Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 258.

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Wiesz troche mi sie szkoda robii Legii gdy kopia ja z kazdej strony Od strony trybun, od strony zarzadu. Dobrze ze jeszcze pilkarza chce sie kopac we wlasciwy sposob. Co do pierwszego zdania to ja Ci nic udowadniac nie musze Doskonale to pamietam bo wlasnie takie rzeczy sie zapamietuje i nie napisales kibol= kibic z żylety btw. Czy mi sie wydaje czy jednak jakis nowy Hiszpan (w sensie nie Arru i nie Astiz) wystapil w Legii z Jagielonia? Jak sie zaprezentowal? Lubicie Hiszpanow moze cos o nim nap…

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Zaniedbalem Jak myslisz droga Djablico, czy bedziemy znajomymi w wirtualnej pracy? Co sadzisz o sytuacji ekonomicznej na swiecie? Czy Rosja poradzi sobie z prawie atomowymi prawie wymierzonymi w nia prawie sprawnymi rakietami z Polski? :PP Czy Obama zniesie wizy? Czy jesli zniesie nam wizy, to czy ludzie w Kirgistanie nie beda tym oburzeni, iz oni nie mieli wczesniej zniesionych wiz? Czy jestes przygotowana na wprowadzenie do kraju waluty euro? Kiedy masz urodziny? I dlaczego w kalendarzu nie ma…

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    wiesz Karlik sam w tym temacie napisales ze jestes kibolem nie pamietasz? poszukaj sobie Nie moja wina ze akurat teraz zwalasz wszystko na ITI... I jak tutaj z wami obiektywnie rozmawiac? Twoj post az piszczy zaklamaniem... :lol:

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    a Ty znasz?:> cos mi sie wydaje ze jestes tylko zwyklem kibicem Legii (oj sory akurat Ty kibolem jak to sam przyznales ) z samych suchych faktow mozna duzo sie dowiedziec a i od znajomych mozna znac duzo newsow... i nie mowie tu o was

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    No i co kaLasz na post Bemka? Znow nie mialem racji? Od dawna sie ze mna nie zgadzaliscie, chociaz raz wszystko czarno na bialym... Gratulacje dla Legii, nasza liga coraz ciekawsza, bardziej wyrownana Wisle juz tylko porazki z Polonia brakuje

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Shepp^^ napisał(a) Cytat: „Rassija napisał(a) Tak pokazal to juz na zgrupowaniu kadry... :lol:” Wątpię, żeby umiejętności czy zaangażowanie były w tej sytuacji decydujące... Beenhakker po prostu nie chce go powoływać i tyle...” A dlaczego Holender niechce go powolywac? No wlasnie dlatego ze gosc nie zna swojego miejsca w szeregu i uwaza sie za pępek swiata

  • Wasze ulubione książki

    Rassija - - Rozrywka i hobby

    Post

    Philippe Masson "Armia Hitler 1939-1945" Czytalo się fajnie ksiazka typowo historyczna, jak ktos lubi II WŚ to wrecz musi to przeczytac okładka: 54766-100.jpg

  • TS Wisła Kraków.

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Popieram remis Szyszki bo kibicuje Lechowi, ale wole zeby bylo cos w rodzaju 3-3, 4-4 bo jak to ma byc w tv to zeby chociaz nudne nie bylo...

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Uczciwe to znaczy jakie? Wedlug mnie i wy robicie warunki wstepne nie zgadzajac sie na zadna propozycje ITI... Obecnie wyglada to tak: Kibice rzadaja i w 100% chca aby to bylo spelnione, wszelkie pomysly ITI sa odrzucane. Coraz bardziej mi sie zdaje ze SKLW chce po prostu samemu zarzadzac pieniędzmi ktore daje na klub ITI... W zadnym normalnym klubie nie ma, nie bylo i nie bedzie takiej sytuacji... Musicie sie pogodzic z tym ze czas gdzie kibice o wszystkim decydowali minal, i ze to wcale nie by…

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Co zrobi ITI to i tak zle i tak nie dobrze xDD SKLW jest w tym momencie tak samo zalosne jak pomysly Miklasa i transfery Legii (z wyjatkami).. W sumie dobrze zrobiles Bemek, chyba nic dobrego juz nie bedzie skoro stowarzyszenie kibicow nadal pragnie konfliktu.

