Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 990.

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Siejesz popelinę trochę. 1. Rado jeszcze nigdzie nie odszedł. 2. Duda tym bardziej. 3. Cytat: „ofensywnego srodka na podoboj Ligi Mistrzow 2015 zostaje... Maslowski i Szwoch :E” A Orlando Sa? To że Berg gra obecnie na dwie 10 nie oznacza że będzie tak grał po ewentualnym odejściu Rado Ale fakt jest faktem że zespół trzeba wzmacniać.

  • Śmieszne fotosy 8D

    Thorgoth - - Humor

    Post

    B-CIqcbIcAEkOcT.jpg

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Bagin :D: „Rozumiem wystawiac mocno rezerwowy sklad na jakiegos Piasta czy Korone, ale na trzeci zespol ekstraklapy?” Trzeci? Abstrahując od aktualnej pozycji w tabeli raczej piąty-szósty, szczególnie jeśli się Lechia w końcu ogarnie. Tu z resztą Jagiellonia i jej hierarchia miała niewiele do rzeczy. Istotny jest następny mecz i to pod jego kontem ustalany był skład. Jeśli byłaby potrzeba to wyszedłby zespół Magiery w komplecie. PS to jak ślamazarny jest Astiz przechodzi ludzkie pojęcie…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Po pierwszym meczu niewiele można powiedzieć. Ciekawe jak mocny był Śląsk, ciekawe czy w perspektywie całego sezonu remis we Wrocku będzie można uznać za sukces. - szkoda że nie wyżyłowali wyniku gdy jeszcze mogli. W rewanżu będą emocje, zupełnie niepotrzebnie - Masło cienko, zupełnie spodziewanie - Rado też cienko, zupełnie niespodziewanie. To już martwi - na plus Jodła, Kucharczyk, Lewczuk (mimo tragicznych wybić) Broź (mimo asysty samobójczej) - Lyczmański nie ogarnia. Dwa lata temu karnie zd…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Kar(L)ik: „A Jodłowiec to niby jaka pozycja ?” Też def-mid, tylko o innych charakterystykach. To że chodzi do przodu częściej od Ivicy to jeszcze nie czyni z niego ósemki. Ryczkowski mnie jakoś nie podnieca. Może jestem do niego uprzedzony ale nie rozumiem czemu jest tak ciągnięty za uszy do jedynki. W rezerwach dupy nikomu swoją grą nie urywał. Szkoda że tego meczu z Dinamem nie widziałem, tam podobno zagrał świetnie. Pożyjemy, zobaczymy co z niego będzie.

  • Śmieszne fotosy 8D

    Thorgoth - - Humor

    Post

    comment_TJBtzXbqNdAbYB0EhEMrSXuHU9HaS1Dc.jpg

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Nie ogarniam. Do tego dochodzą kontuzje. Małym plusem jest to, że nikt nie odszedł, więc mogą się jeszcze lepiej zgrać. Ja te transfery rozumiem tylko na płaszczyźnie towarzyskiej. Osuch podobno jest przesympatyczny i potrafi opowiadać niesamowite historie więc Boguś go lubi. A skoro go lubi to wykupili z jego tonącego Zawiszy ostatniego zawodnika którego dało się spieniężyć. Tyle Masło. Malarz to z kolei kumpel naszego dyrektora Żewłakowa, grali razem w lidze greckiej. Ponadto jego żona (taka c…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Malarz w Legii. Nieciekawie... 1. Po co tego Budziłka kupowali w takim razie? Kolejne wzmocnienie ekipy Magiery? 2. Koleżka 34-letni, niczym się nie wyróżniający w Ekstraklapie, do tego jeszcze niedawno będący Arkadiuszem M. wydalonym z klubu za korupcję (!) 3. Kwota transferu 500k PLN. WTF? Cytat od Kar(L)ik: „ To akurat przemyślany ruch na pozycję nr.8 w sam raz. ” W Legii Berga nie ma i nie było pozycji nr 8, z przodu gramy dwoma skrzydłowymi i dwoma dziesiątkami wymieniającymi się pozycjami.…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    youtube.com/watch?v=L0nLvzZql7E&feature=youtu.be bramka Kucharczyka około 1:25:10

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Po przeczytaniu jego wypocin wyłuskałem taką tezę: nie ważne czy kupią za kwotę x czy za y, ważne jest to czy się sprawdzi. Teza absurdalna i z dupy, bo to samo słowo "sprawdzi" jest mocno uzależnione od jego ceny. W końcu inną cenę warto dać za rezerwowego, inną za gościa z pierwszego składu a jeszcze inną za gwiazdę pokroju Ljuboi który sam w sobie przyciąga kibiców. Legia na Masłowskim raczej nie zarobi, to jest transfer którego benefitem ma być tylko wzmocnienie/poszerzenie składu drużyny. J…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Masło kupiony. 800k ojro, z bonusami może wzrosnąć do prawie bańki. Nie rozumiem tego transferu. Obym się mylił ale to wygląda na kupę kasy spuszczoną w sraczu. Gość z rocznika 89 który zagrał dobrze jedną rundę, w której wyróżnił się w zasadzie jednym meczem z Piastem Gliwice któremu wsadził 4 gole. Tak bardzo nie wow.

