Recent Activities

• Bunny -

Posted the thread YeahBunny [T R] vs. bimbrownia [GORNICY] ~ 14457.8% + tankowanie.

Thread
    Sprawdzalem, patrzylem, lookalem... Zawsze akty, logowania w nocy itd. Raz szedl moonkill, ale zalogowal w sumie po starcie... A dzisiaj stalo ;) Pozdro dla T R, dostawocow i znajomych z buddy
    Dnia 24-08-2019 02:56:46 następujące floty spotkały się
  • xLORD SITHx -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 300%, ACS 500%.

Nihilus [Veto] vs. cesiu [RKR] ~ 485.23% + zbiórka
    Dnia 24-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Nihilus [Veto] ________________________________________________ Krążownik 10.000 _________________________________________
  • litek. -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

• Ten Keyra -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Z tego co zrozumiałem, to akurat @Art miał z Risingiem największy problem. Ja po 10 latach od zakończenia bycia teamowcem poprosiłem o usunięcie rangi z forum, ale wydaje mi się, że Rising miał krótszy staż bycia ex-teamowcem. Dodatkowo jako…
  • zwak -

Replied to the thread trampek [Minionki] vs. Krusher85 [PIRACI] ~ 78130.87%.

100 lat nie pisałem na forum, ale teraz muszę zrobić wyjatek Mam nadzieję że powraca "stary" dobry trampek co po każdym powrocie z urlopu zlomuje aż milo Mam nadzieję że znowu stanie się to norma. Miło widzieć jak się ładnie odbudowywujesz…
  • Bunny -

Replied to the thread Amatorskie SaD Raporty 26.07-23.08.

W Niedziele jak dam rade zrobie podliczenie - prosze do tego czasu wkleic WSZYSTKIE brakujace RW. 19-08-2019 03:56:57 - YeahBunny [1] - 203.48% (Hidden Content) 19-08-2019 12:27:02 - YeahBunny [1] - 835.91% (Hidden Content) 19-08-2019 18:30:04 -…
  • Elkanen -

Liked Lucky Gal’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    ale co z tego ze perm? entro od zawsze byl adwokatem diabla, wiedzial ze to przeciek, skasowali mu to kilkukrotnie i co sobie myslal? ze mod sie bawi z nim w kotka i myszke? ludzie to jest gra, bawmy sie a nie robmy wyscigu kto wiecej sie dowie od…
  • Elkanen -

Liked Usagi’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    @Art, ale hipokryta z Ciebie. Założyliście ten temat, żeby spekulować, czy coś przekazać? Z tego co przeczytałem, to wynika, że spekulować, bo sami jako administratorzy nic nie wiecie. Natomiast osobom, które chciały naprawdę coś…
  • Dyrektor Zak -

Liked Lucky Gal’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    ale co z tego ze perm? entro od zawsze byl adwokatem diabla, wiedzial ze to przeciek, skasowali mu to kilkukrotnie i co sobie myslal? ze mod sie bawi z nim w kotka i myszke? ludzie to jest gra, bawmy sie a nie robmy wyscigu kto wiecej sie dowie od…
  • AmstelL -

Liked Art’s post in the thread Nadchodzi nowe ....

Like (Post)
    announcement_ogame_pl_e53fe834c11a73d1678e4465665d4c45.jpg Trzy klasy, nowe możliwości już niedługo! Zbieracz: większa produkcja surowców, szybsze statki handlowe Odkrywca: szybsze badania, lepsze rezultaty z ekspedycji Generał: szybsze statki…
  • Lucky Gal -

• DUDEUSZ -

Quote from Lucky Gal: “Ale sie podniecacie... Dobrze ze kasuja posty a co do rozdawania info przez GO... Powinien w kazdej informacji dla GO byc znak wodny i byloby wiadomo kto dal jakie info w swiat- umieszczenie 2 kropek w tekscie pdf dla kazdego z…
  • Pazik -

Replied to the thread DemoN [3 X] vs. daro1408 ~ 4540.04%.

Przynajmniej zasieki przekopane a i na kilka sond wystarczy ;) gratulacje
  • Wombat360 -

Quote from justvroum: “Ciekaw jestem jak liczyć kontry kogos z generałem 8o ” słyszałem że gdzieś dają specjalne kalendarzyki , ale różnie wychodzi z ich skutecznością :P
  • nowynick -

Replied to the thread SKURCZYBYKI [SKB] 4273,67% vs Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] 0.

Do zakończenia wojny jeszcze sporo także może jakiś zlomik kontaktowy z drugiej strony chociaż, tak by uratować honor :E
  • Durudududu -

Liked justvroum’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Ciekaw jestem jak liczyć kontry kogos z generałem 8o
  • justvroum -

Liked offline’s post in the thread Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%.

Like (Post)
    Dnia 22-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor offline [UNITED] ________________________________________________ Pancernik 2.500 _________________________________________ Obrońca Predi1 [FAN]
  • 69DemoN69 -

Posted the thread DemoN [3 X] vs. daro1408 ~ 4540.04%.

Thread
    Jakieś zaległe... brak czasu na latanie i nawet wstawienie do ST... Pozdro dla sojuszników :) Szkoda ze się nie przebijałem bo bym tym razem odebrał surkę z handlu :P
    Dnia 22-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DemoN [3 X]
  • Bladas -

Liked justvroum’s post in the thread Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%.

Like (Post)
    justvroum [TEMPLARS_1] vs. Iwon [D_R] ~ 1200.69%
    Dnia 22-08-2019 03:28:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor justvroum [TEMPLARS_1] ________________________________________________ Pancernik 20.000 Sonda szpiegowska 1