Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 307.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Vasco: „Witam 2ahxitx.gif Mam takie pytanko do Ciebie: W jaki sposób obchodzisz święta? W taki jak chyba większość, czyli w gronie rodzinnym. Znam Twój rodowód no i jakoś tak mnie zaciekawiło jak obchodzi się święta w piekiełku 2ahxitx.gif haha jak to w piekiełku, nie doskwiera zimno Jak działa na Ciebie woda święcona?:P jak to ktoś ostatnio zauważył, nie właź na priv do mnie z wodą święconą hahaha ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Dawno mnie tu nie było to prawda, następnym razem masaż widłami będzie haha :* Kim w zamyśle rodziców miałaś być w przyszłości? ciekawe pytanie, wiesz co, raczej rodzicie nie starali się realizować swoich niespełnionych ambicji na mnie. Nie zmuszali mnie do jakiegoś konkretnego zawodu, sama dokonałam wyboru. Plus tego jest taki, że ja nie staram się również nic wymuszać na moim dziecku. Sama wybrała szkołę i kierunek, w jakim chce się kształcić. Wyszło coś z tego? Jak napisałam w…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    LOCO Ty wiesz, co Djablice lubią najbardziej

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od marcik: „Witaj Diabliczko Jak tam przygotwania do Swiat? cze marcikowa Kiedy ubierasz choinke? hym, pewnie za kilka dni :) Jakie pyszne ciasta bedziesz piekla ?ja jestem mistrzynią wszelakich serników, ale czy będę piekła to się okaże /me pac sniezką Diabliczke bigsmileniegkulkapc7.gif /me rzuca w marcik rożkiem marcepanowo-czekoladowym. :P” Cytat od Graveir: „Powiesz na co zagłosowałaś w konkursie na logo zimowe? już nie pamiętam, ale wybrałam kilka prac, ale jeszcze kilka mi sie spodo…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Dzień dobry Graveir

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Jak nikt nie pisze, to ja sama sobie pisać nie będę Kiciuś Dziękuję za upa Moje spamery poznikały, dobrze, że choć Ty wróciłeś.

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od LitaseQ: „Dlaczego Cię lubię, jak myślisz? hym, pewnie dlatego, że mnie nie znasz haha Kiedy zostaniesz "majstrową'? o, raczej mi to nie grozi Lubisz śnieg? kiedy pada tak, lubię patrzec, czy iśc na spacer, ale ogólnie jestem ciepłolubna Czekasz na zimę? hm, jeśli chodzi o same święta, to tak, bo bez śniegu nie czuc tej atmosfery, ale z punktu patrzenia kierowcy wolę, aby śniegu nie było. Który utwór bądź rodzaj muzyki wpadł Ci ostatnimi czasy w ucho? ostatnio wpadł mi w ucho utwór z ka…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Satanie(L): „Hej djablica. Co tam?? Odpiszesz mi na ten temat czy nie??:D Buziaczka dostaniesz :*:* Papa :*:*” Hahaha, ciekawy sposób wybrałeś Edit by Vasco

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Tommy: „Dlaczego akurat djablica? Nie wyglądasz na djablice Dzieci się Ciebie nie boją? Twoja największa zaleta?” Tak jakoś wyszło, że Djablica, chyba po części jest to związane z moim "trudnym" charakterem hah Nie boją się mnie dzieci, raczej ja ich Jeśli mowa o zaletach hym, wiesz, nie będę wymianiać, bo w samouwielbienie popadnę hahaha

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Tommy: „Jaka lubisz kawę? rano, mocną parzoną i bez cukru, później juz rozpuszczalną, że śmietanką i cukrem. Użytkownik którego najbardziej nie lubię to...? I dlaczego to ja? hahah ja lubię wszystkich, żywienie jakiś antypatii uniemożliwiło by mi pracę na forum :P Ulubiony drink? kubuś z marchewką i pomarańczą :P”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Tommy: „Zebra jest w biało-czarne czy czarno-białe paski? (Tę odpowiedź uzasadnij ^^) zebra jest w paski, albo czarno-białe. albo biało-czarne, zależy z której strony spojrzec. :P Psy czy koty? ogólnie lubię zwierzęta i poza pająkami wszystko przejdzie Czemu mod a nie GO? bo GA nie mają na tyle zdrowia psychicznego, żeby się ze mną użerac hahah ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „To w jakich godzinach masz zmianę ? trzy zmiany po 8h :P TY od razu byś chciała warna przyznanać a to nie była groźba do życia realnego chodziło mi o Twojego forumowego kota z avatara:D ależ oczywiście, że się też nie domyliłam hahah Ulubiony przedmiot z szkoły średniej ? lubiłam wszelkie zawodowe i tak mi zostało :P Znienawidzony przedmiot ? chyba matematyka, nauczycielka była okropna Czego bałaś się w dzieciństwie ? hm, nie przypominam sobie, abym się czegoś bała. ”

