Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 230.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Hollus Grand Master prawisz tyle morałów, ciagle mowisz o honorze i tego typu bzdury, ale topicie floty az staty trzeszczą, ze swieca szukac u was kogos kto w kulki nie leci- jedynie na ciebie nic nie ma poza glupota, ale skoro ja jestem zly bo akceptuje jabola to ty jestes zly bo akceptujesz swoj sojusz, Walenie moonow z multi z waszej strony jest okey to odwrocimy sytuacje- wy usprawiedliwiacie push jabolem, to teraz ja usprawiedliwie sciaganie was wami- zobaczymy jak odnajdziesz sie we wlasn…

  • Nie mam problemu z kretami, z zawracaniem floty przed dolotem, pushu nie lubie ale kazdego sprawa iindywidualna- ogolnie rozne zagrywki jestem w stanie zaakceptowac czy wykonac ale wykorzystac dostęp do czyjegos konta zeby zrobic starcie... Najwiekszej [ciach] bym tak nie zrobil, pomijajac juz fakt znajomości to akcja bardzo słaba, w moich oczach mocno na minus Odbudowy życzę ale w sumie na tym pustkowiu juz raczej nie ma sensu Moderator Neferet:Wulgaryzm

  • Hollus jak zwykle swoj swiat.. dawalem ci juz kilka razy waly z sojuszu canna- nie sprawdziłeś żadnego z nich- nie masz prawa glosu. Nazywanie mnie hipokryta... naprawde nie chce mi sie tego komentowac- widzisz ja z zadnego wypowiedzianego zdania sie nie wycofuje- nigdy. Jezeli mowilem ze jechałem z pusherami to jechalem, mialem satysfakcje ze swoich wynikow grajac czysto tym większą wiec w to mi graj, ty mowisz ze nagle zaczelismy robic jak pusherzy... Z tym ze u nas nikt sie nie pushowal nigdy…

  • Jabol przestań :p nie odpisuj mu, niech sobie zyje w swoim swiecie :p

  • Grigor nie pij wiecej :p nigdy nie moglem zrozumiec waszego problemu ze zrozumieniem slowa hipokryta... Proste slowo, proste znaczenie a tyle kontrowersji, w czasach wikipedii powinniście nadrobic zaległości w rozumieniu slowa pisanego, serio :p Powiedz mi jak nie hipokryzja nazwac zachowanie goscia KTORY: - krytykuje boty pushe multi handel kontami A - pośredniczył w zakupie konta zlomka, zbudowanego od samiutkiego poczatku do samiutkiego konca na bocie, gratulowal starcia zrobionego przez tego…

  • Tak wiemy, jedynie dziadek Kraus oddal ci w spadku dwie fabryki anty

  • Cytat od CzarnyPan: „Jak zwykle każdy mądry po fakcie, trzeba było samemu coś zrobić panie presidente - a Twój wpis to stek bzdur, poza ciekawą informacją w punckie 1, którą warto sprawdzić bo szczerze mówiąc o tym nie wiedziałem, choć tak naprawdę nie wiadomo było jak wujo puścił recki punkt 2- oczywiście ze wujo poleciał flotą i było to wiadomo już wcześniej, dlatego właśnie kombinowałem w podstawką na moona leonidasa. po 3 - wujo nie wycofałby floty, bo wg mnie taki podstęp byłby do przewidze…

  • Wiec tak Panie Trzon- jako ze masz sie za lepszego gracza od yary (od wuja sie zgodze w 100%tach mowiac obiektywnie) to pozwol ze jako dobry wujek (o ironia- uzylem tego slowa) wytlumacze Ci ze jestes graczem conajwyzej srednim. Pewnie bedziesz sie rzucal ale juz spiesze z wyjasnieniami. Po pierwsze- jak piszesz wujo leci na 0 wraz z reckami juz dogranymi- jako dobry gracz powinienes wiedziec ze jezeli leci sam pilot a wujo doda flote- recki **UJA zbiora, co powinienes zrobic zapytasz? prosta rz…

  • Spadaj lizusie, teraz to ja ide spac

  • Hollus kto chce Ci dowalic i kto nie kuma zartu? Bo juz tego to ja nie rozumiem :p fajna grafika- nikt sie nie czepia. Raz zostalo wyjasnione dlaczego poszly moonkille zebys nie zyl w błędzie i jest okey :p a chill wspomnial jedynie o tym ze gdyby to gdyby tamto to takie bezsensowne gdybanie i jako przyklad podal lot jabola. Obraziles pana? Jezeli chodzi o jabola to blad bo do pana mu daleko- zwykly cham i prostak, jezeli chodzi o mnie to fakt- jestem panem ale nie czuję urazy, jezeli natomiast …

