Recent Activities

• asherl -

Replied to the thread Zuy sen [B-S] vs. Star Lord [G-Z] ~ 13913.96%.

• Cardio -

Liked Zlomek_Mistrz’s post in the thread Zlomek [Robotix] vs. Zajaczek ~ 16664.37%.

Like (Post)
    Dnia 01-03-2021 12:40:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zlomek [Robotix] ________________________________________________ Pancernik 88.888 _________________________________________ Obrońca Zajaczek
  • 19dawid45 -

Replied to the thread push na banie.

TAk sobię patrzę od ostatniego posta na przyrosty Pusherów i jestem zaskoczony. Obecie skromne 1-5kk na dzień czyżby skończyła się ścieżka oszustw czy nagle skill się skończył ? :D Tak samo coś umilkli tu na forum wcześniej tak aktywni gracze owego…
  • ZDOBYWCA1 -

Replied to the thread aleks [LzB] vs. kuchar [PULSAR] ~ 19 765.63%.

Piknie Olu, bardzo aktywny gracz, lecz widać że popełnia błędy :) Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet :rumieniec: Obrońcy Życzę SzO PS tak z innej beczki... Kazali nam się rejestrować na nowe forum i tam wklejać nasze Starcia ale ja się pytam gdzie…
  • Kasia321 -

Posted the thread Nowe uniwersum Universum Weywot (12.03.2021).

Thread
    Nowe uniwersum o nazwie Weywot Zostanie otwarte 12 marca 2021 OG_NewServer540.jpg
    Universum będzie posiadało następujące parametry: prędkość ekonomii 6x (produkcja surowców, budowa budynków, stocznie) • prędkość badań 12x • prędkość flot 6x
  • Calipso -

Replied to the thread Ragnar [P N] vs. BGS25 ~ 17105.5%.

Graty dobrej passy :) . Sumarycznie zysk bardzo dobry, ale wystarczyłby nawet tylko z tego starcia :) . Obrońcy odbudowy.
  • Calipso -

Liked The Pawelec’s post in the thread Ragnar [P N] vs. BGS25 ~ 17105.5%.

Like (Post)
    Witam, I jeszcze jeden lot - tym razem w ciemno na czas zsyłki surowców. Nie wierząc w sukces ustawiłem 2 ataki. Następnie po tym jak się udało trafić w okno, a obrońca nie lognął na czas, dołożyłem pozostałe farmingi. W międzyczasie
  • Calipso -

Liked The Pawelec’s post in the thread Ragnar [P N] vs. c3po [J_U_Z] ~ 3346.06%.

Like (Post)
    Jeszcze jeden maluszek ;) Pozdrawiam PN i znajomych ! Dnia 08-03-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ragnar [P N] ________________________________________________ Pancernik 99.999 _________________________________________ Obrońca
  • Calipso -

Liked The Pawelec’s post in the thread Ragnar [P N] vs. Procurator Nova ~ 2640.12%.

Like (Post)
    Trafione z rana do kawy :p Pozdrawiam sojusz PN i znajomych ;) Dnia 07-03-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ragnar [P N] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Pathfinder 80.000
  • znamekk -

Liked AleksSkrobek’s post in the thread aleks [LzB] vs. kuchar [PULSAR] ~ 19 765.63%.

Like (Post)
    Ciut więcej niż mało i ciut za mało na wiela . Znalezione na fali . youtube.com/watch?v=KdEZZ2QM4zo Dnia 06-03-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor aleks [LzB] ________________________________________________ Okręt wojenny
  • znamekk -

Liked RAFUS1973’s post in the thread znamek [The Best] vs. marbit [-BL-] ~ 7255.05%.

Like (Post)
    A ten znowu zszedł z urlopu i bumm , graty też bym tak chciał bez urlopu :) Przetapiaj
  • Incoming -

Liked The Pawelec’s post in the thread Ragnar [P N] vs. Procurator Nova ~ 2640.12%.

Like (Post)
    Trafione z rana do kawy :p Pozdrawiam sojusz PN i znajomych ;) Dnia 07-03-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ragnar [P N] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Pathfinder 80.000
  • bagietka_czosnkowa -

Liked The Pawelec’s post in the thread Ragnar [P N] vs. c3po [J_U_Z] ~ 3346.06%.

Like (Post)
    Jeszcze jeden maluszek ;) Pozdrawiam PN i znajomych ! Dnia 08-03-2021 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ragnar [P N] ________________________________________________ Pancernik 99.999 _________________________________________ Obrońca
  • Incoming -

Like (Post)
  • Incoming -

Like (Post)
    Witam, I jeszcze jeden lot - tym razem w ciemno na czas zsyłki surowców. Nie wierząc w sukces ustawiłem 2 ataki. Następnie po tym jak się udało trafić w okno, a obrońca nie lognął na czas, dołożyłem pozostałe farmingi. W międzyczasie
  • bagietka_czosnkowa -

Like (Post)
  • bagietka_czosnkowa -

Like (Post)
  • Antharas -

Replied to the thread zefir [HYDRA] vs. Skryty [PZT] ~ 19198.33%.

No zefir coś soczystego wpadło, pięknie! A Krazowniki twe na dopingu latają :) Będzie na kolejne badania Obrońcy szo
  • Antharas -

Liked zefir’s post in the thread zefir [HYDRA] vs. Skryty [PZT] ~ 19198.33%.

Like (Post)
    #131 Pierwszym zaskoczeniem była 25 minuta, odliczająca się na jednym z dwóch księżyców Skrytego w tym samym układzie 6 galaktyki. Drugim przyjemnym zaskoczeniem było zobaczenie na skanie, że ma on rozwiniętą technologię ochronną tylko na…