Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 390.

  • Na palenie jest skuteczny sposób, powiązany też z odchudzaniem - znaleźć sobie jakiś sport do uprawiania, który się lubi. Mi po wyjściu z basenu nie chce się sięgać po fajkę, waga leci w dół, a zanim kupię paczkę zadaję sobie pytanie - no dobra, a co z pływaniem?

  • Nie wiem czy ktoś już wspominał o tym filmie tutaj, widziałam ostatnio, polubiłam i polecam tym co nie widzieli: The Intouchables.

  • Myślałam nad tym, ale się w końcu nie domyśliłam.

  • Rany, sisko! Cudownie jest! Słońce świeci, wychodzę z domu - jest jasno, wracam do domu - jest jasno! Wszystko topnieje, w nocy zamarza... tak sobie dziś klęknęłam na lodzie, że spodnie podarłam i w szoku zamiast się wrócić pojechałam z zakrwawionymi kolanami do miasta... Jak można nie lubieć wiosny? Hm, to zależy. Staram nie otaczać się życiowymi ciapami, mam jeszcze wybór z resztą. Jeśli sprawa jest przejściowa i mnie nie dotyczy komentarze zostawiam dla siebie, w przeciwnym wypadku to co mówi…

  • To devonka, one nigdy nie mają poważnej miny.

  • To nie wszystkie. Ja, ubiegłego lata po pół rocznej nieobecności w domu i wycia do księżyca "ja chcę do domu, chcę do swojego łóżka..." i po całym dniu i nocy podróży w fatalnych warunkach - był upał wtedy ponad 34, burza, grad, odwołane loty wreszcie dotarłam do utęsknionego kawałka ziemi i wtedy TO odkryłam. Żadnej już nocy w swoim łóżku nie spędziłam, a owe zostało wyrzucone dnia następnego. Nie wiem co jej się stało w głowę i czym ją skrzywdziłam, ale od tamtej pory z nią nie rozmawiam.

  • Cześć o/ Zwykle ręcznik, strój kąpielowy, szampon i grzebień, a co? Obłuda, głupota, niezaradność. Niedawno powiedziałabym, że kotki, ale mój kot popełnił przestępstwo niewybaczalne i nie chcę go znać, a ostatnio opiekuję się cudnym, pojętnym szczeniaczkiem więc stawiam na pieska tym razem. Uwielbiam owoce wszelkiej maści, jabłka, truskawki, winogrona, maliny, arbuzy... Znów się nie ogolił... Ja również.

  • Bo zamknięte chwilkę było i już już zdążyli zapomnieć... Hm... chwilę nad tym myślałam, chyba nic. Pierwszy "szok" dawno za mną, chyba mnie już nic nie zaskakuje. Jest po prostu normalnie Chyba nie. Chyba, że patrz pytanie 3. Trudny wybór, jeden i drugi miałby zalety i wady, na tę chwilę wybrałabym ojczyznę - ze względu na dom i rodzinę, jednak myśli z pewnością by wędrowały ku północy.

  • Ganik, taki jeden...

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Ganik: „I moja definicja szczęścia również uległa zmianie. Aczkolwiek, nie wiem jak teraz ona brzmi. Musiałbym dłużej nad tym pomyśleć ;)” Byłbyś skłonny wykonać dla mnie ten wysiłek?

  • Mati

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Cześć Mati. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś? Lubisz tatuaże? Zrobiłbyś sobie? Pytanie dnia : czemu Kassiopea nie działa? Będą back upy? I po co drążyć temat? ;*

  • Ganik, taki jeden...

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od 'Ganik: „Co Cię skłoniło do wybrania GiK jako swojego nowego działu? Gram już od dłuższego czasu więc moja wiedza może się przydać nowym i starym graczom” Po cichu podpowiem, że wiedza taka też u pomarańczy się przydaje... Cytat od Ganik: „Moje marzenie o szczęściu: Posiadać szczęśliwą rodzinę którą będę w stanie utrzymać.” Ucz się. Skończ studia. Drugi kierunek. Znajdź pracę. Zarabiaj pieniądze. Ożeń się. Zrób dziecko. Drugie. Zrób grilla z sąsiadami. Oglądaj tv. Przestrzegaj prawa. Po…

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Joo. //Czyli z fińskiego "tak" - buleon.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Samobójstwa są domeną mężczyzn, jednak w kraju tym to kobiety częściej podejmują "męską decyzję" (skuteczną) o samodzielnym zejściu z padoła.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Nie wiem co tam wynosi ponad 1000 metrów, ale to Kenia.

  • Mati

    Chocolate - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Anima Libera: „która GO,MOD'ka Ci się najbardziej podoba?” a exik?

  • Chemiczny

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Zgadza się.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Tak. Biercie.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Mówiąc "idę zapalić" najczęściej mamy na myśli tytoń. Więc tak, chodzi mi o tytoń, chodzi mi o zakaz palenia oraz całkowity zakaz sprzedaży. Z ciekawostek doczytałam sobie również, że jeszcze około 17 lat temu nie mieli telewizji, więc to nie Dubaj mam na myśli.

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Nie!

  • O jakim państwie mowa?

    Chocolate - - Nauka

    Post

    Też brak weny więc i banał. Gdzie sobie nie zapalimy, przynajmniej legalnie?