Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 258.

  • Zwiększenie ekonomii.

    Draconis - - DiD Nekkar

    Post

    Cytat od Lord Maul: „Draconis uparcie poruszasz temat zwiększenia szybkości floty, a taki temat na razie nie istnieje. ” Coś nie dokładnie doczytałem temat tej drugiej ankiety chyba Trochę większy zastrzyk surowców z moich nędznych kopalni na naszym średnio żywym uni zdecydowanie byłby mile mi widziany

  • Zwiększenie ekonomii.

    Draconis - - DiD Nekkar

    Post

    Nie wiem, może jestem na prawdę ślepy albo liczyć nie umiem albo i nie wiem co jeszcze ale ja jako flociarz nie widzę żadnego minusu podniesienia prędkości ekonomii, toż to same plusy są: każdy ma większe wydobycie, nawet jak ma cienkie kopalnie, górnicy więcej kopią to i flociarz więcej zarobić może a jak flociarz więcej od siebie wykopie czy zarobi u górnika to buduje większą flotę i robi to szybciej niż normalnie, no i po ewentualnym złomie szybciej się odbuduje. I gdzie tu jakiś minus jest? …

  • Zwiększenie ekonomii.

    Draconis - - DiD Nekkar

    Post

    @ciap na trzeźwo się nie dam @FILU na u68 podobnież już się mówi w ankiecie o "flo up" i z tego co żem widział nie ma tam niestety opcji żeby pozostawić prędkość floty przy x1... ed. @C H O J N Y a czemu dodatkowe X wydobycia miałoby dyskryminować flociarzy?

  • Zwiększenie ekonomii.

    Draconis - - DiD Nekkar

    Post

    O zwiększenie prędkości floty mi chodziło, ze zwiększoną prędkością floty bardzo średnio będzie mi się chciało nią grać

  • Zwiększenie ekonomii.

    Draconis - - DiD Nekkar

    Post

    Na Xanthusie jest eko x5 ale prędkość x1 więc jeśliby na Nekkarze mogłoby tak być to było zajefajnie ale jeśli prędkość również zwiększą to kiepsko widzę większość kont tu u nas, z moim w czołówce...

  • Zwiększenie ekonomii.

    Draconis - - DiD Nekkar

    Post

    Ale dlaczego na 'nie'? Osobiście uważam że zwiększenie ekonomii jest bardzo dobrym pomysłem

  • Rekordy Wezn

    Draconis - - DiD Wezn

    Post

    Z tego co u siebie zauważyłem Planety Liczba w jednym układzie: 5 Draconis [Pac-Man] Księżyce: Liczba w jednym układzie: 5 Draconis [Pac-Man] Budynki na planetach sumaryczne: Fabryka nanitów: 24 Draconis [Pac-Man] Stocznia: 96 Draconis [Pac-Man] Silos rakietowy: 44 Draconis [Pac-Man] Dok kosmiczny: 36 Draconis [Pac-Man] Flota: Duży transporter: 2.461 Draconis [Pac-Man]

  • Zawsze to jakiś plus żeś wyhaczył Oby częściej takie się trafiały

  • No szału faktycznie to nie ma ale chociaż mały okop zaorany został Przetapiaj i dawaj więcej

  • Zawsze szkoda oglądać swoich na pz no ale cóż zrobisz, taka gra No i gratulować atakierowi wyczucia, coś tam udało mu się zarobić

  • Takie sojuszowe akcje najbardziej cieszą oko i oby takich więcej

  • No i pięknie, najważniejsze że do przodu a i na nowe zabawki coś z tego wyszło

  • Powinieneś chyba zacząć osobno numerować ST wykonane na tym obrońcy Gratulować jak zawsze jest co przetapiać Obrońcy oczywiście klasycznie , wprawę w końcu w tym ma

  • No nie, zła znowu lata Całkiem nieźle ci to wyszło, top na nowe latajki co byś wiesz gdzie dobrze wyglądała

  • Nie wiem czy ten screen ci wystarczy ale lepszego już niestety nie zrobię *Największa ilość zgromadzonego kryształu: 629.588.142 Draconis [Hanza] prnt.sc/hikf9p

  • hah nie jeden tak by się z tego nałogu leczyć, ze mną włącznie dla ciebie i za iście udany powrót

  • I dwudziesty pierwszy poziom astro poszedł się paść póki co... No nic, gratulować wypada, co też czynię, nocne szaleństwa na Xanthusie dały o sobie znać w końcu , Aleks, Lajt gratuluję zasłużenie [ciach] Od razu wyjaśniam jutrzejszy spadek - za długo na to astro zbierałem dlatego jutro praktycznie cała moja flota ląduje u handlarza, wolę sobie klepnąć to badanie i od nowa flotę budować niż zbierać na nie surkę. Alex, dex mam nadzieję że Ci posłuży, ciężko latałem żeby na niego zarobić Lajt też n…

  • Takie tam Dla Hanzy!! Draconis [Hanza] vs. Luxtorpeda [Umbrella] ~ 122.24% Dnia 01-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Mały transporter 8.000 Lekki myśliwiec 50.000 Ciężki myśliwiec 500 _________________________________________ Obrońca Luxtorpeda [Umbrella] ________________________________________________ Duży transporter 3.100 Recykler 20 Wyrzutnia rakiet 2.000 Lekkie działo laserowe 1.000 Ciężkie dzi…

  • Ładnie to tak z kogoś zgapiać? Coś marnie ta twoja flota wygląda, byś mogła coś tam do niej doklepać A ta ilość pancy powala wręcz...

  • Górnicy Uni Wezn

    Draconis - - DiD Wezn

    Post

    Nowy wpis: * 1. Draconis - 25970904 - 20.11.2017 * - Metal: 16311168 - 30 30 30 30 30 30 30 30 * Kryształ: 6572592 - 27 27 23 27 27 26 26 27 * Deuter: 3087144 - 25 25 22 25 25 25 25 25 * Temperatura: śr. 58.38° - 71 62 66 59 55 20 95 39 * 8 planet, 8 plazma * EKO: 620748122 Kod źródłowy (7 linii)