Recent Activities

• cokolwiek -

Replied to the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

@Art Tak tylko w ramach małego komentarza (skoro pisałeś o mnie). Problem w braku komunikacji w najmniejszym stopniu dotyczy fuzji. Tzn jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować, że w przypadku fuzji wybraliście drogę utajniania. Trudno. Ale…
  • Quote from Lucyfer: “Quote from OproznieCiLoduffke: “Quote from new_mateuszgg: “dobra opierdole ci konto jak bede konczyl wez mi nie cisnij juz... ” buahahahaha, lucek on tobie konto, a ty mu w zamian palnik :) W końcu nazwa sojuszu zobowiązuje - B
  • Zawsze lubiłem bunkry =) Drobnica więc pozdrowionka dla znajomków
    Dnia 19-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adam ________________________________________________ Lekki myśliwiec 33.709 Ciężki myśliwiec 3.363 Mały
  • Zlomek_Mistrz -

Liked Sobieski’s post in the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

Like (Post)
    faktycznie, dużo pierdolenia i nic więcej. :D Jeśli @Art będzie miał informację to i tak ja będę wiedział pierwszy kiedy będzie fuzja :E także kończymy te dyskusję, przy okazji płot mam do pomalowania ktoś chętny do pomocy? @cokolwiek widzę po postach…
  • cokolwiek -

Replied to the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Chłopaki jaja sobie z ciebie totalnie robią - a ty myślisz, że to na serio :D Jak ty chcesz kogoś złomować skoro sam piszesz, ze co chwila ciebie zlomują? Ja tu widzę małą dziurę w twoim planie :D Ale przynajmniej jest trochę śmiesznie z tobą - trzymaj…
  • Beleth_01 -

Liked cac’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    W końcu przyszedł brakujący element na to uni :D
  • Zlomek_Mistrz -

Liked Art’s post in the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

Like (Post)
    Z tematem fuzji stoimy. Nie ma dalszego planu kolejnych fuzji. Jak tylko coś będzie wiadomo, to dam znać. Rozumiem, że dexPL narzeka w stylu "wszędzie lepiej tam, gdzie nas nie ma", ale nie bierze pod uwagę tego, że sytuacje na które się…
  • Beleth_01 -

Liked Siara’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    Witam Zaczalem grac na uniwersum Quasar wczoraj licze na dobra zabawe i dobre ataki. Jesli jest ktos kto moglby mi pomoc na poczatku sie rozwinac to bede bardzo wdzieczny za pomoc w rozwinieciu na poczatku bo chlopaki ode mnie na banie. Na wstepie…
  • Beleth_01 -

Replied to the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Dopiero na 3 miejscu :( jest mi przykro z tego powodu
  • cokolwiek -

Liked gotYaaa’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    Siara od dzisiaj jestes moim idolem! Dojedz ich tam wszystkich. Naprawde bardzo mocno 3mam kciuki. Siara i wszystko w temacie! Pozdro!
  • cokolwiek -

Liked Siara’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    powiem tak... jutro wstawie nowa liste duzo sie zmienilo przez te pare dni na pewno powiem tak.. Alien do wora jako nr 1 obok niego oko tez nr 1 bo mnie zezlomowali.. grawitony niedlugo badam i bdzie mocne niszczenie.. wypisuje ergona z listy honorowej…
  • cokolwiek -

Liked Art’s post in the thread Porozmawiajmy na temat UniFusion.

Like (Post)
    Z tematem fuzji stoimy. Nie ma dalszego planu kolejnych fuzji. Jak tylko coś będzie wiadomo, to dam znać. Rozumiem, że dexPL narzeka w stylu "wszędzie lepiej tam, gdzie nas nie ma", ale nie bierze pod uwagę tego, że sytuacje na które się…
  • AMAV -

Replied to the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. Mummel [P N] ~ 15232.86%.

nie ma jak surowiec zdobyty na rabunku, kolejnych pakuj i udanego przetopu
  • AMAV -

Liked dziuniek1’s post in the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. Mummel [P N] ~ 15232.86%.

Like (Post)
    Pozdro dla sojuszu i znajomych :piwko: Dedki dla Antharasa :fgrin:
    Dnia 18-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor dziuniek [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 150.000 Pathfinder 300.000
  • no Panie przegoniłeś komary, skutki na bunkrze konkretne , gratulacje akcji
  • AUDIw12 -

Posted the thread AUDIw12 [ONI] vs. Bandit Corvus [CKM] ~ 623.92%.

Thread
    Obrońca wyłapany na fali - powrót z ataku na innego gracza, nie sposób było nie skorzystać Pozdro dla ekipy ONI
    Dnia 18-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor AUDIw12 [ONI] ________________________________________________
  • AMAV -

Replied to the thread Model [KOMORNIC] vs. KPK [AVALON] ~ 6753.51%.

fajnie że ci się udało, bo trudno było go trafić, czasami odrobina szczęścia jest potrzebna gratulacje
  • Ruda -

Liked Art’s post in the thread Porozmawiajmy o zmianie prędkości wydobycia.

Like (Post)
    Quote from macer: “Quote from Kasia321: “Przed fuzją, która będzie już wkrótce, wszelkie zmiany w parametrach są zablokowane. ” Quote from Art: “Z tematem fuzji stoimy. Nie ma dalszego planu kolejnych fuzji. Jak tylko coś będzie wiadomo,…
  • AMAV -

Liked Model’s post in the thread Model [KOMORNIC] vs. KPK [AVALON] ~ 6753.51%.

Like (Post)
    23c0a6411c776.jpg Witam ponownie, zdjąłem urlop po paru dniach odpoczynku od gry.. 40 min skanowania i jest :) Obrońca 2 min po wlocie zalogował, bardzo się pilnował, ale tym razem byłem lepszy. (bez godziny wlotu, juz Szajka nie będzie krzyczał na mnie :*