Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • System Nagród na serwerze PTS

    Art - - Nowości

    Post

    Szanowni Gracze, Od dziś, 23 listopada, aktywujemy event Systemu Nagród na naszym serwerze PTS. Event rozpoczyna się o 11:00 i kończy się 30 listopada o 16:00. Składa się z 5 poziomów. Aby awansować na kolejny poziom, wymagane jest 1000 Trytu, czyli 1000 na poziom 1, 2000 na poziom 2, 3000 na poziom 3 itd. Działanie eventu zostanie opisane w kolejnych postach. Pracujemy nad tłumaczeniem, do tego czasu przekazuję Wam opis w języku angielskim.

  • Notoryczne wyrzucanie do loby

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Wiem, że są jakieś prace z tym problemem prowadzone. Zakładam, że możliwa naprawa tego już niedługo

  • Wersja 7.5.2 (hotfix)

    Art - - Nowości

    Post

    Mam dla Was kolejne informacje w zakresie serwera nieaktywnych. Zostanie on na początku uruchomiony wyłącznie w trzech krajach: DE/EN/ES Skrypt będzie przenosił maks. 100 kont dziennie (o 3 rano). Jeśli proces będzie odbywał się bez problemów, skrypt zostanie aktywowany dla wszystkich Universów we wszystkich krajach.

  • Na DE gracze stworzyli już FAQ, przeniesiemy go na nasze forum jeszcze dziś. Ale na szybko mogę odpisać: 1)Wszystkie. Powrót wymaga wybrania Uni docelowego. Co do koordów nie jestem pewien, zakładam, że będą zbliżone. 2) Dziś w nocy. 3) Tak, z uwgzlędnieniem zbanowanych. 4) Już dziś w nocy powinniśmy zauważyć znikające konta 5) Z tego co udało mi się przed momentem ustalić, pojawią się porzucone planety, które znikną po 7 dniach. Proces obejmuje konta urlopowane i nieaktywne >60 dni, więc wszelk…

  • Wersja 7.5.2 (hotfix)

    Art - - Nowości

    Post

    Skrypt przenoszący konta nieaktywne na tzw. serwer Cmentarzysko czy "Przechowalnia", nie zostało wczoraj aktywowany. Dodatkowo nastąpiła zmiana ilości dni, po których konto zostanie tam przeniesione. Obecnie będzie to 60 dni.

  • Cytat od Fachu: „Tylko pytanie mam czy rynek będzie ? ” Amba fatima...

  • Universum Tucana (06.11.2020)

    Art - - Nowe Uniwersa

    Post

    Szanowni Gracze, Mam przyjemność ogłosić, że dokonaliśmy zmiany konfiguracji nadchodzącego Universum Tucana. Zgodnie z zebranymi opiniami, dokonaliśmy modyfikacji prędkości flot. Nowe Universum będzie posiadało prędkość flot: x5 Wasz Zespół OGame

  • Cytat od Apofis: „wpisałem tracert ogame.pl ” strona główna może byćna innym serwerze docelowym, ale widzę, że korzystasz z Telia i pakiety docierają bez problemów.

  • Polecam zatem ten program: sourceforge.net/projects/winmtr/files/latest/download

  • Ping nie jest dobrym narzędziem, bo nie pokaże w którym miejscu pakiety mają lag. dla Windows: wciskamy klawisz WINDOWS+R, wpisujemy cmd klikamy enter w czarnym okienku wpisujemy tracert s68-pl.ogame.gameforge.com (lub właściwy adres swojego Universum) i obserwujemy trasę pakietów. Tak wygląda fragment trasy (początekowe kroki to Wasze adresy IP (wew. zewn.), który lepiej zamazać 8D2yFrlOrf5yQAAAAASUVORK5CYII=

  • Osobiście słyszałem o problemach u operatorów zagranicznych. Np. Włosi się uskarżali. Samemu we własnym zakresie można sprawdzić trasę pakietów do serwera poleceniem tracert <nazwa_hosta>, przykładowo: tracert s68-pl.ogame.gameforge.com Warto sprawdzić czy gdzieś po drodze nie ma opóźnień czy zagubionych pakietów.

  • Z przyczyn technicznych event został wyłączony. Powróci, jak tylko zostanie naprawiony.

  • Błąd handlarza złomu

    Art - - Błędy w grze

    Post

    To może inaczej, wczytaj stronę. Naciśnij F12, przełącz zakładkę na "Konsola", kliknij ikonę u handlarza, aby wszystkie statki przyjął i zobacz czy w konsoli pojawi się jakikolwiek błąd na czerwono.

  • Kolejny etap twardej fuzji to JP oraz częściowo ORG/TR, plus zmiany w konfiguracjach w innych krajach z powodu fuzji.

  • Handlarz z ekspedycji

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Zgłoś się do naszego Supportu w tej sprawie.

  • Błąd handlarza złomu

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Czy w konsoli przeglądarki wyskakują może jakieś błędy związane z javascript jak klikniesz te strzałki?

  • Cytat od ackra: „Po podaniu planu fuzji w przeszłości się to zmieniało z różnych powodów. np. braku wolnych miejsc. ” Ten argument nie będzie miał już zastosowania z powodu wprowadzenia tzw. Graveyard Universe - czyli universum, na które trafią nieaktywne konta.

  • Cytat od buleon: „I może jeszcze małe pytanie do @Art - czy w planach na twardą fuzję przewidujecie danie graczowi możliwość wyboru między uniwersami docelowymi? ” W naszej propozycji planu fuzji dążyliśmy do zmniejszenia ilości universów, a to oznacza tylko jeden cel w każdej grupie Universów do zmigrowania

  • Cytat od macer: „Cytat od Kasia321: „Przed fuzją, która będzie już wkrótce, wszelkie zmiany w parametrach są zablokowane. ” Cytat od Art: „Z tematem fuzji stoimy. Nie ma dalszego planu kolejnych fuzji. Jak tylko coś będzie wiadomo, to dam znać. ” Otrzymane informacje są ze sobą sprzeczne. Która z nich jest prawdziwa? Jeśli jednak fuzja nie jest planowana w najbliższym czasie to jeszcze raz prosimy o rozpatrzenie wniosku o zmianę parametru EKO. ping @Kasia321 @Art ” Wypowiedzi są ułożone chronolo…

  • Z tematem fuzji stoimy. Nie ma dalszego planu kolejnych fuzji. Jak tylko coś będzie wiadomo, to dam znać. Rozumiem, że dexPL narzeka w stylu "wszędzie lepiej tam, gdzie nas nie ma", ale nie bierze pod uwagę tego, że sytuacje na które się powołuje nie mają charakteru globalnego. Chociażby ostatni wyciek na forum .de wersji 7.5. To nie była intencja CMa, który wręcz kasował wątki o nim, tylko działanie z premedytacją byłego już członka zespołu OGame-Tech. Po drugie, forum międzynarodowe INT dostaj…