Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 255.

  • Zwiększenie ekonomi

    Ciernik [COMA] - - DiD U68

    Post

    Cytat od ciap: „Cytat od Ciernik [COMA]: „zaglosowalem na nie ale gdyby przewazyla inna opcja to nalezalaby sie jeszcze premia w postaci + 5-10 pol do kazdej planety, ewentualnie zwiekszenie pojemnosci magazynow ” Nie przesadzaj większość planet które robiliśmy to są planety bez bonusu. Robiąc je było się przygotowany że tyle pól mają, nikt nie pomyślał wtedy że może być jakiś bonus.Przy łączeniu dostaliśmy 25 pól. Większe magazyny - wystarczy podnieść o 2 poziomy żeby się mieściło eko, pamiętaj…

  • Zwiększenie ekonomi

    Ciernik [COMA] - - DiD U68

    Post

    zaglosowalem na nie ale gdyby przewazyla inna opcja to nalezalaby sie jeszcze premia w postaci + 5-10 pol do kazdej planety, ewentualnie zwiekszenie pojemnosci magazynow btw. co to za ankieta jesli nie mozna zobaczyc biezacego wyniku?, na koniec mozna wcisnac dowolny kit; poza tym chyba juz to kiedys gdzies pisalem ale sie powtorze bo temat jest odpowiedni, zwiekszenie predkosci eko jest jeszcze do przyjecia ale jesli okaze sie wstepem do zmiany predkosci floty to podziekuje za gre

  • Zwiększenie ekonomi

    Ciernik [COMA] - - DiD U68

    Post

    Cytat od hasseu1: „Ja zagłosowałem przeciwko zmianom. Przy zwiększeniu prędkości będę musiał częściej zwozić surowce - lipa. ” ja rowniez jestem na nie

  • kupuj pozycje online konserwatysto , btw. niezly atak, zdaje sie nie pierwszy raz witasz sie z obronca?

  • moje poprzednie gratulacje byly zbyt slabe dla tak fantastycznego st wiec sie poprawiam swietna robota, rewelacyjny wlot, coz za niebotyczna ilosc ciezkiego sprzetu, jestem pod wrazeniem, chcialoby sie codziennie ogladac takie ataki, oby tak dalej

  • gdy powiedziano mi ze jest st myslalem ze Antoszce padla cala flota transportowa z towarem a to jednak tylko grosze bez farmienia , ujdzie

  • doskonale, aczkolwiek rekord ogame wynosil ok 9000 sztuk, wciaz troche brakuje:) obroncy odbudowy

  • zatopiles wrogi okret celna torpeda, gratulacje admirale obroncy odbudowy

  • nie robie floty, bede gral na eko hehe graty, obroncy odbudowy

  • swietnie polek, det var riktigt vackert slaget, oby tak dalej, du saktar inte, najdalej za pol roku widze cie w top 100

  • tradycyjnie sie mylisz, obcojezyczny post nie jest zadna prowokacja, gratulowalem sojusznikowi w jezyku ktorego notabene sie ucze; dopiero fakt ze ktos dostal sraczki z tego powodu sprowokowal mnie do zabawy, i nie probuj mi wyznaczac standardow zachowania na forum, to sie nie uda

  • jesli ja napisalem post w obcym jezyku to jak traktowac twoja uwage na ten temat? jestes jedynym ktory sie przyczepil hehe, idz szukac bledow ortograficznych w cudzych postach inkwizytorze, dynie na forum tez pewnie wszystkie znalazles?

  • ehh, kolejny konkurs ustawiony, jak zyc

  • Dalszy rozwój

    Ciernik [COMA] - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od hasseu1: „Mimo wszystko dla równowagi wypada poinformować o plusie posiadania planet blisko siebie (nie dotyczy wszystkich planet w jednym układzie gdyż nie widzę możliwości aby w takiej konfiguracji znaleźć planety o odpowiedniej wielkości i temp. dla eko). Zbiórka surki u mnie trwa 1,5h. Wchodzę na konto, zwożę surowce, wysyłam 1 FS i koniec. Nie muszę robić kilku FS'ów (i o nich pamiętać) albo planować kiedy zleci mi surka z innych galaktyk. To samo dotyczy zapuszczania budynków. Aut…

  • Dalszy rozwój

    Ciernik [COMA] - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od ^ZemstA^: „Cytat od Ciernik [COMA]: „po co brac pod uwage zdarzenia ktorych prawdopodobienstwo wystapienia jest niemal zerowe?, przez cala gre moze nie trafic na gracza ktory ,,bedzie go niszczyl'' a gdy juz raz rozstawi kolonie na wiekszej przestrzeni to juz pozniej tego nie cofnie bez antymaterii, dla ekowca wystarcza 2 gale ” no to ja miałem niesamowitego pecha gdy zaczynałem przygodę z ogame 1 konto planeta matka akurat trafiłem do układu typa top19 gdzie bałem się trzymać większej …

  • widze ze domagasz sie uwagi, zapewne zglosiles ten post i masz nadzieje ze mnie to ruszylo? post byl napisany w jezyKu obcym bo Uznalem ze to bedzie oRyginalne i zabawne wpisac sie sojusznikoWi w ten sposob, ciagle gratkowAnie jest banalne; ten post tez mozesz zglosic, moze dostane bana na forum za recydywe i bede musial zalozyc kolejny nick, jest o co walczyc

  • Dalszy rozwój

    Ciernik [COMA] - - Zadawanie pytań

    Post

    po co brac pod uwage zdarzenia ktorych prawdopodobienstwo wystapienia jest niemal zerowe?, przez cala gre moze nie trafic na gracza ktory ,,bedzie go niszczyl'' a gdy juz raz rozstawi kolonie na wiekszej przestrzeni to juz pozniej tego nie cofnie bez antymaterii, dla ekowca wystarcza 2 gale

  • Dalszy rozwój

    Ciernik [COMA] - - Zadawanie pytań

    Post

    sciagnij sobie info compte, to optymalizator ktory pokazuje najefektywniejsza kolejnosc rozbudowy (kopalnie, plazma, astro) czy kolonizowac dalekie pozycje?, to za dlugi temat i uzalezniony od zbyt wielu czynnikow; generalnie jezeli grasz na eko i jestes na etapie 3 planet to moim zdaniem przez najblizszy okres zdecydowanie nie oplaca sie rozkladac na przestrzeni wiekszej niz 1-2 galaktyki, po co tak daleko latac juz teraz? w ogame 9-10 planet to minimum wiec jeszcze nie raz sie skolonizujesz

  • Obronca juz dawno byl obserwowany ale zawsze czegos brakowalo aby nań poleciec. Po zalozeniu ula w bezposrednim sasiedztwie atak byl juz tylko kwestia czasu. Pierwotnie nie przekraczalismy progu ST i planowany byl dodatek 25k ss bo bez tytana starcie wydawalo nam sie troche kulawe ale pozniej w bunkrze pojawila dodatkowa flotylla DT i obeszlo sie bez strat. Niestety nie udalo sie dofarmic. Podziekowania dla Mirka za wsparcie logistyczne. Szkoda ze brakuje troche czasu kiedy tylu graczy czeka na …

  • to po co robic z tego tajemnice?