Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 465.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Nie używasz masła margaryny czyli tak jak ja A uzywasz chociaż czasem przy okazji zamiast tego avocado ? Najtłustszy owoc jaki jest ? Ulubiona ryba panga tak ? No cóż a czytałeś o niej kiedyś ja ją "robią" czym się żywi itp ?:) Nie odrzuca Cię to od tej ryby ?:) A kiedyś jak jadłeś te płatki to jakie ? czekoladowe, kukurydziane, musli ? Lubisz gotować ? A piec ciasta ? Ile średnio w tygodniu poświecasz czasu kuchni ? Czy to prawda że najlepsze są babuni obiadki ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    pomoc->mój profil ->rangi użytkownikow board.ogame.onet.pl/index.php?page=Help&item=usercp.ranks Czemu tak bardzo lubisz kanapkę z serem i pomidorem ? W sumie ja też to lubię A pomidorka solisz i pieprzysz ? ewentualnie dajesz jeszcze cebulę? Ulubiona rybka tak właśnie na piątek ? Lubisz makrelę ? Używasz masła na kanapki ? Lubisz czasem na śniadanie, ew w ciągu dnia zjeść płatki ?:)

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Przez Ciebie mam teraz ochotę na dumle Jak ja ich dawno nie jadłem - o masakra:D Jak już kiedyś w dalekiej przyszłości za lasami za górami w innym wszechświecie trafisz nad to morze to ja wybieram ten gwałcik o którym pisałaś Lubisz czekoladę? Jak bardzo ?:) Najlepsza szkoła ? podstawówka/gim/liceum-technikum/studia ? kurtka czy plaszczyk ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    blablacz gratulacje nowej rangi, mi niestety jeszcze trochę brakuje do nowej Wolisz jabłka czy gruszki ? Twoje ulubione dania na śniadanie, obiad, kolacje ? Wymień chociaż po jednym Odżywiasz się w miarę zdrowo ? Owoce, jogurty, ryby ? Czego z jedzenie nie lubisz najbardziej ? Jadłeś zupę szpinakową ? Jak Ci smakowała ? Hehe przechodzimy teraz na pytania kulinarne O hobby się pytałem to teraz dalej

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    A jak już wpadniesz nad to morze to jakim sposobem mnie przekonasz bym zmienił zdanie, że nie jesteś taka straszna ?:D Lubisz grać w piłkę nożna ?:P Grałaś w ogóle kiedyś jakiegoś mecza ? Porfel mały czy duży z duża ilością przegródek itp ? Najlepsze cukierki ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    blablacz coś słabo Ci idzie jeszcze tylko kilka dni by mnie dogonić Piłka nozna w klubie czy raczej w lidze podwórkowej ?:) O tanki były dobre Sam w to grałem i grałem - kiedyś nawet miałem pościągane parę gierek na kompa i sobie pogrywałem Zrobiłeś kiedyś może podobnie ? A tak po za tym to szkoda, że teraz nie są rozwijane Multiplayer'a bym sobie zagrał hehe A tam moonówkę to można swoim tempem prowadzić Najważniejsze by on szybciej rozwijał się niż Ty Będziesz grał jeszcze kiedyś w przyszłości…

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Vaizard ta ostatnia odpowiedź przy tych winach mnie zastanowiła Mam nadzieję że bardzo lubisz wina, ale nie takie w kartonie lub w szkle ale podobnej cenie ?:P Siarki nie lubisz chyba pić co ?:D Grasz na draco ?:P Miałes kiedyś pegazusa ? Ulubiona gra na niego ?:) Prowadzisz w miarę zdrowy tryb życia ? Myślisz że dożyjesz trochę latek ? Ulubiony uprawiany sport ?:)

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Powiedz jeszcze ze jestes zla na rodziców ze takie Ci imię dali Czemu nie masz męskiego ? Zadne Ci się nie podoba ? A to że jesteś fe czyli straszna i nie dobra w życiu bym nie odwołał Masz piękna marzenia:D PS masz taki sam kolor oczu jak ja Niebieski - królewski najlepszy