  • Tak jest ! Juz sie robi, mialem ból odwłoku występując po prawej stronie ale odzyskałem spokój wewnętrzny i moge wkoncu to dodać

  • Cytat od R32: „Graty, ładny zysk wam wpadł, Agrest był i będzie lamusem podobnie jak Vice Sol. Konto kupić to nie problem w tych czasach, ale Umiejętności nie kupi. Jak coś zapraszam na szkółkę, mogę poduczyć w wolnej chwili jak mała śpi. @Poke aggressive pozdrawia stara wygo. ” ten sam co kupil konto robiac top1 solo world i dostal za to bana za push? Nayha konto jak pamietam? Wstydzilbys sie wypowiadać, zakop sie jak wtedy pod ziemie Gz poke

  • Za 10gs straciles 6 moonow, wiesz ile stracisz za 18? :d

  • W Twoim stanie z wczoraj latwiej wytlumaczyc ze trzeba puscic recki byloby mojemu kotu chyba no ale podobno liczy sie efekt koncowy a cos tam weszlo Gz

  • Po pierwsze nie wiem skad informacje ze cos bede latal odbudowywal itd- nie moje słowa, jakas ploteczka :p Po drugie hollus nie stracil pół moona za sonde- to byla osobista wycieczka matiego za zbicie jego GSow a ze skywalkerem nie jest zeby byc w 11 miejscach na raz to poprosil o pomoc i ja otrzymal a ze pokrylo sie to z moim spdkiem- czysty przypadek Po trzecie tak, flota stala jak wszyscy wiemy dlugie godziny kazdego dnia. Tego dnia stala właśnie dlatego ze zdjalem z konta u pod moonkille hol…

  • Dnia 22-01-2020 20:10:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lusifer [NFZ] ________________________________________________ Krążownik 40.000 _________________________________________ Obrońca RochSzatan ________________________________________________ Lekki myśliwiec 7.232 Krążownik 8.482 Satelita słoneczny 8.072 Pathfinder 5 Wyrzutnia rakiet 26.341 Działo Gaussa 641 Działo jonowe 68 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 _________________________________________ Po bitwie..…

  • Moge byc nikim, moge byc kazdym- heloł bejbe dys ys enternety A tak juz na serio to nie ważne kim jestem gdzie i z kim gralem, naginasz rzeczywistość umniejszając zasługi graczy ktorzy w dużej części tej gry byli pionierami i chociaz zamknięcie gęby sie im nalezy skoro nie jestes w stanie pogratulować zwyczajnie bez wysmiewania zagrań ktorych i tak jak widac nie rozumiesz. Samo to ze nie odnosisz sie do żadnej części mojej wypowiedzi poza proba zdyskredytowania mnie jakimis tekstami o nikim juz …

  • Ja nie mowie ze nie ogarnia, wiem jak z szymem topili sure na elce on sie wypiera i jest okey. Kazdy ma swoje zdanie, twierdzę jedynie ze wysmiewanie sie z Adasia ze uciekal przed silentem to wyraz glupoty i braku szacunku do tego co w tej grze osiągnął bo mozna sie lubieć albo i nie ale co sie nalezy to sie nalezy i nazywanie adama skillem uciekaczki to zwyczajne brednie ktore probuje wyjaśnić bo sam zainteresowany tego nie zrobi i ludzie uwierzą w brednie jakie terry wypisuje. Chełpi sie tym w…

  • Ale terry Ty wciaz nie wiesz jak sie gra w ogejm... Ja z najwiekszym wrogiem bym polecial (i niejednokrotnie latalem) dla zysku czy dla eliminacji innych wrogow- to samo sie tu ma do PLa ktory (wtedy) mial laczka za wroga wiec chcial wykonczyc wroga innym wrogiem i wtedy ma wojne na jednym froncie nie wielu- prosta strategiczna decyzja ktora ja rozumiem grajac na wielu uniwerach i stykajac sie z różnymi przeciwnikami, nie wiem jak Ty sobie radzisz/ radziles poza electra do ktorej sie przykleiles…

  • Terry taki stary jestes a wciaz nie rozumiesz... To gra strategiczna- TAKTYKA jest tu tematem przewodnim- mianowicie jezeli rekin jest na wolnosci to rybka nie wyplywa bo ja zje- prosta zależność. Chyba ze dla ciebie wystawienie sie na odstrzal to pokazanie skilla to jestes glupi zwyczajnie... Pilnowanie urlopów zagrazajacych mi flot to element "skilla" i zapewnienia sobie bezpieczenstwa co jest podejściem taktycznym nieogarze tak samo jak zapewnienie sobie powrotu floty etc chyba oczywiste? Roz…