Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-180 z 255.

  • Cytat od ciap: „Cytat od Ciernik [COMA]: „dlatego ja proponuje zmiane uni docelowego u1 + u67 -> u68 niech oni przychodza do nas” Dlaczego u68? Moje u67 ma takie same warunki jak u68. ;)” ale ja mam asa w rekawie, mianowicie zgadzam sie aby po fuzji u68 zmienilo numer na u1 lub 67, oddajemy wam numer uni w zamian za mozliwosc bycia uni docelowym

  • Cytat od sorro03: „swoją drogą jak nie płacz o dobór uni to znów płacz o rozlokowanie itp ... ” apropo placzu, przypominam ze w tym temacie przez wiele miesiecy halasowano domagajac sie laczenia podczas gdy ja spokojnie godzilem sie z jego brakiem Cytat od ciap: „W poprzednich było tak że jak planeta przeskoczyła minimum i 30 układów dostawało się darmowe przeniesienie. Max można było ich 5 dostać. Jak szybciej wybierzesz uni to masz większą szansę na dostanie tych samych kordów ale prawdopodobn…

  • wszystkie nieliczne pytania o chocby teoretyczny termin uf zostaly bez odpowiedzi wiec zgaduje ze na razie sie tego nie dowiemy, mam jednak inne pytania gdy laczono moje stare uni tworzono calkiem nowe universa, kazdy mogl zajac stara pozycje, teraz nie ma zadnego wyboru, ladujemy na istniejacym juz uni 1 - czy to oznacza ze wszyscy gracze uni 1 zachowaja swoje pozycje lacznie z ulami a wszystkie ule 67 i 68 zostana rozbite nie mowiac juz o zmienionych pojedynczych pozycjach? - czy tak wlasnie o…

  • Cytat od Art: „doublepost, ale z wartościową informacją. Zatem po uwzględnieniu kilku zmian, plany by wyglądały następująco: - 1: P,R,S,T =>U (floty x1, eco x3) plus 25 pol (aaaalbo łączymy PRST tylko we własnym gronie bez U) - 2: u1,u67,u68, => u1 - 3: u66,u69,A => A (tutaj docelowe uni do ustalenia) - 4: E,Q => Q (możliwe uśrednienie DF) - 5: D,O,W => X (docelowo floty 2x, eco 4 moze 3x), DF 50-60% ” podaj przypuszczalne terminy

  • najbardziej istotne zmiany wsrod bunkrow obecnych na liscie, zaden nowy bunkier na planecie u68 nie kwalifikuje do wejscia na nia, byl conajmniej 1 bunkier na moonie o wartosci pow. 2mld ale juz nie pamietam czyj 3. Lestat25 - uni 68 - 18.083.859 pkt = 22.407.859 pkt Wyrzutnia rakiet : 7.784.000 = 9.883.000 Lekkie działo laserowe : 239.000 = 302.000 Ciężkie działo laserowe : 35.806 Działo gaussa : 10.027 Działo jonowe : 10.019 Wyrzutnia plazmy : 10.002 9. s i w y - uni 68 - 1.368.812 pkt = 2.057…

  • kto wie, moze bedzie, najwyzszy czas zaczac uczyc sie jezykow obcych , kilkanascie miesiecy (bo wczesniej laczenia nie bedzie) powinno wystarczyc zeby wiedziec co to jest leichter jager czy forschungslabor a za kilka lat kolejne uf, juz po arabsku

  • bo gracze pisza ze nie operatorow na niemieckim forum, tu jeszcze nie bo to ma byc niespodzianka

  • przeoczyles jego wypowiedz w ktorej pisal ze najpierw musza polaczyc team polski z niemieckim a dopiero potem bedzie laczenie uni

  • Ciernik COMA 68 36.919.728 27.390.552 (27.12.2015) 104.000.000 18.465.696 5.547.024 3.377.832 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 34 34 34 34 34 34 33 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 34 2 18

  • Cytat od Leonidas: „Ciernik może byś się chciał pobawić w prowadzącego ? No Name dopisał siebie i zakończył działalność ^^Może jakby temat jakoś funkcjonował to komuś by się chciało policzyć i wrzucić.” temat jest fajny ale nie bede go prowadzil, niech zglosi sie jakis moderator

