Recent Activities

• Viserion -

Posted the thread Viserion [SKB] vs. hell rider s [MINERS] ~ 1401.16%.

Thread
    Witam ponownie :D Stało to poleciałem :) Obrońca coś tam zebrał na odbudowę i przy okazji ucięliśmy sobie krótką rozmowę. Życzę SzO odbudowy i dużo surówki w DT :D Pozdrawiam cały sojusz SKB, a zwłaszcza Kami-go który pewnie pije na urlopie :D
    Dnia 24-09-2019
  • anetta -

Replied to the thread Tomasjusz [NFZ] vs. DestroyMan [PFT] ~ 1461.69%.

Zbanowany universum Galatea [pl] DATA ID GRACZE PUNKTY POZYCJA 18-09-2019 100065 Ojciecmateusz NFZ 7 263 679 30 nastepny niewninny z bandy oszustów. :bicz1: :bicz1: :bicz1: :bicz1: :bicz1: :bicz1: :bicz1:
  • Dris -

Replied to the thread Motiv - oddam [MINERS] vs. Viceregent Xanthus [IGRP] ~ 904.22%.

• turbo_murzyn -

Liked Gnito’s post in the thread Pan Stasiu [W I] vs. Gnito [KGW] ~ 750.47%.

Like (Post)
    Dopalacze są coraz bardziej popularne... wysłałem atak. Pojawiła się * Chłopak mnie zeskanował. Już chciałem zawracać, a tu patrze.... znowu patrze i nie mogę uwierzyć. Pan stanisław pokusił się surowcem zalegającym na moonie mimo mojej…
  • Ingolf -

Liked ackra’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from farcik: “Tak jak w życiu, musisz być szybszy, lepszy, mądrzejszy od innych. ” I mieć najwięcej kasy,największy dom, najdroższą furę i najpiękniejszą żonę,. Gra ma być rozrywką a nie zastępować braki w życiu realnym.
  • turbo_murzyn -

Liked Gnito’s post in the thread Pan Stasiu [W I] vs. Gnito [KGW] ~ 750.47%.

Like (Post)
    tego co sie wydarzyło nie jestem w stanie wytłumaczy.... dopalacze to coś strasznego....
    Dnia 23-09-2019 20:32:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pan Stasiu [W I] ________________________________________________ Duży transporter
  • NSX -

Liked Maximus1984’s post in the thread Maximus [Zubr] vs. bezekator ~ 4244.32% Nr XVI.

Like (Post)
    kilka lotów na spontana w ciągu ostatnich 2 dni, niestety same przepały. Dzis zauważyłem, że chyba cierpi na brak czasu i robi fsy na pz. Bez GS , więc mało czasu , do tego liczenie na kartce - serio - i w telefonie. Pozdro dla WSZYSTKICH z…
  • smoki -

Posted the thread Event Wyprzedaż przedmiotów: Newtron, Detroid, Kraken 25-26.09.2019.

Thread
    Drodzy Gracze, przez dwa najbliższe dni, tj. 25-26.09.2019, przedmioty: Newtron, Detroid, Kraken będą do nabycia w okazyjnej cenie. W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji. Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry, Wasz OGame.pl Team
  • Elkanen -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from farcik: “Znowu przerysowujesz. Jesteś minimalistą? Jezeli nie będziesz szybszy, lepszy mądrzejszy to jako przedsiębiorca zwyczajnie sobie nie poradzisz, czeka Cię plajta. ” Boze, serio? Porownywac glupia gre przegladarkowa do…
  • nowynick -

@farcik Nie zawsze, nie wkładaj wszystkich do tego samego wora. Gry nie żądze się tymi samymi prawami co życie. Chodzi o to żeby znaleźć złoty środek i zadowolić tych co lubią wyścig szczurów i tych co wola robić w grze inne rzeczy. Ps.…
  • Starrk -

Like (Post)
    Quote from farcik: “Tak jak w życiu, musisz być szybszy, lepszy, mądrzejszy od innych. ” I mieć najwięcej kasy,największy dom, najdroższą furę i najpiękniejszą żonę,. Gra ma być rozrywką a nie zastępować braki w życiu realnym.
  • Starcia ładne ale zyski nie adekwatne,bo zle wpisane raporty zbiórek PZ, 1 stek,zlom moze agresora,nie wiem,graty 2 stek,tez graty,bo złom trafił prawie cały w moje recki :D ,kilka podebral obronca 3 stek,graty za spontan lot,zlom w wiekszosci i…
  • Ten Keyra -

Liked MisiuGD’s post in the thread MisiuGD [P N] vs. Winii [DexO2] ~ 3395.82%.

Like (Post)
    Minimalistycznie ;} Stało i nie stoi :D Pozdrowienia lecą dla całego PN i wszystkich znajomych
    Dnia 22-09-2019 23:08:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 20.000
  • farcik -

Znowu przerysowujesz. Jesteś minimalistą? Jezeli nie będziesz szybszy, lepszy mądrzejszy to jako przedsiębiorca zwyczajnie sobie nie poradzisz, czeka Cię plajta. Tak samo, jeżeli jesteś zwykłym pracownikiem, jeżeli będziesz gorszy od innych,…
  • Krwawy Tapicer -

Replied to the thread #100 Shade [Sprite] vs. zorro ~ 6688.84%.

nędza jak na 100 :D graty i nie zwalniaj tempa :)
  • Zla Kobieta -

Liked Bresia (L)’s post in the thread Ban zabawa na całego :D.

Like (Post)
    @Zla Kobieta jest, @litek. jest;) @FILU mam! @Ruda za skana ostatniego:P @FIN1.pl..kim Ty jestes???!! :> @ackra a co tam:D pokażcie się:)
  • Elkanen -

Like (Post)
  • Elkanen -

Quote from Time2Party: “jakbys czytal ze zrozumieniem i mial troche wiecej wiedzy to wiedzialbys ze na zibalu jest zlom z obrony. ” To nie moja wiedza tylko zacytowalem kogos innego wiec z zaczepkami to pod inny adres... Quote from Time2Party: “bo…
  • Zla Kobieta -

Replied to the thread Ban zabawa na całego :D.

To @litek. Ban, bo razem kaca leczyć jutro bedziemy :D