Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Gra: Nowe Uniwersum Xanthus (6.11.2017)

Gra: 15-lecie OGame

S&D: S&D powraca - universa Antares, Betelgeuse, Cygnus, Uriel

S&D: Nabór pomocników S&D

Gra: Wersja 6.6.0

Forum: Problemy i błędy nowej wersji forum (WBB4)

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

IRC: Cotygodniowy quiz IRCowy

Forum: Liga Typerów - 10 Edycja

• Graty Gotya, oby tym razem speed uni bardziej Ci dopisalo

• graty kolejnego tłuściocha, sami Ci do wora wskakują Top na puchy i czekam na więcej

• Pozdowionka dla BLIŹNIAKÓW, LoG i Złej Kobity, ciśniemy dalej eko Dnia 12-12-2017 XXXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Okręt wojenny 95 Pancernik 2.889 _________________________________________ Obrońca Legacy Rengar ________________________________________________ Duży transporter 622 Krążownik 3.765 Recykler 703 Sonda szpiegowska 321 Pancernik 589 _________________________________________ Po bitwie... Agresor …

• Pozdro dla Soja i chłopaków z LoG Dnia 09-12-2017 XXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Krążownik 2.255 Okręt wojenny 99 Pancernik 2.527 _________________________________________ Obrońca Sony [BANKSTER] ________________________________________________ Mały transporter 1.261 Duży transporter 528 Lekki myśliwiec 3.176 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 678 Okręt wojenny 219 Recykler 907 Sonda szpiegowska 187 Bombowiec 83…

• Bunkierek na stosunku 1;3 Złom u mnie. Pozdro sojusz. Dnia 08-12-2017 XXXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Mały transporter 5.900 Lekki myśliwiec 20.160 Krążownik 2.540 Pancernik 715 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca TheMumin [D-M] ________________________________________________ Mały transporter 823 Duży transporter 1 Okręt wojenny 325 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 52 Sate…

• Graty CBD, tak jak pisałeś, po gongu nowe możliwości no i ładnie dałes rade. Top na więcej zabawek i czekam na więcej

• Cytat od Kiki: „Cytat od Mikus: „i tak całe życie na farcie hahaha Przetapiaj na latajki Azazelowi nie ma co życzyć SZO nie pierwszy raz w rakach, nie ostatni ” To tak jakbyś napisał ,,całe życie trenuje salto, żeby potem fartownie je zrobićto powinno być tak Cały czas siedzę na ogame, to nie muszę mieć farta żeby coś ustrzelić ” Kiki, tak trollujesz, że niedługo życie Ci zleci na pisaniu komentarzy Graty Majki, trenuj dalej

• Wszystko ładnie pieknie, fajne klikanko, jeśli rzeczywiście, więc pogaratuluję I nie zaśmiecać mi skrzynki proszę

• Słabo ale zawsze do przodu, a i okazja do pozdrowień jest. Pozdro Sojusz Dnia 29-11-2017 XXXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Lekki myśliwiec 15.600 Krążownik 1.850 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca Dark Ice [THC] ________________________________________________ Mały transporter 101 Duży transporter 24 Lekki myśliwiec 53 Ciężki myśliwiec 423 Krążownik 4…

• Fakt Badi, masz trochę racji. Zapomniał na chwile wół jak cielęciem był Racja unavit, bez spiny i niech każdy ora dalej graty.

• Szybki locik w US, obrońca zalogował chyba parenaście sekund po wlocie i skulał mi jakieś 600 reca, ale i tak nie ma tragedii. Pozdrowienia dla Bliźniaków, DjMatussa i Złej, dedykacja dla Skannera mojego wariata, co by się szybko odbudował. Obrońcy SzO, kulturalny chłopak z niego. Dnia 29-11-2017 XXXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Okręt wojenny 107 Pancernik 993 Krążownik 2.487 _______________________________…

• Cytat od unavit: „łobożę, zysk masakrator, wlot także i % też no i bliźniak w recach, super akcja! powiększaj stadko ” Hohohoh teraz super akcja, chyba kolega zapomniał jak do sojuszu nie tak dawno chciał Szybkiej odbudowy Łuki, mam nadzieję, że bedzie, a juz wiemy że Cie na to stać Agresorowi GZ, cos sie musi znaleźc jak OG jest całym życiem i sie siedzi 25/dobe

• Oł maj God !! Ktoż to mnie pozdrawia? To chyba za to pozdro na Quaror co ? Gratki wariatko, kosisz ja rasowy żniwiarz, może pora juz nie ta, ale Ty zawsze w formie cieniasie Top na eko i wal urlop

• Cytat od DarthMario.: „Akceptowalne. Chociaż brak pozdrowień niweluje całą resztę. xD ” @DarthMario. Przypomnij mi kiedy Ty mi jakiegoś STeka dednąłeś lamo, albo kiedy chociaż pozdrowiłes Ty stary wyjadaczu bułgarski

• Graty wariaciku, tak trzymaj Top na więcej zabawek i czekam wreszcie na coś na miare Ciebie i flotki Pozdrooooo

• Graty lamko, to mi się podoba Top na latajki bo coś mało masz hah

• Graty mordo, top na recki

• Chwilę mnie nie było, dzisiaj ściągam U i widzę przepiękną flotke, zaledwie 2 US obok mnie Poleciałem bez LM, w przeświadczeniu, że ich zamulanie może popsuć mi lot Pozdrowienia dla mordeczek z N-A, Szymona wariata, dla Bliźniaków z Wezn i Asi Dnia 26-11-2017 XXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [N-A] ________________________________________________ Okręt wojenny 3.579 Pancernik 46.122 Krążownik 52.458 Mały transporter 64.148 Sonda szpiegowska 1 _________________________…

• Skan, lot, buum i zebrane. Pozdro dla sojka, N-A z Quaror i dla wszystkich znajomych mordeczek Dzięki Łukasz za locik, jak za starych dobrych czasów Cytat od ProSkanner: „Pozdro dla Blizniaków i znajomych i dzięki za lot ” youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac Dnia 26-11-2017 XXXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Okręt wojenny 105 Pancernik 985 Krążownik 2.650 _________________________________________ Agresor ProSkane…

• Gratki, jak widać na załączonym obrazku, żadna podpucha to nie była Przetopu i gratki raz jeszcze