Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Znani i lubiani ludzie

    buleon - - Nauka

    Post

    George Smith Patton Jr.

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Udostępnij raport w grze albo wrzuć screen z serwerem.

  • Cud, miód i orzeszki. To akurat raczej nie było niczyje konto zaprzyjaźnione, ale gracz ewidentnie nieprzyjemny. Cieszę się, że oberwał. Gratki pavciosz.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    buleon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Czarnobrody: „Czy w kwestii stacji księżycowej coś się zmieniło? Zawsze wydawało mi się, że daje 4 pola. Dziś rozbudowuję księżyc a tu: Każdemu poziomowi stacji odpowiadają 3 pola uprawne, przy czym każdy poziom stacji księżycowej również zajmuje jedno pole. Dawno nie zabudowywałem księżyca i być może już nie pamiętam... ” Nic się nie zmieniło. Sądzę, że to 4 kojarzy Ci się z tym, że po zbudowaniu 1 lvl stacji masz 4 pola, 1 podstawowe i 3 za stację właśnie.

  • push na banie

    buleon - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od I am back: „Nigdzie nie napisalem, ze nie jest tak jak TY to opisales. Ale to juz sie robi maslo maslane z tematu. Dzien w dzien linki do statystyk, do przyrostow a z teamu i tak nikt sie nie odzywa. Jedynie Dagmara czasem cos probuje wyjasnic. Poszly konta na bany to sugeruje cierpliwie poczekac na dalszy rozwoj sytuacji zamiast szukac argumentow do dywagacji. Powiedziane a raczej napisane zostalo juz wiele. I ciagle powtarza sie to co juz bylo... ” Bardzo dobrze, że piszą. Team widzi …

  • Cytat od ^BrzydaI^: „Trzeci to tylko jeden surowiec ale owszem nie jest zle. Mi starczy na kopalnie albo dwie dwie ” Jeden surowiec, ale każdy. W sumie trzy pakiety. Co do problemów z zaliczaniem zadań, u mnie nie weszły ekspy.

  • Hmm... Trampek z syndromem buleona? Spokojnie, ta choroba jest uleczalna

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Jak możesz, to popraw obrazek, żeby było widać, że to Bellatrix.

  • Znani i lubiani ludzie

    buleon - - Nauka

    Post

    Ponad 100 dni Wam to zajęło, ale tak Napoleon zdążyłby przegrać wojnę

  • Trzeba przyznać, że bardzo ładnie siadło, zysk też jeden z większych, jeśli nie największy, jaki widział Xanthus. Czy coś to starcie zmienia? Chyba nie, fuzja już tuż tuż (sic), a jedyną zmianą będzie fakt, że znacznie trudniej będzie zgromadzić skład na ACS 5 vs 1 przeciwko władcy, co już i tak do prostych nie należało. Trampek Sz/O, flota była budowana na dziesiątkach, jeśli nie setkach wlotów. Takie jest jednak OGame, że możesz być najlepszym graczem, popełnić jeden błąd i przestać się zupełn…

  • Wstawiam na życzenie. Agresor pozdrawia znajomych. Dnia 03-02-2021 06:51:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Niezlomny [Kmwtw] ________________________________________________ Pancernik 3.987 Pathfinder 162.000 _________________________________________ Obrońca Dizy [Z-F] ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 150.000 Recykler 3 Sonda szpiegowska 4 Gwiazda Śmierci 2 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Niezlomn…

  • Dawno nie wbiłem żadnego soczystego klina, więc radośnie przyjąłem plan Cichego zakładający mały dwu-trzyosobowy moonkilling na Zemście. Problemów było więcej niż widoków na zysk, no ale co robić. Mieliśmy nadzieję, że przy wylocie późnym wieczorem zamiast wczesną nocą zdołamy się wbić pomiędzy jego logowania, które są mniej więcej co 3 godziny. Nie wyszło i 2,5 godziny po wylocie gęsi nastąpił login, ale w sumie nie o tym chciałem pisać W czasie lotów do Cichego odezwał się Consul Polaris, któr…

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Merchant Deuterium [-] odkrywca Antymateria po nerfie: 1010 unknown.png

  • Dawno mnie w dziale nie było, więc sobie poskanowałem nocną porą. Na Bellatrix standardowo same paści i trzy bunkry zbudowane na tyle dobrze, że do rozbicia z zyskiem potrzeba potężnej przewagi, w dodatku wyrażonej w samych gęsiach. Szczęśliwie ostatni przeskanowany przeze mnie gracz zostawił prezent na planecie. Zenkowi chciałem zresztą już wcześniej przetrzepać te zasieki, ale powiększał je, przez co nie byłyby to wloty po zysk, tylko brutalne, miarowe walenie gęsiami po obronie wspartej mecha…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    buleon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od wampek: „Jakiś czas temu weszło kilka aktualizacji mających rzekomo zlikwidować problem klonowania się surowców na planetach... no cóż, nie zlikwidowały ” Hmm... a wydawało mi się, że przynajmniej matki nie dostają już x2.

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Cytat od Szara Wilczyca: „Sorry, nie zwróciłam uwagi... Zobaczyłam temat, który mnie zainteresował i... poszło :)))) Pozdrawiam ” W razie czego zawsze możesz założyć podobny temat u siebie i skopiować schemat

  • Cytat od umpa: „mi by się nie chciało co miesiąc-dwa zaczynać od nowa ” Mi też nie, ale każdy gra jak mu się podoba

  • Cytat od Freon: „I po to takie uni żeby łamagi które zaliczyły kilka złomów na poprzednich uni zaczęły grać wpakują trochę kasy a że wolno itp itd czyli do pupu za 20 dni dość szybko kolejne unii o normalnych parametrach skok na kasę . Żeby znów poszli na nowe uni bo to mam parametry do pupy . Panowie i Panie czysty biznes ” Albo żeby zagrać mogli ludzie nie mający ochoty na kilka lat rozgrywki, lubiący early game, dla których liczy się akcja, a nie planowanie.

  • Cytat od TaurekGary: „Prosimy o zamknięcie tematu. Tutaj już nic ciekawego się nie dowiemy. ” Sprzeciw, całkiem sporo możemy się jeszcze dowiedzieć. @Art możesz coś powiedzieć odnośnie planowanej częstotliwości eventów, żeby można było się lepiej strategicznie przygotować?