Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 140.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Starrk na DE tak się sprawy mają - Układ kolisty galaktyk i systemów słonecznych (> wyjaśnienie <) - Wszechświat będzie miał tylko 6 galaktyk - Spiosondes będzie zawierał przestrzeń dyskową ( należy pamiętać, że zgodnie z przepisami dotyczącymi ataków z użyciem tych sond szpiegowskich obowiązuje zasada linii bazowej! ) - 5 razy większa prędkość dla gospodarki - 1- krotność prędkości dla floty - Zużycie paliwa w przypadku lotów wynosi tylko 50% normalnych kosztów - 50% floty na polu gruzu - 40% …

  • O, to, to! przy x6 flo aktualnie grając na Virgo robi się wydobycie dzienne z palcem w nosie gdzie średnio lot trwa 15 do 30 minut - mówiąc tu o samych idlakach Pewnie to te straszne gwiazdy śmierci tak ludzi odstraszają i brak możliwości pójścia siusiu bez fsa, parodia - nie jest tak źle a wręcz bardzo dobrze Cytat od smoki: „Nowe uniwersum o nazwie Zibal Zostanie otwarte 5 lutego około godziny 14 OG_NewServer540.jpg Universum będzie posiadało następujące parametry: • prędkość ekonomii 7x (prod…

  • Idę o kiełbasę podwawelską, że będzie między 14-20 luty

  • Procent z obrony na PZ

    zara - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Mind_war: „Cytat od bobro: „"Bo nie umią grać" jak mawiał klasyk Ze zniszczonej obrony % trafia na pz i dlatego każdy porządny chłopak leci na każdy bunkier... sześciokrotnie... rozbija go i zbiera złom (swój i z obrony)... i jest do przodu Obrona odbudowuje się normalnie i dzięki temu znowu ją można przeorać i zebrać kolejny % z pz. ” To na czym polega problem? W sumie ciekawa opcja ” Mind jeśli jesteś flociarzem - spoko, jeśli stawiasz na eko - mniej spoko. Budzisz się rano i co noc m…

  • Dajcie spokój - i ja ciesząc się na początku teraz będę się przyglądał ze swojego 'starego' Uni jak tam się miewa sytuacja na nowym - czy to nie przez PZta z obrony kolejny raz ludzie odchodzą pomijając już fakt gry do pierwszego złoma. 5

  • Pięknie! choć zupełnie nie z tego U i wszedłem zobaczyć z ciekawości to muszę przyznać, że tak opisane akcje to miód dla oczu. Brawo! konkretnie musiało u was grzmotnąć na Uni

  • @Mind_war to jeszcze nie jest tragedia przez to załamanie galaktyk praktycznie loty tyle samo trwają choć w przypadku x1 to i tak wieczność Też głosowałem x3 flo tak jak to ma miejsce na niemieckim Yildun x7eko/x3flo Gorzej z tym pz-tem z obrony, wystarczy spojrzeć na statystyki które mówią jasno - U z PZ w całej historii OGame ma najmniej graczy i najwięcej graczy po starcie rezygnuje z gry

  • Cytat od ciap: „Cytat od cu8e: „Wygląda to w takim razie na to, że ktoś specjalnie znając twój mail a) próbuje się dostać do konta b) blokuje Ci je w ten sposób wpisując błędne hasło. TIP: zmień mail i nikomu go nie podawaj. ” Oj, oj.Obcy gracz nie jest w stanie wywołać nam takiego komunikatu. Zmiana maila nic tutaj nie pomoże ponieważ nie ma to nic wspólnego z blokadą. @chmura Taki komunikat wyskakuje gry gracz wpisze błędnie hasło wtedy blokuje IP z którego tych prób dokonywał. Nikt obcy nie j…

  • Wygląda to w takim razie na to, że ktoś specjalnie znając twój mail a) próbuje się dostać do konta b) blokuje Ci je w ten sposób wpisując błędne hasło. TIP: zmień mail i nikomu go nie podawaj.

  • W sumie tak teraz patrze, że to kuszące x7 przez ten PZ z obrony zupełnie się kupy nie trzyma. Nikt przez cały czas nie chciał PZta aż tu nagle pierwszy raz w historii wchodzi x7 i PZ się pojawia - czy to specjalnie, czy przez niewiedze tak ludzie głosowali, nie wnikam. Entuzjazm opadł

  • o, to, to! niby szkoda, że nie x3 flo bo aktualnie grajac na x6 flo robi się dzienne wydobycie z palcem w nosie gdzie lot twa 15/20 min ale minus jest ten, że 'z rana się budzisz i nie masz rogali' a tu aby spokojnie klepać sobie eko - idealna opcja

  • I mamy wyniki Faktycznie skrajnie jak cholera na pierwszy rzut oka wygląda na całkiem przyjemne długodystansowe Uni chyba najoryginalniejszy cfg od czasu x6/x6 Tylko ten PZ z obrony boli... niech nie będzie tak jak z resztą serwerów, że się w moment wyludniają

  • Zgodnie z zasadą - gra do pierwszego złoma beaten.gif

  • MSBN a ilość badań

    zara - - Gra

    Post

    Jak dla mnie pomysł świetny, każdy gracz wie ile w późniejszym czasie wynosi 'odkrywanie' badań czy to prędkość x1 czy x6(mam tu na myśli - szybciej, dalej). Osobiście puszczenie równolegle już dwóch badań by było dla mnie wielkim sukcesem i wygodą. Jak najbardziej kibicuje temu pomysłowi

  • 'Nigdy nie śpio' gratulacje!

  • No, jeszcze dwa dni do ogłoszenia wyników - zapowiada się ciekawie

  • Również idę o zakład, że będzie x7/x3 W dzisiejszych czasach biorąc uwagę powracających mało kto ma ochotę zaczynać od x1 patrząc jak wiele graczy ma tak bardzo rozwinięte konta i przeznaczać na to kolejne 10 lat aby ich 'dogonić' a tak cyk - i możesz posmakować tego poziomu x7 szybciej co w świecie OGame robi kolosalną różnicę pod względem lat. @Art z ciekawości < x5 czy > ale trzeba przyznać, że odzew jest ładny w takim razie.

  • Dokładnie pit najciekawsze oczekiwanie na wyniki

  • A ja się z kolei ucieszyłem z opcji x7 - świetny krok. x7 eko/x3 flota to by była bajka dla ekonoma na de. jak widać taki cfg spisuje się świetnie. Poczekamy zobaczymy

  • @NudziMiSie Powodzenia w realu w takim razie, zawsze to szkoda jak gracz odchodzi ale OGame jest jaki jest - wymaga pewnych poświęceń. Wszystkiego dobrego