Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 165.

  • A idź pan w ... Moja wina. Nie trza było brać. Z drugiej strony po bugu sojusz się tak wykruszył (większość na urlopach - bez wizji na powrót), że chciałoby się jakoś te dziury połatać. Jak widać nie wyszło... Dla złomiarzy gratulacje.

  • God Father trochę dostukał fakt, ale jeszcze poza nim jest kilku do golenia. Zastanawiam się na co z tym czekają?

  • Potwierdzam. Fatalne jest to wylogowywanie:/

  • Nie no pogratulować! A co do kasacji konta Bestyjki to się dowiemy czy faktycznie miał włączoną. Wystarczy obserwować czy i kiedy konto zniknie. No bo po tej akcji to dziwne gdyby wyłączył;).

  • Gratuluję chłopaki! Beka rządzi! Szkoda tylko, że tak wyszło z tym bugiem i milczeniem owiec... eee milczeniem GF oczywiście. Szukam u siebie chęci do gry ale jakoś ciężko je teraz znaleźć...

  • Ja też bym mógł zagrać. Z tym, że szachy korespondencyjne obecnie nie mają sensu. Wtedy jest to gra program kontra program...

  • Cytat od wampek: „Cytat od Duch Szerszenia: „W dodatku zminusowałeś mój post ” Jak klikniesz czerwone pole informujące o minusach to się dowiesz kto Cię tak mocno nie lubi ... poprosiłem o parametry, według których chciałeś wyliczyć swoje dopuszczalne przyrosty. Swoją wypowiedzą uświadomiłem Cię tylko, że nie jest to prosta sprawa. Zakładanie że "mój" pomysł jest najlepszy i pozbawiony wad nie jest dobrą praktyką, oraz pogarsza jakość dyskusji. ” Chłopie? A gdzie ja napisałem, że mój pomysł jest…

  • Cytat od wampek: „Cytat od Duch Szerszenia: „A co do wątpliwości Wampka: Jak się krytykuje czyjś pomysł to się przedstawia własny lepszy. Słucham. Twoje rozwiązanie? ” Na początek to poprosiłem o uzupełnienie Twojego pomysłu... jak masz sam tylko zarys bez jakichkolwiek konkretów to nie oczekuj, że ktoś to weźmie na poważnie ” Nie, nie poprosiłeś. Napisałeś, że nie przejdzie i zacząłeś to dowodzić. W dodatku zminusowałeś mój post. Oczywiście, że to jest zarys pomysłu. Od uszczegółowienia jest GF…

  • Jest jeszcze jedna opcja. Pełny reset gry. Jedno nowe uniwersum. Spora ilość antymaterii na start. Zarobili by;)

  • Cytat od Wujek Stiopa: „HALO, DLACZEGO SPEJSONIK ZOSTAŁ ZBANOWANY? ” Popieram! A co do wątpliwości Wampka: Jak się krytykuje czyjś pomysł to się przedstawia własny lepszy. Słucham. Twoje rozwiązanie?

  • Pomysł backupu nie wynika z czyichś urojeń. Na tej grze już były backupy, więc jest to jedno z teoretycznie możliwych rozwiązań. Zawsze bo backupach ludzie są niezadowoleni. To oczywiste. Niestety chyba lepszej rady nie ma. Ewentualnie pomysł który wcześniej proponowałem ale jakoś ugrzązł bez echa, tj. Zerowanie surki na wszystkich kontach bez wyjątku i limit realnego przyrostu w okresie objętym błędem. Konta które przekroczyły ten limit ban, w zależności od przekroczenia od kilku dni do kasacji…

  • I trzeba działać wspólnie. Co z tego, że część z nas starych graczy odejdzie jeśli znajdzie się banda nowych, którzy zapłacą za antymaterię? Jeśli będzie popyt to interes będzie się kręcił. Analizy rynku wykażą także i to ilu szacunkowo graczy odejdzie i czy jest sens o nich walczyć. Wprawdzie statystycznie pies i człowiek mają po 3 nogi ale przy większej próbie margines błędu staje się pomijalny.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Duch Szerszenia: „To tak jakbyście startowali w sprincie. Jesteś Usainem Boltem w najlepszej życiowej formie. I co z tego, twoja trasa to 100m, a twoich przeciwników 5 metrów. Masz szanse? Tutaj bez backupa może być coś ” ja tam na 100 m mogę się z nim ścigać daleko za nim bym nie był hehe na 60 m mam 8;30 ” Ty na 100, oni na 5.

  • Ale przyjaciele - gracze, przecież jasne jest, że GF zrobiło i utrzymuje ogame nie dla nas tylko dla pieniędzy. Musimy być realistami. O tym czy będzie backup czy też nie, a także o tym co jest najlepsze dla gry zdecydujemy nie my gracze, nie biegły do spraw gier, który wskaże co będzie najsprawiedliwsze itp. Zdecyduje o tym jakaś analiza rynku, czy inne opracowanie ekonomiczne, dzięki któremu GF obliczy co mu się najbardziej opłaca. To czy zadowolą w ten sposób graczy czy tez ich jeszcze bardzi…

  • Oj ludzie, ludzie... Sam się rzucałem jeszcze 2 dni temu, że nie łyknę żadnego backupa itd. A teraz powiem tak: liczę na backup. Ciul, że się nasiedziałem i straciłem ten czas. To już nie ma znaczenia. Było minęło. Bug jest tak ogromny, że bez backupa chyba nie będzie sensu dalej grać. To tak jakbyście startowali w sprincie. Jesteś Usainem Boltem w najlepszej życiowej formie. I co z tego, twoja trasa to 100m, a twoich przeciwników 5 metrów. Masz szanse? Tutaj bez backupa może być coś podobnego..…

  • Dwa dni wcześniej Pan Skrzetuski jeszcze nie wiedział o tym wale. A od Adama proszę się łaskawie odpierniczyć. Nie wierzę, żeby robił surowce w taki sposób jak ktoś tutaj imputował.

  • Powiem wam tak: część ludzi oczekuje backupu, a część przeciwnie nie chce go. Mi to już obojętne. Niemniej z uwagi na fakt, że większość mojego sojuszu chciałoby backupu ja się do tego przyłączam. Chcę dalej pograć z tymi mordami:)

  • Bardzo dawno. 2007r., nie pamiętam ile dni było do tyłu. 5? Coś takiego. Ale to był backup jednego uni zdaje się, a nie całej gry.

  • Nikt nie ma. Ale ja już jeden backup w tej grze przeżyłem.

  • Taki jest sens czekania, że to nie jest aż takie proste. Backup musiałby dotyczyć wszystkich uniwersum na całym świecie. To trzeba porządnie przygotować. Tym bardziej, że teraz już nie mogą tego schrzanić, prawda? Możliwe, że to wszystko bzdury i żadnego backupu nie będzie. Myślę, że dowiemy się czegoś we wtorek.