Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 253.

  • Cytat od Leonidas: „No to pkt 16. SoLUfka; Leonidas [GoN] vs Wicher [-] - 295,9% + farming pkt 12. Top 1 ACS Uni28; Leonidas i ManNiaK [W.P.] vs General_Liu_Bei alias Hector [Darkness] - 33244,66% Nie skanowałem, nie falangowałem. Zobaczyłem minuty będąc na urlopie i klikałem, napisał o tym obrońca TU A w momencie zaliczenia tamtego pod 12. to tu jest pkt 3. : Top1 ACS Uni28; Leonidas i ManNiaK [W.P.] vs Sith Miki alias Hector [Darkness] - 22270,1% Co do finezyjnego starcia, w sumie każde RW moż…

  • Astronomiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Zostały przesłonięte przez materię w ośrodku międzygwiazdowym (ekstynkcja).

  • Post z wiadomych przyczyn będzie przydługawy, także pozwijam to w spoilery. Na pierwszy ogień pojedyncze wpisy, dalej nowe kandydatury. @The0ne (Ukryta treść) @Z4K4T4K (Ukryta treść) @Gully (Ukryta treść) @Witcher (Ukryta treść) @WindRaider (Ukryta treść) @Thrall^ (Ukryta treść) @Leonidas (Ukryta treść) @NoName (Ukryta treść) @Igła (Ukryta treść) Kilka RW jest na żółto, więc jak ktoś chce ocenić zmagania innych, to zapraszam do przejrzenia i wydania swojej opinii. Prosiłbym też o wypowiedzenie s…

  • Astronomiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Zgadza się, zadajesz.

  • Astronomiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Ech. Podpowiedź: zmiana ta wynika z precesji.

  • Dzięki, jutro wsjo ogarnę, a będzie tego prawdopodobnie całkiem sporo (ostatnia aktualizacja była ponad 2 lata temu). Zobaczę orientacyjnie jak będzie wyglądać sytuacja z liczbą graczy w Klubie i być może dobrym pomysłem byłoby podniesienie progu do 6 punktów (tak jak parę lat temu podniesiono z 4 do 5). Co o tym sądzicie?

  • No dobra, przekonałaś mnie, będę korzystał z różnych pejczów.

  • No ja Cię proszę, czy tortury mogą kiedykolwiek stać się nudne i rutynowe?

  • Nawet jak się przyzwyczaisz, to mogę zmienić pejcz. Lub torturę.

  • Twoja wiara nie jest bezpodstawna - najpierw będzie "och", ale potem będzie "ach"

  • Geograficzny!

    Marvin - - Nauka

    Post

    Zgadza się, zadajesz.

  • Nie mam, póki co po prostu trzaskam ldl do 10M, a potem się zobaczy - pewnie plazmy.

  • Astronomiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Która gwiazda będzie gwiazdą polarną za około 12 tysięcy lat?

  • Geograficzny!

    Marvin - - Nauka

    Post

    To skoro już jesteśmy "na Antarktydzie" - o ile podniósłby się poziom mórz po stopieniu całego lodu na Antarktydzie?

  • Astronomiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Krzyż Południa.

  • Astronomiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Faktycznie, ten z 774 roku był mocniejszy. Miałem jednak na myśli rozbłysk z 1859 roku, który to jako pierwszy w historii został bezpośrednio zaobserwowany. Dodaj jeszcze w jaki sposób oraz w skrócie skutki burzy magnetycznej powstałej w wyniku CME, które nastąpiło po tym rozbłysku i możesz od razu lecieć z pytaniem

  • Aktualizacja. Marvin - uni Electra - 55.000.000 pkt Wyrzutnia rakiet : 10.000.000 Lekkie działo laserowe : 8.000.000 Ciężkie działo laserowe : 1.000.000 Działo Gaussa : 100.000 Działo jonowe : 100.000 Wyrzutnia plazmy : 50.000

  • Astronomiczny

    Marvin - - Nauka

    Post

    Kiedy miał miejsce najsilniejszy znany nam rozbłysk słoneczny, jak został zaobserwowany i jakie były jego skutki dla Ziemi?

  • Taaak? No to chyba Cię odstawię na kolejny milion wyzwanie przyjęte? 1500 \o/

  • Geograficzny!

    Marvin - - Nauka

    Post

    Strzelałbym, że chodzi o jakieś wyspy w pobliżu któregoś z biegunów - niewidoczne i powierzchnia trudna do określenia przez lodowiec.