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Smutne wieści

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Ogólnie kapelusze z głów przed Kucharczykiem, zasuwa, walczy, pomaga w obronie i ma za sobą chyba najlepszą rundę w karierze. Chodzi o to że on nie bardzo umie grać w piłkę i pewnego poziomu już nie przeskoczy. Do tego chimeryczny Żyro i fatalny ostatnio Kosa. Dlatego jeśli wzmocnienia to skrzydła, może faktycznie też def-mid, bo gramy dwoma i dwóch tak na dobrą sprawę mamy. Wysypie się Vrdoljak i kto będzie grał obok Jodły? Pinto? Furman? Słabo to wygląda. Stopera jeśli kupować to tylko takiego…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Boguś faktycznie ma kilka dużych baniek do wydania, pewnie słyszałeś o funduszu. Mam nadzieje że się nikomu od tej kasy nie zagotuje pod deklem i nie nakupią jakiegoś szrotu. Ten Taiwo może być dobrym transferem. Zwraca uwagę głównie to, że nie tylko był w niezłych klubach ale przede wszystkim w nich GRAŁ. Dla mnie gość jest mimo wszystko zagadką, zawodnik który ogarniał w Serie A i w Premier League raczej nie decyduje się na transfer do Polski, chyba że ma ukryty defekt. Może ma przekręcony lic…

  • Dowcipy

    Thorgoth - - Humor

    Post

    Cytat: „Cykl życia frankowca 1. Zacznij zarabiać dobre pieniądze (Ukryta treść) 2. Pomyśl o kredycie (Ukryta treść) 3. Bądz januszem ekonomii i bierz kredyt we frankach (Ukryta treść) 4. Kurs franka na niskim poziomie (Ukryta treść) 4. Kurs franka rośnie (Ukryta treść)” Śmiechłem srodze

  • dude, bez urazy ale jeśli przerasta Cie napisanie JEDNEGO zdania o obejrzanym filmie to wyjdź i zamknij drzwi od zewnątrz.

  • Nowe Filmy

    Thorgoth - - Muzyka i Film

    Post

    bg.jpg Wreszcie obejrzałem na spokojnie nowego Nolana czyli Interstellar. Nie ukrywam, oczekiwania z mojej strony były duże, Nolan jest dla mnie tym kim dla wcześniejszych pokoleń byli Tarkowski, Kurosawa czy Bergman. Unikam kwaśnego słowa Mistrz ale on jest jednym z tych współczesnych filmowców którzy potrafią mnie trafić w sam środek podbródka. Obawy też były duże, sci-fi to jest taki gatunek który stosunkowo najłatwiej chyba zmaścić. Ja do tego mam uczulenie na filmowy bullshit, moje "suspens…

  • Nowe Filmy

    Thorgoth - - Muzyka i Film

    Post

    Hobbit słaby. Fatalny. Po raz pierwszy od dawna chciałem wyjść z kina w trakcie seansu. Przed filmem powtarzałem sobie: nie oczekuj wiele. Nie oczekuj nic, to ma być obrazek, ilustracja z cienkiej książeczki a nie pełnoprawny film. Okazało się że jest gorzej. Pierwsze pół godziny to absurdalna scena strzelania do smoka z łuku zakończona ubiciem gada. Następna godzina to zanik akcji, porcja strasznie pompatycznych dialogów i pretensjonalnych min. A ostatnie półtorej godziny to monotonna batalia p…

  • Legia Warszawa

    Thorgoth - - Piłka Nożna

    Post

    Sugerujesz że w tej zbiórce uczestniczyli tylko łysi troglodyci? Ja myślę że normalni kibice też się zrzucali, więc nie przypisuj swojej grupce całych zasług.

  • Mi w pewnym momencie przyszło do głowy że jest to taka współczesna wersja "Utraconej czci Katarzyny Blum" czyli jednej z najważniejszych fabuł XX wieku, wzbogaconej o intrygę kryminalną. Bardzo mocno daje widzowi po ryju, szczególnie końcówkę ogląda się z ciarami na plecach.