Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 208.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • O jakim państwie mowa?

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Dokładnie chodziło mi o Włochy

  • O jakim państwie mowa?

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Podpowiem, że władca (oczywiście były) tego państwa był słynnym stoickim filozofem.

  • O jakim państwie mowa?

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    To w takim razie może ja zadam Na południu tego kraju możemy zobaczyć wiele zabytków kultury grackiej, a także budowle prehistoryczne, zobaczymy tam także wiele zabytków architektury. Możemy także podziwiać piękne krajobrazy oraz mamy wiele możliwości do uprawiania turystyki.

  • O jakim państwie mowa?

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Na pierwszą myśl przychodzi mi Australia...

  • TS Wisła Kraków.

    Krzyżowiec - - Piłka Nożna

    Post

    Jak dla mnie Wiśle brakuje trochę opanowania na początku meczu i przez to szybko tracą piłkę, ale miejmy nadzieję, że Wisełka obroni wynik i wreszcie będziemy mogli oglądać polską drużynę w LM

  • Może nasza reprezentacja coś z siebie da i zaczną wreszcie grać jak należy już w ostatnim meczu nie było tak źle ale może być jeszcze lepiej zobaczymy jakby nie patrzeć nasza kadra jest budowana od podstaw. Zobaczymy jakby nie patrzeć eliminacje dopiero za rok. Ja tam wierzę, że będziemy walczyć o 2 miejsce bo mimo wszystko Anglię pokonać to już byłaby sensacja.

  • Najśmieszniejsze reklamy

    Krzyżowiec - - Humor

    Post

    Polecam nową reklamę TP rozwalająca. Oglądam i płaczę, płaczę i oglądam xD youtube.com/watch?v=VMbmUP0A3Vo&feature=share

  • alabama tak się składa, ze u nas już dawno mogłaby być elektrownia atomowa lecz niestety wszyscy wystraszyli się Czarnobyla i teraz wszystko stoi zalane betonem, więc doświadczenie mamy, a niby czemu mieliby nam nie sprzedać technologii na miarę XXI wieku? Może gdyby się z Francuzami do gadali jakby nie patrzeć to z tego co wiem, mają najwięcej elektrowni jądrowych w Europie...

  • O jakim państwie mowa?

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Zgadza się dajesz następne

  • Najśmieszniejsze reklamy

    Krzyżowiec - - Humor

    Post

    To ja też cos wrzucę youtube.com/v/fZYCrbvvgO8&feature=related <---- edytowałem link youtube.com/watch?v=TDsMGR9qZD0&feature=related youtube.com/watch?v=uSWorqmuKLU&feature=related ciach ciach youtube.com/watch?v=F51P0xJG_Yw&feature=related youtube.com/watch?v=eeAB9XOvmPU&feature=related youtube.com/watch?v=TwBFrjvQJAs&feature=related youtube.com/watch?v=9oFYDUfPLDs&feature=related tak na początek /usunąłem dwa linki,bo reklamy zawierały wulgaryzmy. Proszę nie umieszczać takich rzeczy na forum.R…

  • O jakim państwie mowa?

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    To może ja zadam pytanie bo widzę, że zostało oddane... Symbolem pewnego państwa jest krzyż oznaczający spadek po pewnym zakonie. Jakie to państwo?

  • O jakim państwie mowa?

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Ale pytanie było z jakiego kraju pochodził...

  • O jakim państwie mowa?

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Nie wiem czy mówimy o tym samym gościu. Chodzi o Haile Selassie z Etiopii?

  • Znani i lubiani ludzie

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    buleon prawidłowa odpowiedź

  • Znani i lubiani ludzie

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Sporo odpowiedzi, ale żadna nie jest prawidłowa. Podpowiem, że był nazywany przez swego nauczyciela Achillesem. Więcej nie podpowiem bo było to zbyt proste

  • Znani i lubiani ludzie

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    To ja zadam taką ciekawą zagadkę :). Najbardziej znany homoseksualista w historii...

  • Znani i lubiani ludzie

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    To było, aż zbyt proste Bruce Willis, jaką wódkę będzie reklamować też napisać? (Sobieski)

  • Znani i lubiani ludzie

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Pisałem, że łatwe :). Może następnym razem uda mi się wymyślić coś trudniejszego A teraz blackivy zadajesz

  • Znani i lubiani ludzie

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Myślę, że jest to łatwe Polak odznaczony przez królową Elżbietę II brytyjskim Orderem św. Michała i św. Jerzego.

  • Znani i lubiani ludzie

    Krzyżowiec - - Nauka

    Post

    Alfred Kinsey?