  • falanga 12 lvl ciernik [u68] + mala edycja bo prawdopodobnie ostatnia sumaryczny teleporter - 39

  • teksty wewnetrzny i zewnetrzny sojuszu zostaly skrocone do 2000 znakow, jesli wczesniej tekst zajmowal wiecej to nie mozna go teraz zmienic bez skasowania nadprogramowej ilosci, musi byc wiecej

  • nowe ujecie graficzne raportu szpiegowskiego wymaga recznego wpisywania czesci danych do ss, w takich warunkach np. walka o aktywiste nie ma sensu, ja wolalbym poczekac na nowe narzedzia

  • apeluje o niewprowadzanie kolejnej sd na u68 do czasu wyprostowania niedorobek wersji 6.0 do tego czasu nie zamierzam zglaszac swojego uczestnictwa i prawdopodobnie to samo zrobia moi sojusznicy, mozecie nie skompletowac grup

  • dzialo jonowe na ksiezycu - 64.938 ciernik [u68]

  • Cytat od ciap: „Cytat od Ciernik [COMA]: „przy okazji chcialbym zaproponowac 2 podkategorie w dziale Suma % i ST: i tym samym przemycic swoje rekordy najwiecej acs ST - 82 najwiecej obron ST - 11” ACS w ataku tylko? To jedno uni? ” atakow acs jest 71, obron acs 11 = 82 jedno konto ale 2 universa, 32->68 przy okazji szlifierka ostatniego wpisu sumaryczny teleporter - 38

  • ten temat coraz bardziej przypomina studnie zyczen unifusion? nie wiem czy wasze wnuki tego dozyja, wprowadzenie 6.0 nie oznacza ze teraz bedzie laczenie, powiedziano jedynie ze laczenie na pewno nie nastapi przed 6.0, wciaz nie rozwiazano kilku istotnych problemow, przypominam ze podczas pierwszych fuzji liczba grajacych na uni oscylowala w okolicach 200, bylo co prawda wiecej swiatow do scalenia ale tez zdecydowanie mniej urlopowanych niz teraz, astrofizyka sprawila ze liczba planet ulegla zwi…

  • mam osobna propozycje, moze klasyfikacje niszczyciela ksiezycow nie liczmy na sztuki ale w kilometrach zniszczonych moonow, to mogloby byc ciekawe inny sposob to np. ranking niszczycieli gwiazd smierci (lub innych okretow badz konkretnej grupy okretow) edit: rozwine troche swoj pomysl ustalmy punktacje dla kazdego zniszczonego okretu (obrona sie nie liczy ale satelity juz tak), kazdego tygodnia, ba, nawet dnia wyznaczane sa 1-2 okrety ktorych zniszczenie przynosi punkty, oczywiscie nie wlasnych,…

  • Cytat od wakat: „Jak konkretne te straty chcesz liczyć? Proste sumowanie zdobytych procentów + procenty ze zniszczonych moonów czyli dokładnie to co obecnie jest w przypadku złomiarza?” tak byloby najprosciej, innym wariantem tej rozgrywki jest liczenie raportow zrobionych na graczach z top100 flot choc de facto byloby to dublowanie klasyfikacji zlomiarza mozna podzielic okres trwania sd na rozne przedzialy czasowe i zastosowac dla specjalne systemy badz mnozniki, pisze to bardzo ogolnie zeby ro…

  • osoby niszczace ksiezyce ponosza zazwyczaj ogromne straty, nierzadko wieksze od wartosci spodziewanej nagrody, z drugiej strony rzadko bierze w tym udzial na powaznie wiecej niz 2-3 uczestnikow jezeli odbierze sie mozliwosc zaliczania zniszczonych ksiezycow do dorobku druzyny wtedy ta klasyfikacja straci jakikolwiek sens, co najwyzej mozna usunac ja z dorobku zlomiarzy ale i tu jestem sceptycznie nastawiony (w ilu edycjach sd niszczyciel ksiezycow liczyl sie w wyscigu zlomiarzy?) generalnie nie …