Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 181-200 z 258.

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „^^LoTuS^^ napisał(a) Tylko jeszcze musielibyście się do niego po prostu przyznać z honorem a nie tak jak nie którzy sie wypierają...” Przyznac to sie z tego co pamietam przyznal prawdziwy i chyba jedyny Legionista chodzacy na stadion z calej tej paczki - Bemek Reszta to dzieci ktore na stadion bywaja od swieta Dowodem byly chociazby ich obecnosci na forum w czasie meczy ligowych Cytat: „ pisać głupie posty ” Jakis post prosze mi przytocz i zaargumentuj dlaczego jest głupi. Co w nim nie t…

  • Chelsea Londyn

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „zakochany napisał(a) ufff . ale żeście chłopaki się rozpisali uuuu. ja , gdybym był fanem CFC bardziej krytycznie odnosiłbym się do ich gry. Nie piszcie , że Manu miało ""FUX'A"" , tylko wyciągnijcie wnioski z tej porażki, wiele rzeczy można było zrobic lepiej. odniosę się teraz do starej anegdoty: "gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik" no i w tym wypadku są to iście prorocze słowa. Manu pozwoliło jedynie na remis. pozdrawiam i życzę pokory wielu użytkownikom którzy pisali posty w t…

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Jeśli kążdy kbic jest takim dzieckiem jak wy tutaj to szczerze wolalbym za kibicow tych z Dyskbolii chociaz jest ich 2K. Oni sa przynajmniej prawdziwi i potrafia sie zachowac i wiedza czego robic sie nie powinno Napinanie sie? To wy ciagle sie napinacie ja tylko pisze suche fakty za ktore wam wstyd i do ktorych sie nie przyznajecie albo owijacie w zart ps. CIekaw jestem czy Procedera zglosil ktos z Legii, ale za takie teksty powinien dostac jednak bana Ciekaw jestem kim on jest ze jest taki pewn…

  • Legia Warszawa

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Rasialdinho dziecko drogie powiec mi jak przecietny czlowiek ktory nie kibicuje Legii ma uwierzyc w to co mowisz gdy dopingu u was nie ma na Legii bo bunt a do tego pojawiaja sie co jakis czas takie sytuacje jak finał pucharu polski? No niby jak? Kazdy dobrze wie ze to nie pierwszy raz Mowiliscie ze WIlno sie nie powtorzy. I co? Tyle jest warte wasze słowo :lol: ps. Kogo byscie nie sciagneli Europy nie podbijecie a w lidze podium i tak bedzie

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    na początku lat 80-tych... Pierwsze skojarzenie? Witam po dłuuuuugim czasie nieobecności

  • Manchester United

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Rami wedlug Ciebie obiektywizm to wtedy gdy TY masz racje? Wszystko na to wskazuje wiec zajrzyj najlepiej do slownika i doucz sie zanim zaczniesz uzywac nowo poznane słowa Czerwone Diabły wygrały lige ale ja zalozylem sie o 10 złotych ze final LM przegraja wolalbym zeby tak sie stalo bo jak wygraja to zapewne odejdzie trener... Nie bedzie juz lepszego momentu jesli wygraja Nowa era by sie zaczela w tym klubie.... Byc moze jakby odszedl trener to i odszedl by Ronaldo....

  • marcik - szefowa szefow;)

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Skanujacy Rassija to zły Rassija czy moze opiekunczy Rassija bo dla zeby flota byla na fs'ie?

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Az 12 dni bezemnie? Jezu jak mialas fajnie tez bym tak chcial Proponuje takie pytanie. Czy potrafisz dokonczyc podane ponizej teksty piosenek? 1) Idź prosto wtedy, gdy rymy manifestem 2) jestem czarujący, bo mam na to metody 3) You wan'd a step into ......... 4) A wszystko to, bo Ciebie ..... Malo pytan ale zaraz bimba mi ucieknie i bede krazownikiem do szkoly leciec

  • Arsenal Londyn

    Rassija - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „^Ciejmok^ napisał(a) Cytat: „War Lord napisał(a) Może i 1 - 1, ale i tak wygramy. Wenger w szatni do walki przygotuje dobrze. :]” właśnie widać to przygotowanie Liverpool prowadzi z Arsenalem 2:1 po trafieniu Torresa z 70 minuty.” 84 minuta i 2:2 i jesli dobrze kojarze to Arsenal przechodzi dalej Ale patrze znow na wynik i odpowiedz Liverpoolu i 3-2...

