Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 964.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    kasai - - Forum

    Post

    Przypominamy, że aby wziac udzial w losowaniu kuponow w ramach nagrody pocieszenia nalezy odpowiedziec na 12 pytan. Dokladnie tyle zostalo do konca zabawy Wiec, jezeli uwazasz, że nie masz szans z topką, to i tak oplaca sie wziać udział Ps. Pamietajcie, że żeby Wasz post został zaliczony musi być odpowiedzią na pytanie. Wszystkie inne posty nie są brane pod uwagę.

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Zadanie było czysto szacunkowe. Nikt nie był w stanie tej wiedzy zdobyć w żaden sposób.

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    Odpowiedź musiała zostać opóźniona ze względów logistycznych Ale już jest!

  • OKA: Dzień 10

    kasai - - Pytania

    Post

    Odpowiedź: 270

  • OKA - Dyskusje

    kasai - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    Post

    @Nonick moze jak cytujesz post to zacytuj go w calosci. O pytaniach mozna dyskutowac po podaniu rozwiazania na nie. Niestety ale zgloszenie bledu w pytaniu, a komentowanie aktualnego pytania, podajac rozne warianty innym graczom to nic innego jak podpowiadanie. Cytat od kasai: „Miejsce na dyskusje dotyczące konkursu, pytań, rozwiązań PS Wszelkie spoilery odpowiedzi lub podpowiadanie nie są dozwolone. ” Przykre jest, ze z prawie kazdego konkursu musi zostac zrobione bloto. Bo przeciez team wszyst…

  • OKA: Dzień 9

    kasai - - Pytania

    Post

    W związku z tym, że wielu bioracych udział w konkursie asekuruje swoje odpowiedzi podajac wiele dat informujemy, że takie odpowiedzi nie bedą uznawane za prawidłowe. Jest to nie fair względem innych uczestników zabawy. W pytaniu wymagany jest jedynie rok. Posty można edytować do zakończenia oddawania głosów.

  • Cytat od ackra: „Cytat od kasai: „A w jakim celu trzeba uzyc zapisu rzymskiego? Ogame wyszlo w czasach "terazniejszych", wiec prosze nie udziwiac. ” A to nie jest odpowiedź na pytanie. Filmy też nie były produkowane w starożytności, to jak najbardziej czasy współczesne. ” Tylko, ze zaraz dojdziemy do skrajnosci gdzie ktos bedzie pisal czy odp musi byc w jezyku polskim bo przeciez nie jest wymagane w pytaniu.. dlatego pytam sie czy jest to niezbedne do odpowiedzenia na pytanie? Ale aby nie utrudn…

  • Cytat od ackra: „Wiem że się czepiam, ale gwoli ścisłości. Jak ktoś napisze rok w zapisie rzymskim i nie będzie cyfr to będzie jednoznaczne czy odrzucone? (Przypomnę, że filmach onegdaj rok wydania był tak przedstawiany) ” A w jakim celu trzeba uzyc zapisu rzymskiego? Ogame wyszlo w czasach "terazniejszych", wiec prosze nie udziwiac.

  • Podrzucam kilka statystyk OGame'owy Kalendarz Adwentowy

  • OGame'owy Kalendarz Adwentowy

    kasai - - Forum

    Post

    Witajcie! Garść statystyk po 8 dniu zmagań 21 osób ma aktualnie max pkt - 11 13 osób goni ich z 10 pkt 7 osób zamyka te statystykę z 9 pkt. Dotychczas oddały swoje typy 132 osoby. Do końca konkursu 16 pytań. Zapraszamy

  • Offtopic usunięty. Skupcie się proszę na RW, a nie na obrażaniu siebie na wzajem.

  • Ponownie proszę przestać dyskutować o aktualnych pytaniach! Takie posty traktowane są jak podpowiadanie. W pytaniu jest zawarte wszystko co należy wiedzieć oraz to, jakiej odpowiedzi oczekujemy. Co do Siriusa to należało spojrzeć na pierwsze posty w dziale Forum - bo te należały do niego. Gratuluje spostrzegawczym

  • Prosze zaprzestac zadawania pytan dotyczacych aktualnych pytan. Wszelkie watpliwosci zostana rozwiane po ogloszeniu odpowiedzi.

  • Oczywiscie chodzi o nasze forum:) jakbysmy wiedzieli, ze pytanie bedzie tak trudne do odgadniecia to by bylo za wiecej pkt.

  • kasai - mala wredota :P

    kasai - - Członkowie Teamu

    Post

    Raz na rok wypada sie tu wpisac O_o Cytat od Ingolf: „ Zaryzykuję i się wpiszę Być może skusisz się, aby odpisać Czytałem wyrywkowo pytania, mam nadzieję, że nie powtórzę. pewnie juz sama nie pamietam polowy odpowiedzi^^ Sporo czasu poświęciłaś dla tego forum, czy jest jakaś zmiana, która była (a może nadal jest) dla Ciebie wyjątkowa i byłaś z niej zadowolona? cieszy mnie kazda zwiekszona aktywnosc userow^^ ale zmiana? nie pamietam Cieszysz się, że nadchodzi nowy silnik forum? akurat takie zmian…

  • Cytat od Das140: „Cytat od sanvean: „Czy ktoś miał takie zadanie: Szał przyspieszenia Ukończ natychmiast zlecenie budowy Budowy czego? Budynków? Floty? Obrony? Chciałem pocwaniakować. Ustawiłem budowę Depozytu sojuszniczego. Na 1 etap nie zdążyłem. Na drugi zrobiłem zakończ za kilkaset anty. Ale zadania nie zaliczyło ” Mam podejrzenie, że jeżeli chodzi o budynki, to trzeba skrócić oba etapy aby zaliczyło. Mi za zakończenie budowy (drugi etap skracania) nie zaliczyło zadania, zaś kiedy użyłem ant…

  • Cytat od john malkowitz007: „Bardzo dziwne rzeczy sie tu dzieja Post kasai znika odpowiedzi udziela Ruda , uzasadniajac to dziwnymi zasadami ” A mozesz wyjasnic o co chodzi? Nie kasowalam zadnego mojego posta i czym cos uzasadnilismy? Wprowadzasz ladny zamet snujac jakies dziwne teorie spiskowe.

  • Ruda

    kasai - - Członkowie Teamu

    Post

    Czesc! Dzis jest wazny dzien, dla Ciebie i dla mnie Czy czujesz, ze doszly Ci szatanskie moce? Jakis skill +100?^^ Czy czesto zalujesz, ze pracujesz tam gdzie pracujesz? Jak wytrzymujesz tyle "obelg" ze strony Toadie xDxD (Toadie nie czytaj tego!!! :D) Jakis film lub serial godny polecenia co ostatnio ogladalas? Dalej tak samo czesto walczysz z czarnymi dziurami? Kiedy jakies ST Pozdrawiam i zycze dalszego udanego szatanskiego forumowego zycia

  • Cytat od wampek: „A ta bombka ma być jakiegoś konkretnego typu? Np. lotnicza, czy do rzucania coś w stylu granat? ” Inwencja tworcza nie zna granic. Mamy juz bombki z wieloma kątami, a takze w roznych ksztaltach

  • Cytat od PacSzaman: „rozumiem ze za to zadanie kazdy odstanie jeden pkt? ” Tak. To zadanie jest warte 1 pkt.