałem i skończyło się nie ciekawie bo w połowie lotu jakiś FS wrócił z kilku krotnie większą ilością statków, zauważyłem się za późno (bo to niedziela... ) ale zdążyłem puścić na szczęście drug…

  • A więc tak, zaczynając że przewietrzyłem swoje gęsi bo rdzą zarosły, a ich lot zakończył się sukcesem. Pierw rekreacyjnie przeoraliśmy bunkierek i zgarnęliśmy trochu surowca aby obrońca nie powiększył przez ten czas obrony. Dwa dni później odebrany prawidłowo FS Pozdrowienia dla wytrwałych a obrońcy @OMI dzięki za lot ps... koniec z puszczaniem exp... w dziury wpadło mi w ciągu ostatnich 17 dni 65kkk floty chyba wszystkie te głębokie wyłapywałem co się panoszyły. 1) pierw oranie bunkierka w0jci3…

  • @BenekZF my nikogo nie obrażamy, nie wyzywamy, nie piszemy wierszyków o was... a przez przypadek dowiedzieliśmy się jak jeden z twoich publicznie nas wyzywa, obraża itp. Wiesz o kogo chodzi co nie? to może zrób z tym porządek jak tam masz władze nad nim. znam większość twoich sojuszników, rozmawiam z nimi normalnie, jak człowiek z człowiekiem, nikt nikogo nie wyzywa nawet jak ich odwiedziłem pogratulowali. @remix77777 my też gramy na luzie, nie ma tej presji, co kiedyś i chęci osiągnięcia czegok…

  • Witam, Zacznijmy od tego z czym mi się kojarzy sojusz Z-F? Podobno nazwa to "Zimna Fuzja" ale powinien ją zamienić śmiało założyciel na ZOSTAŃ FARMĄ, ładniej brzmi i pasuje do poniektórych. (podobno poeta z niego niezły który wierszyki pisze - taki cwany, naklepał obrony ale ten bunkierek jak nie klepnie "U" to zostanie przeorany co nie @OMI? ) ps... tacy mocni ci w "Zostań Farmą" że nie byli w stanie obronić kolegi przez taki okres czasu, skoro GS było w stanie dolecieć taką odległość. a teraz …

  • gratuluje i pozdrawiam w końcu ktoś wstawia STejki inny niż ja

  • Expy dziś się nie popisały to trzeba było polatać, ale ktoś mi psikusa robił i * u obrońcy zapalał, przyznać się który to? Dnia 29-10-2020 20:37:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Reaper 99.999 _________________________________________ Obrońca Zawisza [AGH] ________________________________________________ Mały transporter 31.276 Duży transporter 16.441 Lekki myśliwiec 109.660 Ciężki myśliwiec 13.580 Krążownik 7.430 O…

  • Cytat od zOOz: „Ja bym zgłosił @DeKi. Swego czasu nie było mu równych. Aktywny, kulturalny - mój skromny wniosek na podstawie drobnych rozmów przy okazji handlu. Całkowite zdeklasowanie TOPki w punktacji i flocie i w ST na forum - w czasie kiedy uni usychało, ale jednak było kilka dużych wrogich sobie flot Generalnie to ciężki wybór bo kryterium czasu jest dość szerokie. Na uznanie na pewno też zasługuje refil oraz W0jci3ch. W0jci3ch - za zaangażowanie, fakt że większe floty są raczej mu przyjaz…

  • Tak kilku krotnie poskanowałem przez kilka dni i poleciałem, poleciałem, przeorałem bankierek u Mareczka... zysk nawet przyzwoity choć Marek mógł się bardziej postarać Dnia 28-10-2020 09:42:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.916.728 Ciężki myśliwiec 555.219 Krążownik 427.670 Okręt wojenny 98.267 Pancernik 302.906 Bombowiec 42.116 Niszczyciel 76.977 Mały transporter 930.596 __________________________…

  • Zgadzam się z przedmówcą @Bunny, najlepszy gracz na tym uni @Alcoholik51% nick na uni REFIL. Pozycja zasłużone top1, najlepsze starcie na uni Cosmos (top1 Solo), ambitnie wciąż dalej walczy z piratami i obcymi