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Masz męża? WyTyFy dokąd jest kierunkowy 0-69? A miniST ładne zrobiłem?

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Ile razy włamywalas sie na serwer polskiej policji? Majac do wyboru 4 krowki lub 3 kozy wybralabys? Ile złotych miesiecznie wydajesz na prad na komputer? Pracujesz gdzies? Masz dzieci? Masz meza? Lubisz jak sie Ciebie drapie za uchem? CIastka z kremem czy bez kremu? Z wisienka czy rodzynkami? Ban z urlopem czy ban bez urlopu? Prosiaczek i przyjaciele czy kubus i przyjaciele? Ładne ST zrobiłem?

  • Cos w tym jest co piszesz moze sie zmieni na o wiele lepsze gdy nadejdzie nowe pokolenie piłkarzy a nasze szkolenie młodych dzieki Leo wrescie bedzie na przyzwoitym poziomie..

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Lepiej zachorowac na schizofrenie czy rozdwojenie jazni? Majac do wyboru trzy psy lub dwa koty wybralabys? Ulubione powiedzenie przed 22? A po 22? Zycie jak w.... Z czego sklada sie pies? Z czego sklada sie kot? Z czego sklada sie legwan? Z czego sklada sie Djablica? Z czego sklada sie Rassija?

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Topic na drugiej stronie... Jakim cudem? Szlodkie czy bez czukru? Co ciekawego mozna znalesc w pralce? Czego ostatnio nauczylas sie od dzieci? ilu masz znajomych na liscie gg? Znasz osobiscie 50% tych ludzi? Kim był Zbigniew Majchrowski? A kim był Hans Holbein? Renesans czy odrodzenie? Mruuu czy Mrrr? Telefon przewodowy czy bez przewodowy? Ładny masz monitor? Ładne masz włosy? A oczy? Kubuś puchatek czy żwirek i muchomorek?

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Ulubiony silacz? Kupisz Adamowi kisc bananow zeby lepiej latal? Reiss czy moze Reis? a moze Rajs? Jak sobie radzic z dieta w warunkach domowych? Jaka sile ma Hydra przy 20 punktach sily bohatera w Heroes III? Skoro emot jest sexowny to emot jest bardziej impotencki niz tamten? Rozmowy w toku czy rozmowy w tłoku? POdroze Cejrowskiego na tvp czy jego nowy program w tvn style? Kamerunczycy czy Nigeryjczycy i dlaczego Polacy? Moze teraz mala zgadywanka?? Taak? Na pewno?? Oka oka Zarymuj zobaczymy cz…

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Czy Rysio z klanu powie jeszcze błogosławione słowe "dzieci myjcie rączki zaraz obiad" ?? Czarodziej piłkarskiej samby... Czyli kto według Ciebie? Nie jestes szpamerką? Ulubiona strona poświęcona kobietom? Szczecin na monopolu? Zagłosowałaś juz? Co robi Miroslav Klose trzymajacy w reku mala, kieszonkowa ksiązeczke? Emotek jest bardziej seksowny od czy odwrotnie? Kto zna swoja wartosc w reprezentacji Polski? Ile lat miala mloda kobieta ktora wyladowala samolotem w Hamburgu? Byla blondynka? Byla l…

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Spinak to moje pytanie To jakie lubisz seriale? Jaki był wynik meczu Lech Zagłębie i dlaczego jestem po nim smutaśny? Grzesio wróci do Guzikowej czy nadal bedzie sie bawil w mafiozo? Dostane buziu?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Gdzie się pani zabunkrowała na u17?

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    dostalem kiedys konto na u44 bylem w sojuszu MP konto bylo w top300 bodajze brak deuteru mocno mnie zniechecil i oddalem Jak wysoko wygra dzis Lech z Zaglebiem Lubin?

  • Djablica

    Rassija - - Archiwum CT

    Post

    Pytanie zagadka Na jakim uni gralas i Ty i ja? Kto dluzej tam wytrzymal? Mielismy jakis kontakt ze soba?