Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 182.

  • "Stary Matematyk mocno śpi... my się go boimy na palcach chodzimy stary Matematyk mocno śpi..." Jak na taką wartość punktową wysłanej floty ikonto ledwo w top 100 - uważam,że starcie jest zacne Dnia 25-12-2019 03:30:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Matematyk ________________________________________________ Lekki myśliwiec 89 Ciężki myśliwiec 23 Krążownik 25 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Marshal Eclipse ___________________________________…

  • no widzę działasz - gratulacje,,,ile jeszcze zostało do rozbicia trzeba było pisać acs ja też zaraz wystawie swoją zdobycz Widziałem raport dzisiaj jeszcze większy niż co Ci wysłałem ten jest 100% Łup: 75%Szansa na przechwycenie sond: 6 % Floty: 13,665Ml buduj flotę ziom trzeba będzie to za kilka dni rozbić

  • Witam wszystkich i życzę Wesołych Świat - spełnienia marzeń w realu i ogame . Ja spełniłem marzenie tu i tu i tego razem z graczem Strzelec serdecznie Wam życzymy. Pozdro dla gracza DawajHaracz teraz Matematyk może pozdrowić Pozdo dla gracza rydzu ,oby palec jakoś dał radę No i DZIĘKI wielkie dla gracza Strzelec ,bez tej floty i przede wszystkim latajek starcie nie odbyłoby się... Aktę trzymałem prawie 7 godzin ,na śniadaniu z żoną świątecznym znaleziony -szczegóły są chore ,pominę,oto efekt: D…

  • Śmieci nie śmieci jak można zrobić St to trzeba je zrobić gratulacje

  • Fajna ilość krążowników,no nic trzeba klepać więcej. Czekam na więcej w Twoim wykonaniu

  • Widzę Tobie dopisało szczęście ! Gratulacje ! Ciśnij dalej

  • Zastanawia się ktoś czy są jeszcze takie wyczesy,że zarywają nockę na 2% bez szansy na złom i bez zysku tak...zdarza się Dnia 23-12-2019 03:05:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Matematyk ________________________________________________ Mały transporter 36 Lekki myśliwiec 16 Ciężki myśliwiec 14 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Space ________________________________________________ Mały transporter 6 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 8 Ciężki myśliwie…

  • Czas - Start !

    Matematyk DS - - DiD Mensa

    Post

    Odnośnie anty ,bo ludzie często to przeżywają Teraz to ludzie na szybko. Anty topka i kolejne - zazwyczaj . Na anty też nie ma co płakać jeden pójdzie do kina,a drugi anty kupi i skorzysta. Załadowałem 100 zyla,mam oficerów na miecha i jest jeszcze tyle anty,że starczy na długo.Jak kogoś boli ta 100 to moja stara na poznokcie wydaje 200 miesięcznie,więc nie becz ( dla hejterów ) A matematycznie kupowanie surowców za anty to głupota. Tutaj liczy się czas na dłuższą metę. Im więcej wkładasz w eco …

  • Czas - Start !

    Matematyk DS - - DiD Mensa

    Post

    Życzę wszystkim powodzenia. DO BOJU !!!

  • Gratulacje starcia - czekamy na więcej Z kibla nie z kibla,ale widzisz założyciel - wodzu pochwali do smitty1 Cały Ty,biegasz po uniach Lamki po uniach rozsiewasz.Zima kto wie może trzeba wbić na kolejne,byle od początku. Pozdro ziom a lajka masz za szczerość

  • Widzę dalej na kolejnym uni działasz.Miałem zagrać,ale ten up mi się nie podoba,może kolejne Gratulacje szczere ,bo widać 13 starcie. Pozdro i powodzenia Ciśnij dalej ...

  • Graty Wujek za takiego tłuścioszka,można sie pocieszyć. Szo obrońcy nie ma co życzyć już dawno żółty się zapalił,także...ale szo Czas spadać z tamtych okolic mony powyrastały jak grzyby nie tam bym fali się bał,ale nie polatam. Są plecy ,ale jest FUN,Wujek dobra decyzja co do floty...lepiej Ci się będzie trochę porozbijać,bo zabawniej

  • Wkleję tego sztrycla,ledwo w progu Stracie " na oko" Z telefonu w WC opóźniane Dnia 09-10-2019 15:46:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Matematyk ________________________________________________ Mały transporter 170 Lekki myśliwiec 42 Krążownik 39 _________________________________________ Obrońca Greyhuta na bicie ________________________________________________ Mały transporter 58 Lekki myśliwiec 14 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 13 Sonda szpiegowska 7 Satelita słoneczny 63 ______…

  • Wujek nawet nie ucierpiał za bardzo hehhe Dalej sporo zostało,także. Anty obrona jak obrona. Druga sprawa to wlecieć w anty obronę Wujek nie dopilnował,Ola wykorzystała i tyle. Wujek korzysta z anty dość ostro,także czemu dziewczynę krytykować,że sobie użyła ,nie bądźmy hipokrytami Graty ubicia topowicza i wykorzystania nieuwagi

  • Gratulacje obrony. 11% szansy na mona ? Dziwne

  • Witam wszystkich Rece lecą i lecą... W 3 godziny na jednej planecie nakopię tego złomu,także wartość złomu śmiech I tak zazwyczaj nie dbam o złom ;xd także 1x mniej boli Dnia 03-10-2019 23:40:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Matematyk ________________________________________________ Mały transporter 21 Lekki myśliwiec 9 Ciężki myśliwiec 14 Krążownik 3 _________________________________________ Obrońca BroneQ ________________________________________________ Mały transporter 6 Le…

  • Poznajmy się! ;)

    Matematyk DS - - DiD Kalyke

    Post

    Witam wszystkich bardzo serdecznie i życzę sukcesów. Jaka tam cisza pff Chociaż faktycznie brak tematu mnie zdziwił. Zagrajmy więc... Do boju !

  • Brawo Lamki,naprawdę miło popatrzeć Ciekawe czy PoCoMiFlota gra coś jeszcze Gratulacje ,fajne starcie ...

  • Gratulacje za ustrzelenie lamusa Nie ma jak ustrzelić bociarza - cieszy podwójnie. I bez zysku cieszy dla zasady Tutaj zysk jeszcze,także fajnie,fajnie,fajnie i fajnie

  • Szesnaste starcie,widać radzisz sobie ukati Gratulacje !