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Przykład jeden i wystarczający że nie ma Ciebie w Gdynia Już nawet to wystarczy by stwiedzić że jesteś straszna i niedobra To skąd wiesz ze PC wygodniejszy niz Mac jak na nic nie pracowałaś ?:P Ulubione imię męskie, damskie ? Jesteś zadowolona z swojego imienia czy wolałabyś inaczej ? Od kiedy masz komputer ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    To i tak jeszcze około 559 postów, aby wyrobić dzienną normę:P Więc pisz pisz Co do starcia to naprawdę ogromne nie ma co Wątpię by również odpowiedział na ostatnie dwa pytania Czemu tylko na necie ? Student a tak taniej ?:D Cena magazynów z mangą w Polsce jest droga ? A to wtedy przepraszam z tym wchodem - mamy podobne zdanie Czemu nie masz numeru w orange? Nie lubisz tej sieci ? Ja tam jestem zadowolony z niej A masz abonament czy karta ? wino czerwone czy białe? Lubisz czasem napić się jego ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Od którego roku życia manga zaczęła Ciebie tak zachwycać ? Myślisz, że w Polsce łatwo o dobrą mangę ? Czy jest problem z kupieniem ? Vaizard w sumie 4k postów na tydzień to spoko To okolo 560 na dzień mhm:P Rosyjski rynek idzie na wschód mówisz czyli że niemiecki bardziej się przyda. Ale Polska chyba też kieruje się bardziej na wschód. NIby unia niby to, ale mniejsi i więksi przedsiębiorcy inwestują tam kasę Bo tanio Najlepsza sieć komórkowa ? Używasz gadu gadu/ tlen ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    A pracowałaś na macintoshach ? Czemu uważasz, że PC lepszy ?:P Dlaczego lubisz siedzieć w ciemnościach czasami ? O czym wtedy myślisz ? Marzysz ? Co do tego, że jesteś straszna to już naprawdę nie pamiętam Ale jak mówię, że tak to tak

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Ja już ci powiem, że nie dogonisz A już myślałem że tylko ja będę pisał z vaizardem Myślisz że dałbyś radę studiować dwa kierunki naraz a do tego jeszcze dorabiać sobie gdzieś ? Który język bardziej nam się przyda w przyszłości rosyjski czy niemiecki ? Chciałbyś nauczyć się japońskiego, a kraj byś chciał zwiedzić ? Co w nim najbardziej jeśli tak ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    A w Settlers'y grałeś ? Knight and merchants ? Europa universalis ? Age od Empires ? Gdzie kupujesz kosmetyki w sklepie czy zamawiasz przez katalog ? Lubisz biszkopty? A krakersy ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    W gimnazjum miałeś ksywkę czosnek A nick zawsze mialem czosownik, a nie czesiownik A dlaczemu jesteś straszna ? mhm już nie pamiętam, ale jesteś :d Masz w domu telefon stacjonarny ? Jeżeli tak to używacie go ? jak często ? Lubisz czasem siedzieć w ciemności ? najlepszy windows według Ciebie ? Lepszy zwykly PC czy macintosh ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Ja tutaj o jakimś czosnku słyszałem rozmowę Co macie do mnie ?:P Jesteś straszna wiesz ?:P zeszyt czy notatnik ? długopis czarny czy niebieski Lubiłaś pisać piórem ?

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Pewnie miałaś na 6 tak ?:P I znając życie masz daleko do pracy Ale zobacz jak już blisko jestem Ciebie niedługo zostawię Ciebie w tyle Musisz częściej odwiedzać nas:P Jogurt pitny czy normalny ? Ulubiony język ? Gdzie byś chciała pracować, jako kto ? zawód z dzieciństwa o którym marzyłaś kiedyś ?;)

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    A grałeś może kiedyś w D&D ? wiesz co to w ogóle jest ?:) A próbowałeś jako samouk uczyć się innego języka ? Znasz kogoś to uczy się jakiegoś specyficznego języka. Ja mam np znam kolesia który uczy się starożytnego egipskiego (tylko nie znaczki na ścianie - hieroglify:P) ten "normalny" mówiony Widzę że lubisz również strategię jeśli chodzi o gry dobrze myślę ?:)

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Obecnie niemcy mają od nas 14 uni więcej a od 6 października juz 13;) Także jeszcze trochę nam ich wypuszczą:P Raczej trzeba się spytać marcik czy kiedyś skończą z wypuszczaniem Marcik będziesz grała na Draco ? Kręci Ciebie jeszcze w ogóle gra ogame?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    70 zł to w sumie racja nie tak mało Mam właśnie kolegę który uczy się japońskiego i tych śmiesznych znaczków, ale on akurat na takiej uczelni jest gdzie ma ten język i mówi że nie jest łatwo Piłem kiedyś perłę Bardzo dobre piwko:D Tanie i dobre hehe:P Ulubiona gra planszowa ? A komputerowa ? Lubisz malować, rysować, szkicować ? MIałes kiedyś do tego chętkę czy dwie lewe ręce raczej ?:P