Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 541-560 z 560.

  • Cytat od Ergon: „podstawka jak ja dawno nie widziałem takowej akcji .. ludzie już zapomnieli chyba jak używać floty ... Graty ” A jest czego? Bo w połączeniu z poprzednim złomowaniem konta Dawidos przez Xin ... dodając do tego, że konto Dawidos zostało dwa dni wcześniej kupione ... duża szansa, na pomysłowy push oczywiście istnieje także szansa, że ten Dawidos to jakiś totalny leszcz i lata bez opóźniania, zostawia flotę na noc itd ... ale wtedy także nie ma czego gratulować.

  • Teraz mało kto skanuje graczy, a jeszcze mniej osób / botów skanuje planety. Więc spokojnie stocznie pracują, jak stracisz raz na miesiąc trochę lmów - to jest to wliczone w koszty rozwiązania. Możesz pomagać jeszcze aktywkami, aby odstraszać chętnych na zarobek. A własne stocznie - jak masz BARDZO DUŻO FLOTY to niewielu jest chętnych, aby zaczynać z tobą wojnę o jakieś 20-30k lmów stojących. A na Virgo to nawet nie ma komu zaatakować

  • Oddam chetnie to Technocrat Kale - I na moje oko to jest po prostu drugie konto Marcela. I ja bym powiedział, że to Marcel kupił Ama, użył swojego sposobu (czyli połowa floty Ama na zatrzymaj do niego, połowa atakuje) i zgarnął zasoby. A Technocrat Kale to co najwyżej resztki ze stołu dostał, jak był niżej Ale mogę się mylić, to już nie moje uni i nie pilnuję kto kogo złomuje. Gratki top1, gratki liczby pancy. Ładnie będzie wyglądać przy polowaniu na piratów

  • Reklama

    cokolwiek - - Zadawanie pytań

    Post

    Jasne, że bzdura. Dostali informację, że tamtą reklamę wyłączyli. A to, że dwa dni później włączyli inną. ... Dziwi was to, że w GF nikt nie panuje nad tym, co się dzieje? Bo mnie nic a nic. Tam nikt nie wie co się dzieje, osób decyzyjnych nie ma, a w ogóle to problemem są tylko gracze, tacy roszczeniowi. Wstydźcie się.

  • A moon jest czy go nie ma? "po weryfikacji okazało się że moona nie ma" Jak przebiegał proces "weryfikacji"? Pewnie sprawdziłeś inny układ czy galaktykę i tyle. Sprawdz jeszcze raz, bo wygląda na to, że się ośmieszasz, zgłaszając złe sprawdzenie czy moon powstał.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Starrk: „bią szybko ” no sekundę, znaczy takie ilości pewno długo w milionach, to dlaczego robią właśnie lm na ekspedycje czy co? ” Dlatego, że nie chcą peszyć innych lepszymi statkami. Więc lmy. Skromnie tak, niby trochę kryształu się świeci - ale skromnie.

  • Cytat od Ergon: „Cytat od Devuriel: „zysk fajny, wszystko fajnie tylko szkoda że przez Ciebie obrońca poszedł na wieczny urlop pewnie i już czeka na 31 lipca ” wiesz co wydaje mi się że nie ma całą flote expedycyjna odrobic strate to maks 2 dni ” Wieczny urlop, wróci dopiero jak znajdzie kupca na tą resztkę floty nie ma się już czym pushować (6:6:13 :D) to nie wróci. Ergon gratki - rób szybkie top1 - bo co jak co to ty jesteś jednym z niewielu graczy, którzy coś ogarniają na tym uni.

  • Cytat od marcinysa: „wez pod uwage to ze majac miesiac czasu na gre i nie uzywajac anty nie jestes w stanie zrobic tym lepszym jakiejkolwiek krzywdy jesli nie popelnia glupiego bledu, a przeciez takich nie popelniaja skoro sa lepsi niz te przecietniaki, prawda? ” Wiem wiem, przecież mając 2x więcej floty niż następny gracz i tak nic nie jestem w stanie zrobić ... kontry na recyklery, lotu na aktywce ... po co. Skoro jest dziesięc innych celów - ekonomów z flotą z exp, którzy często nawet fsa nie…

  • Ankieta - % z obrony

    cokolwiek - - DiD Mensa

    Post

    Przecież włączenie % z obrony spowoduje jedynie szybsze wymieranie uni. Bunkrownicy, co obecnie klikają raz dziennie wrzucą wieczny urlop. I tyle. Więc albo patrzycie tylko przez pryzmat małego zysku dla topki, co nie potrafi nic, to chociaż bunkry rozwali albo nie macie pojęcia co znaczy % z obrony dla szybkości wymierania uni. Przecież ci bunkrownicy nie zaczną nagle magicznie przestawiać się na flotę Ale jasne, topka uni zrobi jeden czy dwa ST na bunkrze i będzie się chwalić, jacy to wspanial…

  • Cytat od LordOfLights: „ Natomiast na uni Quasar jeszcze nie miałem takiego komunikatu. Mimo tego że pełno odkrywców dookoła. Może nie latają na ekspy ? Mimo większej ilości ekspedycji w układ niż na Himalia nie ma takich komunikatów. Być może tych ustawień serwera wam nie podają Być może w zależności czy jest młode uni lub stare to się zmienia. ” Tyle, że w jednej serii expów (10-15 sec od siebie) dostajesz info: - wolny - zajety - wolny - wolny - zajety - wolny Tego nie tlumaczą żadne ustawien…

