Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cyk cyk Bylo juz pytanie gdzie sie wybierasz na sylwka? Chodzisz na imprezki przebierane? Jesli tak to za co najczesciej sie przebierasz?

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Poniedziałek Poniedzialek Co fajnego w szpilkach? Mozna niegrzecznym Matikom/tiom wbic w poslada Chodzisz w białych kozaczkach? nie posiadam :xmsmile: ” x140.gif Cytat od Yamato Damashi: „Jak Mati aż tak się pomylić! Ja nie wiem wlasnie ...to strasznie straszne Dałabyś się zamknąć w programie typu Big Brother? nie Dłubałaś kiedyś w nosie? (nikomu nie powiem ) no wez haha ” x134.gif

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Pac pac Cytat: „Branoc, coś czuję, że znowu coś ominąłem ” Zapomniales napisac o mnie cos dobrego...nie o mojej sygnie Co robisz kiedy nic nie robisz? Twoj pomysl na jutro? Chodziles kiedys w damskich ciuszkach? Dobranocka

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „Niedziela Niedziela Umiesz przewodzić grupie? Mysle, ze tak :xwink: Jaki masz stosunek do religii? pozytywny Złamałeś kiedyś coś? nie zlamaLEM nic Boisz się dentysty? nie ” x141.gif Cytat od Yamato Damashi: „Zdaje mi się, że znów "ktoś" mi ciachną post. Ok, dorobie coś ciekawe kim byl ten ktos Cytat: „Podrywam ją tak przez 2 lata spamowania tutaj oj jeszcze nikt mnie na spam nigdy nie podrywal Hej, mała patrz ile mam postów bo spam00rek jestes :xbiggrin: ” Masz w sobie coś z haza…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Klap klap Co mozesz powiedziec o sobie dobrego? Co mozesz powiedziec o mnie dobrego? Lubisz foszki z przytupem czy zagielkami? Dobranoc

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „Podrywam ją tak przez 2 lata spamowania tutaj oj jeszcze nikt mnie na spam nigdy nie podrywal Jesz normalny chleb czy jakiś taki ziarnisty? jem kazdy chleb ...rozny roznisty, okragly i kulisty ale najbardziej lubie bulki Brakuje Ci jakiejś emotki :D? chyba nie :xntongue: ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Mati: „:xkiss: ß Używasz kuchenki mikrofalowej? Do czego najczęściej? tia najczesciej do odgrzewania obiadku i roztapiania sera na bulce :xbiggrin: Ile miałaś lat jak pierwszy raz dotrwałaś do północy w sylwestra? mala bylam ale tFarda jakies kilka latek mialam Kupujesz w tym roku petardy? Nie boisz się, że po pijaku sobie palce pourywasz? jasne ...nie boje sie bo nie bede pijana i nie bede ich puszczac ...ogranicze sie do patrzenia :xwink: ” x143.gif

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Mrumcium Umiesz liczyc do 4 ? Dlaczego odpowiedziales tylko na 3 moje pytania ? Dlaczego tylko moje pytanka omijasz ? Dlaczego tylko troszke tesknisz?

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    xc2b.gif Cytat od Yamato Damashi: „ A w poprzednim roku to co? Jedzeniem się rzucaliście ? nie-e ale mialam gosci z hiszpanii i niemiec ...mieszane tradycje ...ogolnie bylo inaczej niz zawsze A tak pro pos rzucania jedzeniem. Próbowałaś kiedyś :D? jedzeniem sie nie rzuca :xsneaky: Cytat od D_Ace: „Czy uważasz, że Yamato Damashi Cię podrywa? alez skad ...nawet buziakow mi nie daje przeciez Czy lubisz odpowiadać na jego pytania? pewnie...ma niewyczerpalny skarbiec pytan :xntongue: ” ” x20a.gif

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „Przeciwieństwa się przyciągają czy odpychają? Podobno trzeba być trochę podobnym, aby się zrozumieć, i trochę różnić, aby się kochać Matematyka czy Polski? Jak przebiegła wigilia? Oj bardzo fajnie , rodzinnie , wesolo i inaczej niz w tamtym roku :xtongue: ” x34.gif Cytat od destinE: „Jak się przygotowywałaś do świąt (wszystko na ostatnią chwilę, czy miałaś juz wszystko zrobione wcześniej)? Ja w tym roku bylam w tej komfortowej sytuacji, ze przyjechalam na wigilie 23-go …

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Hej Ktory z prezentow w tym roku sprawil Ci najwieksza radosc ? Dlaczego? Jaki prezent chcialbys dostac? Tesknisz troszke za marcikiem?