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „SzalonyDolar napisał(a) ponad 2k postow w MU GLORY GLORY MAN UNITED Nie lubie chelsea, ale za to kocham MUFC !!!!! kuszczak jokos se radzi hehe a co do wypowiedzi gracza: zioomeks to zal mi go CR7 jest super, umie grac w pilke i co najwazniejjsze jest lepszy od tej całej barcy razem wzietej... a co do symulacji to trzeba umiec zrobic to tak zeby byl foul a wiec nie odzywaj sie ;P” istnieje takie pojecie jak gra fair play... Tylko najlepsi potrafia ja stosowac zawsze, bez wzgledu na okoli…

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Wiesz Belit, po ostatnim zachowaniu sie kibica w stosunku do pilkarza to ja sie mimo wszystko nie dziwie... Nie wiem czy mial karte kibica czy nie ale chyba sam przyznasz ze takie zachowania powinny byc ukrócone... Masz lepszy pomysl jak to zrobic? Bo ten co to zrobil na pewno nie byl kibicem...

  • Melon: Cytat: „tortoise napisał(a) i koniec tego tematu. chcecie porozmawiać o kibicach to poszukaj na forum odpowiedniego tematu lub go stwórz. kolejne posty o kibicach i kibolach będą traktowane jak offtop i usuwane z tematu. ostrzegam po raz ostatni. tortoise” Jak tak spojrzalem na oba mecze po paru dniach, juz bez emocji to mysle ze wyniki sa srednio dobre. Popatrzmy ilu zawodnikow jest w rytmie meczowym. Popatrzmy jak media odbieralyby wyniki gdyby to Czechy nas pokonały, a Słowacja przegra…

  • Cytat: „TheArtist napisał(a) Słowacja - Polska 2:1. Katastrofa w minutę Cytat: „Artur Boruc 1 - zawalił pierwszego gola, nic nie zrobił przy drugim. Kto widział mecz, ten wie, od następnego meczu numerem jeden w polskiej bramce będzie Łukasz Fabiański. Przez Boruca Polska przegrała w Bratysławie.” sport.pl o_o chłopak się załamie :?” ale o tym ze Dudka zawalil 2 bramke i kolejny mecz (mecz z Niemcami na MŚ) to juz nie napisali? Polscy dziennikarze sa zalosni... btw. Boruc przez caly mecz wybijal…

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „vanKRASSek napisał(a) Na 100% się wkurzy, ale przy tym wkurzeniu jeszcze bardziej będzie pracował na treningach :)” Tak pokazal to juz na zgrupowaniu kadry... :lol:

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „ASSASSIN napisał(a) he he śmieszne plotki są na necie ze MU chce jakiegoś 19-letniego bramkarza z Hiszpanii ciekwe po co by podpisywali nowy kontrakt ze Kuszczakiem i jeszcze jest angielski pupilek Foster ... ^^” Kupic, wypozyczyc sprowadzic w wieku 22 lat jako ogranego i dobrego bramkarza. Oni wiedza jaki jest Kuszczak i ze moze sie wkurzyc w koncu iz nie gra tyle ile by chcial. Przyklad ze moge miec racja? Reprezentacja

  • Cytat: „vul6 napisał(a) jak by nie patrzył mamy trochę tych lewych obrońców. Wawrzyniak, Bronowicki, Golański (nie lewy, ale przynajmniej obrońca, a to jest ważniejsze. Krzynówek jest lewy, ale nie obrońca ) czy Piotr Brożek.” Bronowicki kontuzja? Golański kontuzja? Fakt ze zostaje Piotr Brożek ktorego mi w kadrze brakuje... ale Krzynowek moze grac na lewej obronie Kiedys tam gral, a im czlowiek starczy tym bardziej jest wycofywany... A poza tym obecnie pilka nozna preferuje ofensywnych bocznych…

  • Cytat: „Skawua Resurrection napisał(a) Wynik cieszy stracona bramka irytuje i do tego jeszcze jedna rzecz...co krzyżówek robi jeszcze w reprezentacji!?! o_oi to na lewej obronie?!? Leo co raz bardziej u mnie traci,kopa w rz..ć powinien zaliczyć za Euro i teraz pracuje na kolejny bo według mnie co raz bardziej daje sobie innym włazić na głowę...” A kogo Ty, drogi selekcjonerze ustawilbys na lewej obronie?

  • ASSASSIN: gramy jeszcze jeden mecz z Czechami, jeden ze Słowenia i 2 ze Słowacja. Nawet zakladajac ze ten jeden ze Słowacja wygramy to i tak dalsze 9 punktow to wielka niewiadoma NIc nie bedzie rozstrzygniete... Mecz jak mecz, w koncu nasi cos zagrali

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Wiem ze ironia, aczkolwiek stwierdzilem iz warto dodac swoje zdanie na ten temat Bo chyba nie powiesz ze jest inaczej?