  • Vaizard- animowany modek

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Vaizard, a czemu nie zaglądasz na irc? oj, nieładnie tak mnie zaniebdywać, chyba będzie chłosta i dziabanie widłami

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Djablica chce zdementować plotki o tym że ja niby spamuje Ja nie spamuje, ja odpowiadam na posty jasne, nie śmiałabym inaczej twierdzić hahahaha coca zwykła czy light ? zwykła, wszelkie wyroby ligh, są niejadalne A może fanta ? też może być :P Odpowiedź czemu tak rzadko tutaj zaglądasz, jesteś cześciej na forum i dwie minutki możesz poświecić mhm ?:P NIe wymiguj się pracą, bo udusze:P oj, czy to groźby odnoszące się do życia realnego? hah Czesiu ja na forum czy irc też prac…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Pewnie miałaś na 6 tak ?:P I znając życie masz daleko do pracy dokładnie, na 6 i w dodatku pod górkę Ale zobacz jak już blisko jestem Ciebie niedługo zostawię Ciebie w tyle Musisz częściej odwiedzać nas:P hym Czesiu, masz więcej postów niż ja, no tak, tylko, że ja nie spamię Jogurt pitny czy normalny ? raczej nie piję jogurtów. Ulubiony język ? nasz ojczysty :P Gdzie byś chciała pracować, jako kto ? lubię moją pracę, choć czasem się okropnie wściekam, ale to jest bardziej z…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „Djablica te Twoje tytanowe widły nie wytrzymają Rozkruszą się w pył :d A obietnice Twoje to wiesz o kant tyłeczka można rozbić :D:D jak nie wytrzymają, to mam jeszcze kilka par w schowku a co do obietnic, to wiesz Czesiu, chyba lepiej, że się nie przekonałeś jak dzialają hahaha Co robiłaś o takiej "nocnej" godzinie ? Czyżbyś w pracy była i miała dostęp do net'a ?:) o tak nocnej godzinie, to ja piłam kawę, przed wyjsciem do pracy :P” Cytat od kiciak: „Ulubiony kraj? hm, chyb…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kiciak: „Siedzisz po nocach czy wolisz spać? zdecydowanie wol spać, nie pamietam kiedy zarwałam jakąś nockę (chyba, że nocna zmiana w pracy), a już na pewno nie przez ogame jak lubisz spędzać czas? hm, najcześciej wypoczywam, bo tego wolnego czasu nie mam za wiele, ale czasem jakieś zakupy czy kino, zależy jaki mam wybór lubisz podejmować znaczące decyzje? jeli są w zakresie moich kompetencji to tak, ogólnie mam przywódczy charakter, jednak, aby nie powodować dziwnych sytuacji, strama s…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kiciak: „najpiękniejszy sen jaki miałaś? hym, tu się pojawia problem, bo mnie się nigdy nic nie śni ulubiona pora roku? zdecydowanie lato, bo uwielbiam ciepło, ale dla kontrastu, lubię gdy pada deszcz najładniejsza pora roku w Polsce? snieżna zima, robie najwiksze wrażenie. to chyba na tyle :*”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od kiciak: „cześć spamerko! cześć spamerze :* Najlepszy sposób na nudę? spacer, lub ciekawy program w tivi, albo jakaś fajna lektura ulubiony słodycz? chałwa w czekoladzie, a gdy jej nie ma, chawa bez czekolady jakoś dawno Cie tu nie było bo ja wciąż ciężko pracuje i nie na wszystko starcza czasu ” Czesiu- jak już bedziesz mia tyle postów co ja, a uchowaj, więcej, to napisz mi, wtedy się postaramy o jakiegoś bana stałego dla Ciebie hahahaha

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Czesiownik: „A ja dzisiaj oblałem prawko Mój egzaminator bynajmniej tego błędu nie popełnił hahah, lamka jesteś i tyle Na ile osób była rodzinna imprezka ? Aż tak dużo było ludzi ;)? to było wesele paliłaś kiedyś albo palisz ? palę Czym zajmujesz się na ogół? ogólnie to pracuję, zajmuję się domem i w wolnym czasie forum :P” Cytat od Dav: „Djabliczko, gdzie się podziewasz zły skarbie? Na ircu nas coś nie odwiedzasz. odwiedzam, miałam troszkę mniej czasu, bo sprawy realne i praca na nocne…