Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 241-258 z 258.

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    powinno byc 3:0 i nani znow blysnie ten jego gol ostatnio to cudenko

  • Wasze ulubione książki

    Rassija - - Rozrywka i hobby

    Post

    zapomnialem calkowicie... Ptasiek i Lot nad kukulczym gniazdem!!! to sa dopiero ksiazki naprawde warto poczytac juz osoby od 15 roku zycia ktore lubia czytac z pewnoscia nie beda zawiedzione a starsze osoby to na pewno wiedza o czym mowie i dlaczego zachwalam a no i filmy starego rocznika z tych ksiazek sa swietne

  • Wasze ulubione książki

    Rassija - - Rozrywka i hobby

    Post

    ostatnio czytalem Eragona i jego druga czesc Najstarszy... bardzo mi sie podobala o wiele lepsze sa od Pottera te ksiazki szkoda ze tylko 3 niewiem kiedy wyjdzie 3 czesc o nazwie Dziedzictwo ale na pewno bedzie bardzo dobra i warto je przeczytac jednak zaczac trzeba od pierwszej bo jak sie zacznie od srodka to malo co sie zrozumie

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    PeKa dokladnie tak jak mowisz ale ja i tak licze na Liverpool chociaz pewnie bedzie ciezko osiagnac cos wielkiego a o Chelsea i tak zdania nie zmienie nie zagrali dobrze dali sobie wbic 2 bramki obrone maja dziurawa, nie umiejaca sie dogadac i to sie szybko nie zmieni wiec beda obrywac i oby tak bylo amen. ide na urlop

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    a skad wiesz ze akurat tego meczu nie ogladalem? akurat Chelsea dla mnie duzo nie pokazala a dominacja i jeszcze taki wynik nie swiadczy o niej dobrze mistrza miec nie bedzie

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    twoj klubik mimo ze wygral to ledwo ledwo znow bedize tak ze jesli cos osiagna to szczesliwie bo w tym roku to juz nie beda potega tak jak wczesniej. Nie czarujmy sie rodzi sie drugi real bez sukcesow.

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Flamzol napisał(a) No no ładny start i to u siebie, ale i tak życzę Wam powodzenia bo szacunek do Was mam za odebranie nam tytułu powalczcie z nami i w tym sezonie ;)” ładny start? 0-0 ... to chyba nie jest jednak ladny start jakby to byl arsenal albo liverpool to jeszcze no ale nie ladny start z przecietnym jak na lige angielska reading... to slabizna przynajmniej patrzac po wyniku bo meczu nie ogladalem byc moze grali super... chyba ze to miala byc ironia ale jakos ci nie wyszla

  • Art

    Rassija - - Członkowie Teamu

    Post

    raz w zyciu na tym forum bede powazny link: Legalne czy juz nie? czy polski team bedzie interweniowal u tworcow ogame (GF) jesli tam pojawia sie oplaty?

  • Billek

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    cola z puszki czy z butelki?

  • Art

    Rassija - - Członkowie Teamu

    Post

    Dlaczego nie odpowiadasz na pytania?

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Zastanawia mnie imie ostatek... to troche nie typowe... a gdyby to byla dziwczynka? pozatym twoja odpowiedz jest taka... jakbys dzieciow nie lubil ale lubisz dzieci prawda? stado slodkich zuberkow jest czyms pieknym lubisz czekolade? jaki antyvirus gosci na twoim komputerze? czy jesli mam ponizej 200 megabajtow na dysku z systemem to powinienem zrobic cos zeby odciazyc ten dysk? to tyle jesli wydaje ci sie ze to pytania nie maja poziomu to... mnie nie znasz

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Dlaczego nazwalbys swojego 20 potomka Dezyderiusz?

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    jakbys nazwal swoje dziecko gdyby bylo one 20 potomkiem?

  • Art

    Rassija - - Członkowie Teamu

    Post

    Jaki jest skład napoju sliwkowego marki tarczyn? Podpowiem ze slada sie z 3 skladnikow

  • Czyim synem był Dionizos?

  • Art

    Rassija - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat: „Stefcia napisał(a) Hyhyhyhy zamykaj a ja Ci pospamuje Wydaję mi się, że raz już byłaś ukarana za spam? Ostatnie modowskie upomnienie! Później pozabieram wszystkie pomarańcze, mandarynki, nektarynki i ananaski też! Goldbluszcz Goldi roslinki nie jedza pomaranczek Dobrze ze mi chociaz morelki zostawisz Stefcia Goldbluszcz! Od dziś masz szlaban na owoce! /me daje Stefci cały koszyk owocufff (podobny jak bukiecik kfiatkuff) Prezes Art i Stefcia! Upomnienie za wchodzenie w kompetencje moderat…

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    rzezączka czy kiła? mam nadizeje ze to pierwsze dobrze napisalem i dlaczego ta choroba a nie ta druga?

  • Art

    Rassija - - Członkowie Teamu

    Post

    Czy twoj urlop do 15 grudnia jest zwiazany z cala afera i poznaniem twojej drugiej - niezbyt dobrej strony ? [SIZE=1]ps. jak juz bedizesz sie chcial jakos wykrecic to prosze cie nie mow ze to nie miejsce na takie pytania chociaz sproboj wymyslec jakas historyjke ;p[/SIZE]