Recent Activities

• pavciosz -

Replied to the thread Piort [Minionki] vs. PAN JENDRULA ~ 2134.34%.

Wstydziłbyś się latać taką ilością Niszczycieli :E :E liczę że na dniach będzie 3 cyfrowa liczba :D
  • pavciosz -

Liked Piort’s post in the thread Piort [Minionki] vs. PAN JENDRULA ~ 2134.34%.

Like (Post)
    Cześć, Procent nędzny, ale do progu się łapie - pierwsze ST solo odhaczone :E . Szczególne podziękowania dla @derpolsterera za dostawę paliwa :* . Pozdrawiam serdecznie Sojuszników :thumbsup: .
    Dnia 18-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:
  • kruszynka -

Liked litek.’s post in the thread Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%.

Like (Post)
    litek [SaS] vs. androg [WarriorS] ~ 674.56%
    Dnia 18-07-2019 11:55:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor litek [SaS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 56.118 Krążownik 19.420 Okręt wojenny 4.841 Pancernik
  • Piort -

Posted the thread Piort [Minionki] vs. PAN JENDRULA ~ 2134.34%.

Thread
    Cześć, Procent nędzny, ale do progu się łapie - pierwsze ST solo odhaczone :E . Szczególne podziękowania dla @derpolsterera za dostawę paliwa :* . Pozdrawiam serdecznie Sojuszników :thumbsup: .
    Dnia 18-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:
  • Farnah -

Replied to the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. ShaZam [Pol] & KRAKEN [NFZ] ~ 20644.71%.

Graty atarcia ladnie siadlo obroncom graty podstawki a agresorowi ech szo mam nadzieje ze odbudowa bedzie i nie dasz mu sie :)
  • gwi4zdor -

Replied to the thread Forster [Ferajna] vs. psotny ---- 199310 % TOP 3 SOLO.

Że psotny na U nie był to dziwne ;} Graty starcia :thumbsup: , a obrońcy SZO Chociaż wydaje mnie się, że raczej nie będzie :-/
  • Nie sposób opisać w 3 słowach kulisy starcia. W każdym razie do Krakena szczęścia nie mam, w kotka i myszkę bawiliśmy się tam bardzo długo, loty w obie strony, pułapki, itp itd... Raz mi brakło 40 sekund żeby na czysto dolecieć na flotę…
  • Akcelerator -

Replied to the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. ShaZam [Pol] & KRAKEN [NFZ] ~ 20644.71%.

Nie sposób opisać w 3 słowach kulisy starcia. W każdym razie do Krakena szczęścia nie mam, w kotka i myszkę bawiliśmy się tam bardzo długo, loty w obie strony, pułapki, itp itd... Raz mi brakło 40 sekund żeby na czysto dolecieć na flotę…
  • bocieek -

Ładnie pykło :) Graty i czyść to uni do końca :)
  • WACEK -

Replied to the thread Vulcan [D T] vs. Kamillero [B-R] ~ 18749.3%.

Gratulacje :) a teraz do roboty na indusie ;)
  • Scofield u9 -

Liked Neferet’s post in the thread #100 Scofield [Sprite] vs. habeer77 [SMURFS] ~ 9663.52%.

Like (Post)
    Ładnie dexu przytuliliście, będzie za co latać :D Druga setka na koncie, tylko pogratulować, bo jest co świętować :E A teraz proszę mi tu grzecznie, żebym nie musiała nic ciachać :whistling:
  • KRAKEN WTB -

Posted the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. ShaZam [Pol] & KRAKEN [NFZ] ~ 20644.71%.

Thread
    Kolejny push ! :E Długo się bawiliśmy w kotka i myszke na różne sposoby. jakiś czas temu zostawił 10k rec na którymś moonie dodam że pełnych wiec lot przez gale się opłacił :evil: Quote: “Akcelerator 15.07.2019 08:29:39 Gratuluję, niestety nie byłem…
  • Daj Falować Cyckommm -

Posted the thread Daj falowac cyckommm [Mns] vs. Wredny Jan [EME] ~ 52.94%.

Thread
    Witam nowe uni :) Falowane było - przechwycony FS na pz. Pozdro dla MNS oraz znajomków, ukati gonimy topkę Dla obrońcy szo!
    Dnia 18-07-2019 06:02:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Daj falowac cyckommm [Mns]
  • Neferet -

Replied to the thread #100 Scofield [Sprite] vs. habeer77 [SMURFS] ~ 9663.52%.

Ładnie dexu przytuliliście, będzie za co latać :D Druga setka na koncie, tylko pogratulować, bo jest co świętować :E A teraz proszę mi tu grzecznie, żebym nie musiała nic ciachać :whistling:
  • Zaqes -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Quote from pit: “byle do piątku ” Niech mi ktoś wytłumaczy ten fenomen wyczekiwania piątku, bo go nie pojmuję :E
  • litek. -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%.

litek [SaS] vs. androg [WarriorS] ~ 674.56%
    Dnia 18-07-2019 11:55:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor litek [SaS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 56.118 Krążownik 19.420 Okręt wojenny 4.841 Pancernik
  • Zaqes -

Replied to the thread MOD Pluszaczek Zaqes :).

Hej sisko! Wybacz, że tylko mi zajęło odpowiedzenie, ale... Z urlopu mi było nie po drodze wacky.gif No więc... Częściowo się z tobą zgodzę. Na pewno poprę twoje słowa "Człowiek ponosi odpowiedzialnośc tylko za czyny. " Tylko własnie te czyny, gdy…
  • Zaqes -

Replied to the thread SGO kruszynka.

To ten... Wracam z pytaniami! :D Pochwalę się i... w końcu nadrobiłem polecanego przez ciebie kiedyś Ralpha Demolkę :E I tak oglądając cały czas chodziły mi po głowie nowe pytania do ciebie(których oczywiście większość pozapominałem :E ) A więc... Dlaczego…
  • Akiko -

Replied to the thread ABW [PZWP] & Hamer [P N] vs. siwa [TRV] ~ 3500.4%.

Chowajcie matki i corki ^^ gratki ABW, to pewnie wstęp do kolejnej dobrej passy :popcorn:
  • Akiko -

Liked The Pawelec’s post in the thread ABW [PZWP] & Hamer [P N] vs. siwa [TRV] ~ 3500.4%.

Like (Post)
    Witam po długiej przerwie. Trochę skanów okolicznych moonów przyniosły efekt w postaci tego małego STarcia :) Podziękowania dla Hamera za asyste w trakcie lotu :D Pozdrowienia dla sojuszników, buddy i znajomych! Dnia 17-07-2019 następujące floty