Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 165.

  • Słyszałem od znajomego z gry, który ma jakieś dojścia. Więcej nie wiem. Chyba ma kontakt z kimś z teamu angielskiego. Nie mam potwierdzonych informacji. Jedynie chcę wam trochę nadziei zasiać. Problemu z antymaterią wydaną nie ma. Backup zwróciłby ją automatycznie. Problem jest jedynie z antymaterią kupioną. Ale myślę, że to też jest do rozwiązania.

  • Myślę, że te promocje to tak na prawdę z automatu idą. Słyszałem, że 10 stycznia miałby być backup. Nie wiem ile w tym prawdy. Ja też się tym emocjonowałem. Ale dla mnie poziom absurdu sięgnął już takiego szczytu, że teraz mnie to śmieszy. Jak nie będzie backupu to będzie więcej sury do sfarmienia. Drugie dobrze;P. Niektóre konta będą jak zbyt silny boss w grze solo. Podpakujesz się to może go położysz. Ja jestem z siebie zadowolony bo gram fair. Jak ktoś chce mieć super konto bo zrobił wała to …

  • Ja też tak miałem. Ale już mi przeszło;P Niech cofają:P

  • A ja słyszałem, że jednak może być backup. Więc sprawa nadal otwarta.

  • Koleś? O co tobie chodzi? Przed jakim lusterkiem? Wał który miał ostatnio miejsce spowodował, że wielu osobom przeszła chęć do gry. Napisałem jak było w przypadku tego ataku. To wszystko.

  • Cytat od Smell my Farts: „Cytat od Duch Szerszenia: „Myślę, że nie ma się czym jakoś bardzo cieszyć. Dziku (Pan Skrzetuski) po prostu olał sobie tą grę po ujawnieniu mega wała z duplikowaniem trylionów surowców. Ja mam podobnie. Chociaż niejako z przyzwyczajenia robię fsy i zwożę surowce. Mimo, że mam wolne, od 3 dni nie zrobiłem ani jednego skanu. Pozdrowienia dla tych, którym jeszcze chce się w to grać. Zniszczyli nam grę:(. ” no niesłychane, szok, bo wcześniej walów nie było... GF dało dupy, …

  • Myślę, że nie ma się czym jakoś bardzo cieszyć. Dziku (Pan Skrzetuski) po prostu olał sobie tą grę po ujawnieniu mega wała z duplikowaniem trylionów surowców. Ja mam podobnie. Chociaż niejako z przyzwyczajenia robię fsy i zwożę surowce. Mimo, że mam wolne, od 3 dni nie zrobiłem ani jednego skanu. Pozdrowienia dla tych, którym jeszcze chce się w to grać. Zniszczyli nam grę:(.

  • Albo im się to już wymknęło spod kontroli albo całkiem olali temat nie widząc sensu w ratowaniu tej gry...

  • A może naprawili? ;D

  • Lawet i mt. Wszystko leci z tą prędkością.

  • A ja słyszałem, że mają zostawić tą opcję, tylko od następnej łatki żeby ją aktywować trzeba będzie wydać 1kk anty

  • Cytat od psycho: „@wampek ale przyznasz mi ze temat juz jest teraz nie do ogarniecia. wez to na logike... zrobilem ze 1000kkkk surowca, ktore puscilem w rynek, kupowalem wszystko jak leci, byle tylko byc upierdliwym i utrudnic sprawe. kogo zbanowac? mnie? prosze bardzo. osoby ktore skorzystaly z tego ze ja bylem upierdliwy a one wystawialy oferty ktore ja kupowalem za lewe surowce? no kurde, jak zaplacily anty, i dostaly bana bo programista dal ciala to rzecznik praw konsumenta juz by zacieral r…

  • No to może źle zrozumiałem z licytatorem. Chociaż osobiście uważam, że to zdecydowanie najlepsza metoda. I nie wiem po co jej zabraniać.

  • Pozostaje przepalenie tego w licytatorze. Ciapka też sugerowała tą metodę w przypadku braku innego sposobu.

  • Cytat od wampek: „Cytat od Duch Szerszenia: „Cytat od _Pawelos_: „a co za znaczenie czy mi spala 1 k deuta czy 1 kk deuta. Jest strata dla konta jest. Kto mi ją pokryje ” Jakbyś grał na Kalyke i miał mniej punktów niż ja to ja bym ci zwrócił, żeby już narzekania nie było. Ludzie, nie widzicie że argument z kosztem odsyłki jest do bani? ” A co jeśli ktoś dostał więcej surowców niż może pomieścić w flocie? Niekoniecznie dlatego, że nie posiada takowej, ale może pełnić ona akurat inne zadania...np …

  • Cytat od _Pawelos_: „a co za znaczenie czy mi spala 1 k deuta czy 1 kk deuta. Jest strata dla konta jest. Kto mi ją pokryje ” Jakbyś grał na Kalyke i miał mniej punktów niż ja to ja bym ci zwrócił, żeby już narzekania nie było. Ludzie, nie widzicie że argument z kosztem odsyłki jest do bani?

  • A ile ci te dt spalą? Jeśli dostałeś surowce przypadkiem to raczej koszt lotu jest pomijalny. A jak celowo nabijałeś buga to kara ci się należy - chociaż koszt odsyłki nawet bardzo dużą ilością dt to nadal żadna kara...

  • Cytat od Maniak87: „Cytat od ciap: „Dlatego powtórzę jeszcze raz: Surowce należy odesłać na dowolną planetę administracji + napisać ticketa. ” To ja zapytam kolejny raz...Kto pokryje koszty dostaw!! Sa ludzie co po złości robią autozapytania by wygenerować bug... Więc kto pokryje koszty?? ” To se policz ile ci te dt spalą i se zostaw tego deuteru na pokrycie kosztów spalonego. Myślę, że się wtedy nie przyczepią.

  • Ludzie wy nie rozumiecie co Ciapka wam pisze????? Cytat od ciap: „@szturman Gdzie ja napisałam że nie rozumiem jak się mnoży surowce? Ja tylko nie wierzę że na takie sumy można to zrobić przypadkiem/nie zauważyć. Dlatego powtórzę jeszcze raz: Surowce należy odesłać na dowolną planetę administracji + napisać ticketa. Raz dwa trzy... Minusowania czas START! ” Napisała "nie wierzę, że na takie sumy można to zrobić przypadkiem/nie zauważyć". Więc jak ktoś robił bugusing to teraz jak chce uniknąć ban…

  • Cytat od GramBoLubie: „Nie chodziło mi Duch o Ciebie. Nie dzieli się oszustów na mniejszych i wiekszych. Oszust to oszust. Wszyscy mają cierpieć bo gościowi siadło RW - śmeichu warte. Nieświadomie to może się niemowlak zesrać w pieluchę . Nie da się nieświadomie uzyskać 5 razy więcej surowca. Dla mnie każdy 1kk jest tyle samo warty co każdy mld. Przywłaszczasz sobie coś co do Ciebie nie należy i próbujesz ukryć ( lub też cieszysz się , ze jesteś gość , a inni frajerzy musza latać... ) Wytłumacz …