  • Cytat od Antharas: „a może to nie kwestia sond tylko "losowości" ? fanów teorii spiskowych jest wielu ” W jakim sensie losowości? Przed 7.0 raporty działały poprawnie - ale przede wszystkim STABILNIE - pierwsze dziesięć expów w układ pusty - potem 20 kolejnych - średnio zajęty, potem - bardzo zajęty. I jasne, pewnie za małe próby aby stwierdzić, czy % szansy na złe expy się zmieniał - ale przynajmniej raporty działały stabilnie. Obecnie raporty działają inaczej. Na pewno nie jest tak, że pierwsz…

  • Cytat od White Wolf: „Najlepszym osłabieniem byłby powrót do 10 ekspów w układzie. To takie moje przemyślenia, nic wiążącego. Liczę na wypowiedź bardziej doświadczonych graczy. ” Nic to nie zmieni - już teraz każdy ma 2 planety w ulu (dla bezpiecznego fsa) i 10-13 planet samotnych w układzie. A zanim GF coś miałoby zmienić - to niech najpierw naprawią raport z sond - bo teraz działa totalnie losowo i nie wiadomo ile expów było w dany układ. I od lutego tego nie potrafią naprawić.

  • Pewnie tak jest - liczba kupowanych przedmiotów (dopałek) spadła. GF uważa, że to dlatego, że dostajesz dużo darmowych. A to raczej dlatego, że ludzie widzą, że przedmioty niewiele dają. Samymi przedmiotami, nawet platynowymi, topki nie zrobisz. Szczególnie, że odkrywca nie potrzebuje dopałek, aby mieć naprawdę duże zyski. Ja się tylko cieszę, że GF uważa, że jest dobrze. Dzięki temu nikt się nie czepia botów - i każde nowe uni po max dwóch miesiącach umiera śmiercią naturalną. Jesteśmy szczęśli…

  • Tęgie głowy z GF po raz kolejny pokazały, że nie rozumieją co jest problemem ogame. Oni naprawdę myślą, że przy braku rynku te przedmioty cokolwiek znaczą dla kont-pushówek obsługiwanych przez boty? Serio? Przecież brak przedmiotów to jest dla nich dobra wiadomość - mniej śmieci, więcej zasobów na push. A na starych uni i tak topowi latają bez pionierów - właśnie po to, aby nawet przez przypadek nie znajdować przedmiotów - skoro jeden pirat da im 100 razy większy zysk niż najlepszy przedmiot. Gr…

  • Wygranej? Moim zdaniem co najwyżej unieważnionej / zakończonej jako nieroztrzygnięta. Inna sprawa, że patrząc na warunki prowadzenia wojny - to obecnie jest ona niemożliwa (od kilku dni) - a więc z definicji nie ma szansy nadrobić strat Nawet mimo przeważającej przewagi jednej ze stron - brak możliwości prowadzenia wojny pozbawia drugą stronę możliwości "złotego strzału" - który odmienia los wojny. Wielokrotnie wojny (nawet na starszych uni) wygrywane były jednym ST. Obecnie takiej możliwości ni…

  • @wakat Czy z uwagi na to, że w sojuszu GRUPA zostali już tylko gracze na wiecznym urlopie (w liczbie dwóch) wojna nie powinna zostać zakończona? Teoretycznie w regulaminie jest punkt o masowym exodusie graczy: "Wszelkie manipulacje ilością aktywnych graczy w sojuszu oraz ogólnie liczebnością sojuszu (masowe opuszczanie sojuszu, masowe urlopy) są zabronione i mogą skutkować zakończeniem wojny porażką danego sojuszu. Ostateczna decyzja należy do moderatora działu Wojny."

  • Cytat od Ergon: „Cytat od Killer: „Muszę dodać że obronca bardzo ładnie się zachował i pogratulował ” szkoda że nie pochwaliłes sie starciem z puszu na mementomori moze napiszesz cos wiecej ? gratki starcia ” Nie żebym to popierał czy tłumaczył - ale o ile pamiętam to memento był wyżej w rankingu. Więc niestety - z definicji pushu regulaminowego tam nie było. Niestety, taka a nie inna jest definicja - inaczej kilka osób z LEN już by na banach wisiało od tygodnia. Bieżące starcie - gratulacje dla…

  • Nielot podrywa się do lotu. Oby coraz większe te ST.

  • Pierwsza sojuszowa duża bańka, to warto wrzucić. Podziękowania dla chłopaków za pomoc z reckami. Pozdrowienia dla sojuszu TEREFERE ( @zona_rolnika szczególnie, choć ona z tych nielotów obecnie) Obrońcy powodzenia w realu - rano zalogował, zobaczył złom (jeszcze trochę metalu leżało), pokasował planety, wrzucił urlop, zmienił nazwę. Trudno, życie. ODDAM Sigma [TEREFERE] vs. DAREDEVIL [EKIPA] ~ 12 715% (Ukryta treść)

  • Słabe, lamerskie, ale spełnia warunki to jest: #1 ODDAM Sigma [TEREFERE] vs. OddamPriv [GRUPA] ~ 282% (Ukryta treść) i poprawka: #2 ODDAM Sigma [TEREFERE] vs. OddamPriv [GRUPA] ~ 272.61% (Ukryta treść)