Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 444.

  • Pytanie do was odkrywcy: Czy znaleźliscie inne item-y od tych, co są w import/export? Nie było mowy o zmianach, a nigdy nie wypadły mi pola na planety czy księżyc.

  • Nie, technologia laserowa nie ma żadnego zastosowania oprócz wymagań (czyli do 12 poziomu)

  • @dexPL, paliwo chyba pochłania tyle samo co czarna dziura Już robiłem wyliczenia gdzies na ten temat (dokładne) i wyszło, że każdy slot przynosi ~0.3% swojej wartosci czystego zysku z piratów/obcych.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od Das140: „Może byłoby spoko na uni bez handlarza, ale tutaj jest niedopuszczalne. Nie gadaj mi "kiedys", bo kiedys własnie handlarza nie było ” Ale nie każdy używa handlarza to raza po drugie chyba o to chodzi teraz żeby wymieniać surę i płacić w anty ” z ekspedycji można na spokojnie mieć na handlarza, nawet jednego co dwa dni, jesli dużo nie latasz. I nie, nie o to chodzi w tej grze.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od Das140: „To ja teraz pojadę klasykiem Prosto z rynku: Normalny handel Fajne te przeliczniki ” Metal deuter 5;1 normalny przelicznik dawniej stosowany nic w tym dziwnegodeuter do kryształu - jak dla mnie też spoko bo kryształ cenniejszy niż dex normalne i tak powinno być ” Może byłoby spoko na uni bez handlarza, ale tutaj jest niedopuszczalne. Nie gadaj mi "kiedys", bo kiedys własnie handlarza nie było

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To ja teraz pojadę klasykiem Prosto z rynku: Normalny handel Fajne te przeliczniki

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Das140 - - Błędy w grze

    Post

    Niech dadzą wszystkim przymusowy miesięczny urlop i każde konto z osobna by sprawdzili czy nie było bugusingu

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Das140 - - Błędy w grze

    Post

    Radzę wysyłać tickety do supportu ile surowców wam dodało Mogą się posypać permy

  • Nadwyżki produkcji obrony

    Das140 - - Błędy w grze

    Post

    Bez przesady, ja tam nie zauważyłem żadnej duplikacji obrony/stoczni odkąd gram aż do teraz.

  • Nadwyżki produkcji obrony

    Das140 - - Błędy w grze

    Post

    Błąd jest od samego początku na Bermudzie, został wyłapany niemalże od razu od wejscia update-a na PTS. W kulki sobie tam lecą.

  • Własnie dostałem planetę na 15-stej pozycji. 209 pól oraz -130 stopni (najzimniejsza jaką się da)

  • Ja tam latam na 15-stki, więc Ci nie powiem

  • Cytat od 19dawid45: „Jak z ekspami u reszty odkrywców? zauważyliście zmiany? ” nie

  • Jak zrobicie statystyki na 1000 ekspów to wtedy można coś o tym pogadać. Trzeba do tego dodać ile expów robicie w tym samym układzie. Podobno jak robi się za dużo, to gorsze wyniki.

  • @Muniek Tak też napisałem. EDIT: Czyli na Quantum największa planeta może mieć 330 pól. (jeżeli Quantum ma +25 pól, jak sam napisałeś)

  • Cytat od Das140: „Odkrywca zwiększa średnicę znalezionej planety o 10%. Zgodnie ze wzorem: Cytat od Sirius: „LpP = ( Srednica / 1000 ) ^ 2 + (PoziomTerraformera * 5) + ( bonusowe pole za każdy parzysty PoziomTerraformera) ” Oraz danymi z: FAQ - kolonizacjaMożna obliczyć średnicę największej planety. Jest to ~15.875km (dla pozycji ósmej, 252 pola). Dodając do tej średnicy 10% uzyskujemy ~17.462km średnicy. Stosując wzór ponownie uzyskamy największą planetę jaką można znaleźć. Odpowiedź: 305 pól. …

  • Nadwyżki produkcji obrony

    Das140 - - Błędy w grze

    Post

    Na forum EN ktoś dostał 1000 plazm za free podobno, jak skróci się czas budowy detroidem, to dostaniemy za free tyle, ile wyszło ze skrócenia. Osobiście testowałem to na Bermudzie, ale nic z tego. Chyba że trzeba spełnić jakieś odpowiednie warunki o których nie wiem Mam wrażenie, że im rzadziej odświeżam, tym więcej dostaję jednostek za darmo. Jakby co, to już uzyskałem parę DT-kó za darmo, więc problem również dotyczy stoczni.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od cerm3r: „@Apofis a powiedz mi taka rzecz czemu wprowadzasz graczy w blad? general ma zniwiarzy a nie pelzacze i nie moze sobie ich wybudowac sam. Nie ma opcji 2ch statkow . ” Nie musi ich produkować bo już sobie kupili i je mają więc teraz mają i jedne i drugie proste - nie kumasz widzę Ty grasz w ogame ?A wystarczy raz je kupić i już masz je na amen cały czas ” Gdyby usunęli na amen możliwosć pozyskania statków innych klas, to pierwsze co bym zrobił, to bym rozwalił w…

  • @LordOfLights, Przepraszam, zapomniałem dodać, że TOP 1 musi mieć conajmniej 100.000.000 punktów. Tak, liczba punktów TOP 1 ma wpływ na wyniki ekspedycji.

  • Tak tylko wstawię. (Dla eko x7, odkrywcy, top 1 > 100kk pkt) Mały event: Metal: od 5.250.000 do 26.250.000 Kryształ: od 2.625.000 do 13.125.000 Deuter: od 1.750.000 do 8.750.000 Średni event: Metal: od 26.250.000 do 52.500.000 Kryształ: od 13.125.000 do 26.250.000 Deuter: od 8.750.000 do 17.500.000 Duży event: Metal: od 52.500.000 do 105.000.000 Kryształ: od 26.250.000 do 52.500.000 Deuter: od 17.500.000 do 35.000.000 Jak znajdzie coś wychodzącego poza te widełki to dajcie znać. Jeśli nie macie …