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od destinE: „heloł hej hej Wszystkiego naj,naj!;D dziekuje nawzajem Pytanko: Jesteś spamerką? (nie wiem czy było) oczywiscie, ze nie ” x61.gif Cytat od Yamato Damashi: „I co wystroiłaś? tak..wszystko A siebie też wystroiłaś :P? siebie tez oczywiscie Lekki czy mocny makijaż? zalezy od tego gdzie sie wybieram Jeszcze raz zdrowia, szczęśliwego nowego roku i spokojnych, sytych świąt :*:*:* dziekuje i nawzajem ” x35.gif

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Vasco: „Pytanko:) dziubasek Potrafisz uwolnić się od komputera/sieci internetowej na dłużej niż kilkanaście godzin? 2ahxitx.gif kilkanascie godzin ? przeciez to wieki cale...absolutnie nie potrafie :xwink: Czy w te święta będziesz miała dystans do siebie? 2ahxitx.gif postaram sie ale nie obiecuje A jak z postanowieniem noworocznym, czego ono będzie dotyczyło? 2ahxitx.gif nie miewam takowych Kosmatek hihi ” zz622.gif Cytat od Yamato Damashi: „Wszędzie Ci donosiciele to straszne :xtongue:…

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Buuuzi Jakie prezenty przygotowales pod choinke? Jakie tradycyjne potrawy masz na wigilijna kolacje? Pozdrowka

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „Wszystkiego najlepszego Martuś dziekuje Damaszku Firefox czy Mozilla ? Unikajmy floodu. Vasco” Cytat od Mati: „Togo Brazylia Vasco, chciałbym donieść, że ten pan nade mną flooduje! Czyż to nie karygodne? [ ] Jak przeżyłaś mrozy? Spokojnie ja tam w domku mialam cieplutko Jaki ostatnio film oglądnęłaś? Trumna I jak? Ciekawy? Podobał się? Czy fajny ? Vascoooo fajny? Pewnie ” x78.gif

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „Myślisz, że zasada czym mniejsze tym droższe się sprawdza? nie...ale zdarzają sie takie przypadki Masz dobry gust? mam swoj gust i to jest wazne ...taki który mi odpowiada...kwestia gustu to sprawa indywidualna ...i jak wiemy w o gustach sie nie powinno dyskutowac Mogłabyś urządzać cudze mieszkania? nie wiem nie myslalam nigdy o tym Ile razy dostałaś skarpety w prezencie :D? ooo nie pytaj ...moze nie jako sam prezent ale dodatek do prezentu to setki razy haha ” Korzysta…

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „Dużo pieniędzy umiesz wydać na zakupy? Jasne O co chodzi z tą herbatą z z ?:D no herbatka z lub bez ...nie lubie herbatki z bzem wole z Masz jakiś hipermarket niedaleko domu ? obok domu nie ale tak spory kawalek mam kilka ” 3d106.gif

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Vasco: „Niah niah 2ahxitx.gif szuru buru :xwink: Tak jakby ci się nudziło to zadam jakieś pytanko:) taaaak ??? Gdybym zapytał się Ciebie o to, czy masz do siebie dystans to co byś odpowiedziała? 2ahxitx.gif hehe ze tak pol na pol Z czego się najczęściej hihrasz ?2ahxitx.gif jak mam wesoly dzionek to z wszystkiego Jakie miałaś odczucia po obejrzeniu superprodukcji pod tytułem "Trumna"? bardzo grobowe Jesteś wstydliwa? 2ahxitx.gif to zalezy co masz na mysli 009p.gif Herbata z czy herbata …

  • marcik - szefowa szefow;)

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „Widziałabyś się w roli GO/Mod ? raczej Mod niz GO Zdrowo się odżywiasz? staram sie ale nie jakos przesadnie bo lubie tez niezdrowe jedzenie Mogłabyś zostać wegetarianką? mysle ze spokojnie bym mogla nie jestem jakos specjalnie miesozerna ” 21433272.gif

  • Mati

    marcik - - Archiwum CT

    Post

    Republika Zielonego Przylądka To ja rozbije Ci to na raty po 3 Jaki masz charakter ? Jaki masz temperament? Jaki jestes z natury ? 15337.gif