Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-168 z 168.

  • U mnie to samo, ani z mobilnej ani ze stacjonarnej.

  • Xfaza zobaczysz wpędzisz dziadków w depresje jak będziesz tak ich w recki pakować :DD Graty Cent Ty padalcu :DDDDDD

  • API przycisk

    Pan Szmata - - Zadawanie pytań

    Post

    Nie dziala. Tzn jest w wersji mobilnej ale nie sposob skopiowac zawartosc.

  • API przycisk

    Pan Szmata - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Krucjo: „a przycisk API w wersji mobilnej? ” tak w wersji mobilnej jest to samo i na kilku przegladarkach tez, testowane na lenovo yoga i samsung tab A, i z tego co wiem nie tylko ja mam z tym problem, uni aquarius

  • API przycisk

    Pan Szmata - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od kruszynka: „Gdy najeżdżasz myszką na przycisk API i wyświetla się kod to podświetla się od razu na niebiesko? Jeżeli tak to nie klikaj na przycisk, ale jak tylko najedziesz na niego i się podświetli kod zrób ctrl+c i wklej sobie później gdzie chcesz np. do notatnika za pomocą ctrl+v ” Wyświetla się na biało. A tekst niej est automatycznie podświetlony.

  • API przycisk

    Pan Szmata - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Ruda: „Próbowałeś na innej przeglądarce? Może cookies psują coś. ” Cytat od Neferet: „Czasami na błędy (bo mi np uniwerseview gryzie się z antigame) pomaga wyłączenie i włączenie wtyczki antigame. Głupia porada, ale mi pomaga ” Próbowałem w w Chrome i FireFoxie. Nie mam żadnych wtyczek.

  • API przycisk

    Pan Szmata - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Neferet: „Pewnie coś zbyt nerwowo robisz, powolutku bez nerwów i o: gyazo.com/547189448817fef6dea5a692c41f7b89 Wszystko pięknie działa ” Podejrzewam jak to ma działać jednak u mnie nie działa

  • API przycisk

    Pan Szmata - - Zadawanie pytań

    Post

    Witam Jak skopiować kod API? Zaznaczam przycisk myszka pojawia się okienko z kodem ale nie mogę tego skopiować, ani ręcznie bo gdy ruszę myszką okienko znika ani kombinacją klawiszy Ctrl+C. Przeglądarka Chrome. Pzdrw