Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 142.

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „pfff :x a jak zostanie ktos inny to chcesz ?:x” Nie, ponieważ ty nie rozdajesz warnów, spamuję na DiD a tu jeszcze warna niema Angela wywieźli mnie w reckach dzisiaj chyba kończę z nałogiem...

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „- nie moge grac tam gdzie moderuje a chyba nie chcecie modki stracic ?:P ” Skąd wiesz Ale jak odejdziesz i modem zostanie zeimer to ja nie chcę Dobrym był bym modem ?

  • u54 3202 jakby tak jeszcze jedno zero dodać

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    nie pijesz, nie palisz to co z Ciebie za chłop mam pytania 1. Dlaczego tylko ty nie straciłeś postów? 2. Dlaczego dałeś mi bana ?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    zarejestrujesz się na u54?? bo nie mam już farm :lol: (żart) zarejestruj się będziemy Ci pomagać

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    Dzień Dybry Długo robiłaś tą sygnę ? Cieszę się że mi sygne zrobiłaś

  • Manchester United

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Szalony Kefirek napisał(a) Cytat: „aluss napisał(a) Cytat: „Szalony Kefirek napisał(a) nie ma wątpliwośći kto jest lepszy Barca ma 44 pkt po 17 meczach a MU ły 38 po 18 meczach” kto wygrał ligę mistrzów? kto przegrał walkę o mistrza z "silnym Realem"? Liga angielska jest trudniejsza od hiszpańskiej bo bardziej wyrównana ...” no jak wy ledwo wygrywacie 1-0 z 18 miejscem to możecie mówić ze wyrównana Manchester United 1 : 0 Middlesbrough Tottenham 0-0 Manchester United Manchester United 1-…

  • TS Wisła Kraków.

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    teraz Wisła nie jest najlepsza jak to było przez lata teraz jest parę drużyn o równym poziomie wisła musi dobre transfery żeby wygrać lige

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    Angela, Angela teraz będzie źle bo jestem wkurzony że mi posty skasowali zaczynam kompletne nabije postów a żeby nie było spamu: ile ci postów w dól poszło (bo mi ponad 100 i jestem wkurzony) ? martwisz się tymi postami które spadły?

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „grochol napisał(a) +3 pkt forma wraca no i Iker wraca na swoje miejsce:D” już nie jest tak źle w pierwszej połowie lepiej, w drugiej trochę gorzej następnym razem będzie więcej niż 1;0 ps. kiedy mecz Realu z Liverpoolem?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    chce Ci się odpowiadać na posty kiciaka?? (mi by się nie chciało) źle być modem przez takich jak kiciak może doradzisz jaki temat założyć żeby nie był spamerki bo prawie wszystkie są pozamykane ?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    spodobały Ci się moje tematy w DiD u54? Cytat: „chwalicie cudze a swojego nie znacie -- chwalicie innych modów a nie znacie dobroci Angelki ” tak ja sam napisałem teraz muszę przyznać że nie jesteś taka zła w porównaniu z Zaimerem dobrze mówię ? EDIT: jak to się stało że masz 4warny i jesteś modem, powiem inaczej czy te słynne kolana miały coś z tym wspólnego ?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    dużo wypiłaś 31? bolała głowa następnego dnia? lubisz mnie??

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    Angela na urlopie do 2 stycznia nie spamować :lol:

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    angela ja jestem urodzonym poetą piszę dużo i nie na temat a co do tego warna to ja już nie będę spamować i jeszcze jedno pytanie gdzie idziesz na sylwestra? z kim idziesz? a może zemną pójdziesz ?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    czego nabijasz posty w DiD u54 robiąc tematy wesołych świąt dasz mi warna? jak dalej będę spamować?

  • Cytat: „Balial napisał(a) u54 - 3546 graczy Nawet niezły wynik :)” już nie teraz 3444 graczy

  • Angela - zielony Aniolek :)

    piciak - - Archiwum CT

    Post

    czego zamykasz wszystkie tematy na u54? mój też zamknięsz?

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „darkos13 napisał(a) Miejmy nadzieje, ze dzisiejszy mecz Realu z Vallencia bedzie "przelomowy", ze po tym meczu "Krolewscy" uwierza, ze nie wszystko stracone!! NA RAZIE JEST 82 MINUTA I REAL WYGRYWA 1:0!! Juz w 3 minucie bramkarza Vallenci pokonal, po wspanialym rajdzie Robbena, Higuain!! Koniec! Real po nerwowej końcówce ostatecznie wygrywa 1:0.” Nie musisz tu sprawozdania pisać z meczu każdy sobie wejdzie na 90minut.pl albo onet.pl i zobaczy a co do meczu nie było tak źle jak ostatnio

  • Real Madryt

    piciak - - Piłka Nożna

    Post

    I tak w tym roku wszystko wygra Real dobry Prezes świetne transfery znakomity trener czego więcej trzeba do zwycięstwa w LM