Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od cokolwiek: „Jedynie deuter jest bezpieczny - bo on zależy nie od pozycji, tylko od temperatury. Plus to stary bonus i był już rozwiązany wcześniej ten problem. ” Deuter jest bezpieczny jeśli skrypt przydzieli planetę na pasującą koordynatę (nawet w innym układzie). Z tego co się dowiedziałem, to gdy planeta miała wyraźną zmianę pozycji czyli np z :15 na :1 to temperatura też ulega zmianie.

  • Cytat od Radim: „@Art Jak wygląda wydobycie metalu i kryształu na planetach z bonusami, jeśli pozycja po fuzji ulegnie zmianie? Z dexem sprawa jest o tyle prostsza, że temperatura planety nie zmienia się. Co w momencie, jeśli moja planeta zmieni pozycje z np. 8 na 7? czy wydobycie metalu ulegnie zmniejszeniu? ” Z tego co wiem, to bonusy się uaktualniają zgodnie z nową pozycją niestety.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Art - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ogłoszenie w tej sprawie wisi od wczoraj: board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/Thread/453346

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Art - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od buleon: „jedno związane z fuzją: czy będzie możliwość przeniesienia dublujących się kont na inne uni w momencie, gdy po fuzji będę miał 2 na jednym uni (poprzez przeniesienie konta przez administrację np. do innego kraju lub poprzez danie mi możliwości zrobienia tego samodzielnie); ” Nie słyszałem o podobnych akcjach przeprowadzanych w innych krajach. Z racji faktu, że prowadzisz siatkę kont, a fuzja może mocno namieszać, przez co powstaną Twoje multikonta, to jedyne co przychodzi mi na…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Art - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od CzarnyPan: „@Art śmieszne że zachęcasz do propozycji, a chwilę później plusujesz wpis wyszydzający te które się pojawiają, aż mi się przypomniało nazwanie Whisky sekretarką ” Nawiązałem do tego, co napisałem wcześniej. Nie będzie możliwości powrotu do poprzedniego stanu, który wiemy jaki był. A post mnie po prostu rozbawił i lajk nie miał na celu negatywnego nastawienia do każdej z publikowanych propozycji.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Art - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od realbialy: „@Art - czy jako Community Managera można Cię prosić o komentarz dotyczący celu tych aktualizacji? Albo przekazanie jakichś sugestii do firmy? Wydaje mi się, że jeżeli taka droga zostałaby otwarta to udałoby się wypracować na forum jakieś spójne stanowisko z propozycjami zmian, które nie niszczyłyby jednej klasy. ” Na chwilę obecną obecne zmiany zostają i jest za szybko, aby móc cokolwiek zmienić. Jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje dotyczące dalszych zmian w klasach,…

  • Cytat od Fake_Taxi_u_ Turka: „@Art Na zibalu blokada ataków jest jeszcze przez ponad 2 dni i 13 godzin. Piszecie, że od 5 do 10 rano. Mam rozumieć, że wszystko jest u nas ok? ” Ten licznik dotyczy eventu a nie blokady ataków. Od blokady jest inna ikonka. Ten licznik bodajże dotyczy: Czas badań krótszy o 25% (1-7.10.2020)

  • Czyli zaczynamy biczowanie Otóż nie, publikacja informacji nie stanowi dla mnie problemu. Jakbyś nie zauważył, zamieszczam informacje w dziale ogłoszeń. Tutaj nie zostało to dopilnowane z przyczyn losowych i nie ma co się na ten temat rozwodzić ani wieszać na pręgierzu z tego powodu. Ale domyślam się, że co niektórym dałoby to niezłą satysfakcję Cytat od KRAKEN WTB: „Więc jeżeli lubisz ta grę , to graj na angielskim lub spróbuj a nie wrócisz na PL ” Jak to mówią: wszędzie lepiej tam, gdzie nas n…

  • Tylko tak rzucę, że lepiej jednak jak jesteśmy dalej w kolejce oczekujących. Po ostatniej fuzji w DE jest wysyp zgłoszeń, problemy z przenosinami, dlatego jednak fajnie jakbyśmy byli na samym końcu tej kolejki :x.

  • Przerwa techniczna 05.10.2020 6:00

    Art - - Nowości

    Post

    Szanowni Gracze, publikuję niniejsze ogłoszenie wyłącznie w kwestii formalnej nawiązując do: BLOKADA AKTAKÓW ????? uni taurus ?, gdyż przerwa techniczna odbyła się o godziny 6:00 i została zaplanowana do godziny 9:00. Blokada ataków była zaplanowana od 5 do 10 rano. Przepraszam za brak informacji ze stosownym wyprzedzeniem.

  • Mleko się rozlało i ogłoszenia u nas zabrakło. Jeżeli czyjeś konto zostało poszkodowane z powodu tej przerwy, prosimy o kontakt na Support. Postaramy się, aby takie informacje nie znikały gdzieś w gąszczu ogłoszeń oraz, żeby więcej osób czuwało nad przepływem informacji. Przepraszam za zaistniałą sytuację.

  • Jeśli tylko jest coś, czym mogę się z Wami podzielić z wyprzedzeniem, to informuję. Ciężko jest utrzymywać komunikację jeśli nie mam nic do przekazania

  • Pomału idziemy do przodu. Do dalszej zabawy szykują się kolejne kraje: TW/US/FR/DE

  • Poczekajmy na przeprowadzenie procesu fuzji. Wtedy w nowej rzeczywistości wrócimy do tej dyskusji. PS. prędkości x8 są wciąż okazyjne i nie są możliwe do wyboru w ankiecie.

  • Wersja 7.5.1 (hotfix)

    Art - - Nowości

    Post

    Szanowni Gracze, dziś o 14:00 na serwery trafi poprawka wczorajszej wersji gry 7.5.1. Poprawka usunie błąd w bonusie do produkcji dla klasy Zbieracza, który pozwalał na ustawienie produkcji kopalń na 150%, zamiast działać wyłącznie dla pełzaczy. Wasz Zespół OGame

  • Handlarz - 200k anty

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Błąd jest nie tylko u nas i zostanie skorygowany.

  • Złomiarz

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Proszę dołączyć zrzuty ekranu wspomnianego błędu.

  • Niewystarczajaca ladownosc

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Zgłoszone.

  • Wyrzuca do lobby

    Art - - Błędy w grze

    Post

    Problem jest już dawno zgłoszony, obecny także w innych krajach. Czy w miarę możliwości, kogoś obeznanego z konsolą przeglądarki - można prosić o nagranie sytuacji z wylogowaniem o zarejestrowaną konsolą? Może to pomoże ustalić przyczynę wylogowania.

  • Wersja 7.5.0 beta 3

    Art - - Nowości

    Post

    Aktualizacja trafi na nasze serwery 23 września ok. godziny 13:00