Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 168.

  • A co jeśli będzie remis w głosowaniu? Proponuję dopisać nick Krecika z gry, tak jak to jest podane w przypadku innych graczy (nick z forum/nick z gry).

  • Legionie, nie przeczytałeś mojego posta ze zrozumieniem. 6% to jest w przybliżeniu 450!/(3!*447!)*(1/450)^3*(1-1/450)^(447), gdzie ! - symbol silni, ^ - symbol potęgowania To jest szansa na 3 dziury w 450 próbach, a 1/450, czyli 0,(2)% to szansa na dziurę w jednej próbie. Kumasz?

  • W każdym razie Meganka ma szansę na danie mata Miśkowi Iksińskiemu.

  • Dobrze, że ogame to nie są szachy. Nie ma bicia w przelocie, a strata pionków nie powoduje beznadziejnej sytuacji materialnej.

  • Cytat od cokolwiek: „Cytat od Forumowy As: „Co do handlarza złomu, pomyliłem się. Rzadko go wykorzystuję. Jeśli oprócz czarnych dziur doliczy się do strat spalanie, to rzecz jasna efektywność wyjdzie większa. Można powiedzieć, że doszliśmy do zbieżnych wniosków. ” Niższa. Bo paliwo jest kosztem, więc zmniesza zysk. Można się bawić w bardzo dokładne wyliczenia, ale komu się chce. W każdym razie i tak masz ryzyko, że dostaniesz szybko trzy czarne. A możesz również latać miesiącami, bez czarnej i m…

  • Cytat od Legion: „Ciekawe, moje statystyki pokazywału 1/350-450 A teraz mam 3 na 450 dodatkowo ograniczyłem ilość dosyć znacznie z powodu strat Podaj proszę swoją klasę ” Radziłbym autorowi tematu wziąć podręcznik szkolny i przypomnieć sobie rozkład dwumianowy. Jaka jest szansa na dokładnie 3 czarne dziury w 450 próbach, jeśli szansa na czarną dziurę w pojedynczej próbie to 1/450. Odpowiedź: 6%. Jaka jest szansa na 3 lub więcej czarnych dziur? Odpowiedź: 8%. Widać, że są to szanse porównywalne z…

  • Co do handlarza złomu, pomyliłem się. Rzadko go wykorzystuję. Jeśli oprócz czarnych dziur doliczy się do strat spalanie, to rzecz jasna efektywność wyjdzie większa. Można powiedzieć, że doszliśmy do zbieżnych wniosków.

  • Cytat od cokolwiek: „2. Jak już masz flotę i chcesz jej się pozbyć - to możesz nią latać militarnie - bo wyjdzie większy zysk ze "złomowania w czarnej dziurze" niż ze złomowania u handlarza czy na pzie. Ale jest ryzyko. ” Efektywność odzyskiwania surowców zainwestowanych we flotę metodą wysyłania ekspedycji można w prosty sposób oszacować. Starrk napisał kiedyś że po osłabieniu odkrywcy średni bilans z ekspedycji militarnych to 2 lub 3 stracone sloty na 10 tysięcy wysłanych ekspedycji. Ta średni…

  • Poczucia humoru Krecika Maxa czy charyzmy Kiełbaski nie sposób zmierzyć, ale skuteczność gry flotą można porównać. Rzecz jasna nie należy się kierować bilansem zniszczonych i straconych punktów militarnych, bo te dane wynikają w dużej mierze z ekspedycji. Przygotowałem zestawienie statystyczne na podstawie zamieszczonych na forum starć (stan na 9 listopada): d73d8f7546de.jpg W przypadku starć ACS przyjąłem, że uczestnicy dzielą się zyskiem po równo. Widać, że najwięcej zyskał Paweł, choć jego fl…

  • Muniek. Dawaj konkrety liczbowe, a nie jakieś banały, że odkrywca to dla aktywnych. Jaki masz średni zysk z ekspów cywilnych? Innymi słowy jaka jest suma znalezionych surowców i floty w przeliczeniu na deuter podzielona przez liczbę wysłanych ekspedycji? Kwestia czarnych dziur i spalania jest praktycznie bez znaczenia w przypadku ekspów cywilnych. Jak to podasz, to każdy sobie już łatwo oszacuje, która klasa będzie bardziej intratna.

  • Cytat od I am back: „ Szanse na zniszczenie jednego gs-a jednym lekkim mysliwcem masz jak na wygrana w totka. ” W totka wielu zwyciężało. Osobiście wolę zniszczyć Gwiazdę Śmierci i przejść do historii Galaktyki

  • Szkoda, bo to jedyny niejasny dla mnie aspekt mechaniki walki.

  • Masz rację. Trzymajmy się tematu. Jaka jest szansa na zniszczenie Gwiazdy Śmierci przez lekki myśliwiec generała? To jest ciekawe pytanie. Z pewnością znasz odpowiedź.

  • Oto link do kalkulatora liczącego wydobycie i czas, po jakim zwrócą się kopalnie: megawrzuta.pl/download/ea8012eb30af96b7598be02c7265ea2b.html Autorem kalkulatora jest użytkownik forum Fukasz07. Więcej szczegółów na temat tego kalkulatora znajdziesz w dziale Poradniki i Narzędzia. Profity z ekspedycji najlepiej ustalić doświadczalnie, ale pewien ogląd na tę kwestię możesz uzyskać za sprawą kalkulatora ze strony: expocalc.universeview.be/

  • Otóż to! Liczy się zysk. Obrońcy Szo i porzucenia wiary w bunkier.

  • Klasyczny hat trick! Widać, że jesteś wszechstronnym graczem. Sprawdzasz się jako górnik i flociarz. Jako górnik zdobyłeś doświadczenie, które teraz pozwala Ci się lepiej wczuć w mentalność ofiary. To ułatwia polowanie, bo potrafisz myśleć nie tylko jak jastrząb, ale także jak szczur.

  • Są gracze, którzy umieją optymalizować eko lub znają rozmaite techniki złomowania. Niestety można odnieść wrażenie, że trochę spoczęli na laurach, a ich aktywność na forum to przepychanki słowne, dlatego wysoko zawiesiłem poprzeczkę tym, którzy chcieliby uważać się za ogejmowych ekspertów. Mam nadzieję, że kiedyś taki ekspert się pojawi

  • Dla mnie mechanika walki jest najciekawszym zagadnieniem w całej grze. Robienie starć jest kwintesencją tej gry, więc wypada przynajmniej znać zasady, które decydują o wyniku starcia. Nie sądzę, aby było wielu graczy, którzy znaliby także matematyczne konsekwencje tych zasad, a takich graczy uważam za mających pojęcie o grze.

  • Drugi raz łączę ST z udaną próbą moonową. Obrońcy znowu sprzyjał bonus 3% związany z fazą Księżyca. Przed starciem Vardoor nie miał ani jednego moona, toteż postanowiłem sprawdzić falangą jego planetę macierzystą. Akurat była w zasięgu. Zobaczyłem trzydniowy generalski fs na 5%. Vardoor zalogował się 20 minut przed dolotem fsa. Nie zaryzykował ucieczki, choć miał na nią 8 sekund. 2 minuty po zalogowaniu zawrócił. Pomocniczy program odciążył mój wzrok i zrobił serię zrzutów ekranowych, dzięki tem…

  • Zadarłeś z kierownictwem sojuszu G-NEM. Czyżby zrobili błąd odrzucając twoje podanie? Na razie na to wygląda.