Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 301-307 z 307.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Kompi ja z niej nie schodzę haah

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    wzrost - całe 160 cm znak zodiaku- uuu tu mam nie zle - pogranicze barana i byka chyba nie ma nic gorszego i dolaczam sie do Bluszcza... Rozmiar miseczki (oczywiscie tej w ktorej wcinasz obiadki ) hhmm w sumie jedyne zupki jakie jadam to te chińskie hahah Lubisz zupki chinskie? jasne i jakiż szybki obiadek Z serii ulubione: - filmy- jak juz wspomniałam zdecydowanie dramat psychologiczny , ocywiście Akademia policyjna ,wręcz namiętnie bym ją mogła oglądac - książki - hhmm połączenie przygody , mi…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Union_Aqua napisał(a) Ty zasmarkana wiedźmo A ja liczylem ze napiszesz poemat jak to jestem wspanialy A żeby Ci orzeszki spuchły :P” Ależ Aqua odebrało mi normalnie mowę hahahaah to mi nagadałeś Gdy pukasz w drzwi, czy stoisz blisko nich zanim ktoś otworzy ? raczej zachowuję większą odległośc Co jest gorsze: niewiedza czy ignorancja? na pewno ignorancja Czy gdy żółw nie ma skorupy, to jest bezdomny czy nagi ? to skomplikowane zagadnienie uznaję , że jest bezdomny dlaczego lubisz rzułfie …

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Nieustraszona jasne , że będę Was wspierac tylko musisz mnie wtajemniczyc w akcje hhmm czy mnie można zgorszyc jeszcze bardziej ??? Saruś wiesz bardziej mi potrzebna obsługa forum niż IRC Stivi - wiesz ojciec weterynarz , więc pewne zamiłowania zakorzenione są głęboko Rodzio Stringi czy gacie po tacie? no jasne , że tatowe najlepsze Dlaczego mod a nie GO? w zielonym bardziej mi do twarzy Dlaczego mod a nie supporter? hhmm kto jak kto ale Ty zadajesz mi takie pytanie ??? hahaha chyba dla przypomn…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Nieustraszona cóż za pytanie , jasne , że kocham spam 1. dlaczego zdecydowalas sie zostac modem ? Gram w ta grę na tyle długo ,ze sama w sobie stała się mniej interdesująca , co jednak nie oznacza , iż oddam moje konta 2. co po zdanym egzaminie najbardziej cie zaskoczylo ? Chyba nawał infomarmacji które wiele osób mi mówiło , slapsy , a ja nie wiedziałam co najpierw czytac i komu odpowiadac haha byłam zestresowana , ale pierwszej słuchałam Abi 3. jak sie czujesz po pierwszych dniach pracy w team…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    o jej ile pytań Fotka img318.imageshack.us/img318/8228/birneryh3.png - to jedyna jaką posiadam Miasto - jak w profilu - Zawiercie Piję od święta czyli dwa razy w roku Muzyka to dośc skomplikowane zagadnienie . Nie mam ulubionych całych płytotek , raczej pojedyncze utwory wykonawców i tu nie będę wymieniac bo i po co kogoś straszyc większośc z Was tego na pewno nie słucha Dlaczego Mod hhmm , bo lubię zielony kolor Matura - język polski , historia Z gier na kompie tylko ogame i to przez czysty prz…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Wreszcie tu dotarłam Witam wszystkich cieszę się bardzo , iż jestem już "zielonka" i mam nadzieję , że będzie nam się razem fajnie pracowało . Mam na imię Iza , Izuś , Izunia jednak zdrobnienie Izka nie przechodzi Zainteresowania- ogólnie zagadnienia medyczne z naciskiem na psychologię , uwielbiam ją Poza tym coś tam czasem narysuję , namaluję a w przypływie weny twórczej i napiszę Oczywiście jak większośc przedstawicielek płci pięknej jestem marudna , miewam humorzaste dni , potrafię zabłysnąc …