Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-180 z 464.

  • Masz rację nie dawałem Ci rady solo, malo tego rozbijałem sie o Ciebie. Dlatego ściągnałem Finka ale nie dość że lama nie gra to jeszcze się osieliła nie tam co trzeba. A poza tym kłamiesz 250 zł dawałem

  • Każde moje Rw to koszt 50 zł, wczoraj zrobiłem 3 więc łatwo obliczyć, w tym tygodniu wyfarmiłem ok 4 mld surki i zrobiłem o około 15 strać mniejszych lub wiekszych. czyli 50 x 15 = 750 zł. Od 13.08 zrobiłem +-16 rw + te mniejsze co nie wstawiam więc sobie policz sam. Alienosa chciałem zdjąc z nowym ale nie wypalilo cena 250 z. Mam nadzieje ze odpowiedź Cie zadowoliła

  • A 10 % dla mnie, mogł spaść wczoraj ale nie było z kim bo spałeś . Graty Tylko samobójca trzyma flotę w układzie z gostkiem składającym go solo. Szkoda myślałem że poczeka na mnie aż dobuduje. Niby sie Finek przeniósł ale lama siedzi na urlopie. Graty lecą do Ciebie

  • Pozdrawiam sojusz i znajomych. RW dedykuje Ass po "czarnym poniedziałku" spowodowałaś że na mojej twarzy pojawił się po raz pierwszy "banan". Rw całkowicie przypadkowe, gdyż pomysł o wstaniu o tak nieludzkiej porze (4.30) na pewno nie pochodził ode mnie. Dodam tylko że po raz pierwszy widziałem jak unii się budzi i te pojawiające się * skojarzyły mi się z ludźmi wstającymi do pracy i rozpoczynającymi dzień. Aktywność o 6 jest przytłaczająca. Najgorsze że obudzili się wszyscy moi sąsiedzi, no ale…

  • Gratki Misiu, zysk okazały obońcy szo

  • Gratki fajnie że tak szybko udało Ci się odegrać. Marcinowi szo

  • Cytat od wojtekreal2: „Nie chce mi się już szukać na forum ale Bigot to chyba Ty mnie zmobilizowałeś do zdjęcia urlopu i namówienia do tego samego Miliego... Mogę teraz podziękować ” Ja a czymże zawiniłem, niezasłużyliście na tytuł najlepszego gracza i tyle, jestem tam gdzie zawsze, od u67 nie wrzucilem urlopu tylko błagam nie lataj mi po planetach. Zawsze piszę co myślę, robiłem tak wszędzie gdzie grałem i się nic nie zmieniło i nawet jak mnie zezłomujecie to wypowiem swoje zdanie. A może będę …

  • bol dupy to masz ty łaczenie bylo dzis o 10.00 rw bylo na starej uni

  • mom zdaniem sie nie liczy rw przed 6 rano i tyle w temacie

  • Cytat od 69DemoN69: „ Jak nie wiesz kto i ile dni był online bez urlopu to po co głupoty tu wypisujesz i zaśmiecasz temat bredniami? Możesz napisać od kiedy cała trójka jest bez urlopów? ” Ja mogę ale czy to coś zmieni , mogę wymienić jeszcze Wilka i Grafa Cytat od 69DemoN69: „ A dla czego Aro? może dlatego że poleciało 3X a nie 3X i Boss/Misie? Tak samo jak by ST było PN a nie PN + Komornic/Coma? łapiesz ocb? czy daej jakieś puste teorie spiskowe otoczone żalem po stracie floty YM? ” Nie ma tak…

  • Cytat od 69DemoN69: „Cytat od Bigot: „Graty akcja ładna, kilka dni obserwacji i się udało. Niestety bije się w pierś mogłem dziś uratować YM, ale zlekcoważyłem zagrożenie. Głupio mi tak bylo po 1 dzownić. Niestety rutyna w tej grze zabija. YM jeśli się zdecyduje grac chętnie pomogę w odbudowie. Może gdyby nie 2 letni berbeć który mi nie dał wczoraj spać, dzisiejszej nocy bym posiedział do 2- 3 i zerkał na ym ” No nic @Bigot pozostaje Ci przetopić flotę u handlarza i odesłać surkę do YM... żartuj…

  • Graty akcja ładna, kilka dni obserwacji i się udało. Niestety bije się w pierś mogłem dziś uratować YM, ale zlekcoważyłem zagrożenie. Głupio mi tak bylo po 1 dzownić. Niestety rutyna w tej grze zabija. YM jeśli się zdecyduje grac chętnie pomogę w odbudowie. Może gdyby nie 2 letni berbeć który mi nie dał wczoraj spać, dzisiejszej nocy bym posiedział do 2- 3 i zerkał na ym

  • Cytat od Calipso: „Sorry Bigot za nominacje, ale jakos tak mi sie w oczy rzucily twoje osiagniecia i tak wyszlo . ” Nie masz za co przepraszać, jak wyżej napisałem. Dwa misiące po uf i dwa miesiące teraz to zdecydowanie za mało przynajmniej dla mnie żeby znaleźć się w nominowanych. Natomiast Betti to dla mnie najlepszy gracz z jakim miałem przyjemnośc grać, a jej akcja na u21 na Limfie miód marzenie.... Limfa ...ten to dopiero kosił tam gdzie grał

  • Szkoda że nikt nie uszanował mojej prośby o nieumieszczanie w ankiecie

  • No YM piękny zysk na dobrym sojuszu. Masz dobrą pasę nie zatrzymuj się. Obrońcy szo

  • No Robercik zostaw trochę zapału na jutro. Obrońcy szo

  • Graty zysk petarda, widziałem to kilka razy ale widocznie nie było mi pisane

  • Pozdrawiam sojusz i znajomych. Zysk słaby ale nie będę narzekał. Muszę w końcu floty dobudować c84db11db490.jpg Dnia 19-10-2018 17:52:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bigot [P N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 500.000 Krążownik 50.000 Okręt wojenny 5.106 Niszczyciel 500 Pancernik 41.000 _________________________________________ Obrońca Ingen [LEGION] ________________________________________________ Mały transporter 2.070 Duży transporter 7.000 …

  • Graty kontry, ja tam wolę zyskowne bfsy, na tą chwilę dla mnie to taki must have, obrońcy pakiecik, z 2 strony pewnie już zapomniał o stracie

  • Gratuluję YM kolejnego ST do kolekcji smile.png Zysk jest więc oby tak dalej goodjob.gif Obrońcy Szo smile.png