  • Miałem już wcześniej odwiedzić tego klienta ale jakoś szkoda było mi potłuc statki a bunkierek mu spuchł ostatnio... więc trzeba było trochu go odchudzić w nocy tam było ponad 2x więcej sury ale wydał w między czasie niestety, jak by się spodziewał odwiedzin. zysk skromne 438kk ale zawsze coś, z exp więcej schodzi dziennie... Pozdro Dnia 21-10-2020 15:40:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.436.282 Ci…

  • Kolejny bunkierek rozbrojony, przed dolotem patrzę na fali bo się lampa zapaliła, a tam zwozi klient surę , obróciłem jeszcze 2x jak mu statki doleciały Dnia 19-10-2020 00:28:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.701.474 Ciężki myśliwiec 551.959 Bombowiec 27.528 Niszczyciel 70.036 Mały transporter 740.622 _________________________________________ Obrońca Waax9008 _______________________________________…

  • jak sobota tooo... tylko do lidla.... no i byłem wróciłem patrzę a tu coś sąsiadowi wróciło, ale nie całośc, reszta dopiero z exp chwile po moich odwiedzinach ale zapodał już U w0jci3ch [MNS] vs. August [Z-F] ~ 10213.78% Dnia 17-10-2020 19:45:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Pancernik 304.447 Pathfinder 33.333 _________________________________________ Obrońca August [Z-F] ___________________________________________…

  • Bunkierek przeorany, zysk ponad 1kkk więc nie jest źle. Dnia 11-10-2020 11:29:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.190.182 Ciężki myśliwiec 580.879 Krążownik 397.530 Bombowiec 16.808 Niszczyciel 54.317 Reaper 109.342 Mały transporter 644.288 _________________________________________ Obrońca Waax9008 ________________________________________________ Mały transporter 1.003 Duży transporter 20.000 Lekki m…

  • dawno nic nie wrzucałem bo nie było zysku zbliżonego lub powyżej 1kkk, tu prawie tyle udało się uzyskać a % nawet nawet... jak na teraźniejsze warunki. Oczywiście się nie popisałem lotem bo nie dołączyłem odpowiednich kilku statków aby przebić się przez DPO i zebrać odrobinę sury wtedy było by 1kkk ale trudno... Pozdro dla wytrwałych Dnia 06-10-2020 05:42:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.932.150 S…

  • Piątek piąteczek piątunio... Dwie cysterny ropki trafione Zaczęło się od Tatazw.... a zakończyło na ETER... choć do niego myślałem że nie dolecę, leciałem tym co było dostępne bo z poprzedniego lotu nie wróciły statki i część na expach była. Jak dofarmy dolatywały to obrońca się lognął i postawił WRy na moonie. Dramat.. Zamiast surę zawinąć z kulki to WRy klepnął ale taka była wizja obrony dorobku Tatazw niestety klepnał U z 2-3h po moich odwiedzinach odpocznij i wracaj w0jci3ch [MNS] vs. Tatazw…

  • @zOOz już nie wstawiam wszystkiego i drobnych lotów mieszczących się w progu minimalnego ST tylko takie gdzie jest jakiś fajny zysk... a tu starcia dzisiejsze Dnia 22-09-2020 21:52:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Krążownik 9.999 Pathfinder 40.000 _________________________________________ Obrońca MaSaRZ [B W] ________________________________________________ Mały transporter 93 Duży transporter 28.559 Lekki myśliwie…

  • Takie tam na owocne zakończenie weekendu, leciałem na te statki kilku krotnie, obrońca potem je gdzieś zaszył na kilka dni ale udało sie trafić po długim oczekiwaniu. Dnia 21-09-2020 00:36:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor w0jci3ch [MNS] ________________________________________________ Krążownik 7 Okręt wojenny 5.173 Pancernik 150.000 _________________________________________ Obrońca Apokalip [IMPERIUM] ________________________________________________ Mały transporter 26.266 Duż…