Recent Activities

• zygunia -

Liked Wojownik Kajaczenko’s post in the thread kajako uni6 [P N] vs. 9rogu6 [Z_P] ~ 5650.34%.

Like (Post)
    Jakiś czas mnie nie było, dostawałem za pytania na priv, co sie ze mną dzieje? czy wszystko ok? Wiec uspokajam poniższym beznadziejnym rw :D 300kk to ja na puszowkach zarabiam nie ruszajac statkow, ale niech bedzie. pozdrawiam gank :popcorn:
    Dnia 21-05-2019
  • Matmaxxx -

Liked kamykmocy’s post in the thread Kamyk [NZD] vs. Draco2 [BLDR] ~ 58.89%.

Like (Post)
    Owieczki na wypasie
    Dnia 26-05-2019 17:01:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk [NZD] ________________________________________________ Mały transporter 305 Duży transporter 10 Okręt wojenny 198
  • tomee -

Liked Guderian’s post in the thread Guderian [MammaMia] vs. przyclone [EXP] ~ 34.94%.

Like (Post)
    To miało być dzisiaj jako bonus no ale niestety odwrót taktyczny pokazał nam palec środkowy, ale co się odwlecze to nie uciecze ;P Obrońca lżejszy o parę stówek dzisiaj, żona pewnie będzie musiała odpuścić sobie fryzjera na kilka miesięcy :E Pozdrowienia
  • Bad.Whisky -

Liked Yossar’s post in the thread EvenemenT [NPF] vs. cichah2o [TTD] ~ 31662.69%.

Like (Post)
    Nie no ten złom na Horcie to wyhandluja sobie. Nie ma bata zeby im przeszedł pusz złomowy gsami w ukladzie na koncie co nie schodzilo z urlopu kilka lat. Pewnie Artek sobie to przemieli przez 10 kont ktore ogarnia. Oczywiscie tylko hobbistycznie bo ZS…
  • Bad.Whisky -

Liked Marys’s post in the thread EvenemenT [NPF] vs. cichah2o [TTD] ~ 31662.69%.

Like (Post)
    Quote from pl1: “co tam abadon ze sobie zaatakowal kolejny raz swoje konto ” kiedy twoja lacha pochwali sie "super, czystym starciem" na horcie? :E graty ev konkret zaorane
  • Lucky Gal -

Replied to the thread j0k3 [BOSS] vs. Lucky [SNK] ~ 3331.09% // TOP 3 SOLO.

• Bad.Whisky -

Replied to the thread EvenemenT [NPF] vs. cichah2o [TTD] ~ 31662.69%.

Ja juz st nie wstawiam, bo i po co :fsmile: Gratulacje evek jest co przetapiac :fsmile:
  • hahahahahhahahahahahhaha zostałem poproszony o edycję postu, a więc: Żeby życie miało smaczek, raz sojusznik, raz sojusznik :E
  • Cztery -

Liked smoki’s post in the thread Społeczność Aktualizacja Zasad Gry & wyjaśnień do zasad.

Like (Post)
    Drodzy Gracze, od dnia dzisiejszego nie będzie możliwe uzyskanie zgody Operatora Gry na pomoc sojuszu w odbudowie. Częściowo tę funkcję przejął dok. Pamiętajcie również, że zgodnie z Zasadami Gry, mogą Was wspierać gracze silniejsi punktowo. Wasz
  • Migotka -

Replied to the thread Ingolf.

czesc! będę pierwsza! cieszysz się? :D ulubione danie? jakie miałeś przezwisko w szkole? :D lubisz horrory? jak rowerek to czy lubisz wyprawy górskie? :> ulubiona bajka? jaką muzyke preferujesz? jeszcze tu wróce!
  • Wojak -

Liked radzio zgred’s post in the thread zgredek [SMERFY] vs. LionFish ~ 2133.05%.

Like (Post)
    Dawno mnie tutaj nie było :D Pozdro dla sojuszników, znajomych i tych co dalej wytrwale klikają ;) % malutki ale zysk przyjemny Dnia 25-05-2019 13:21:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [SMERFY]
  • Angelo Di Livio -

Replied to the thread Dyskusje na temat.

Rusz głową, może coś w końcu wymyślisz, liczę na kreatywność ;) Masz dużo czasu podczas zsyłki surowców w jedno i to samo miejsce... itd. itd. nuda Ziewać się chce od takiego dialogu. Z całym szacunkiem do ludzi którym sie chce prowokować…
  • PSYCHO DAD -

Replied to the thread DwK vs. PSYCHO DAD SKUP DY [BzW] ~ 141410.39%.

I co teraz łoisz wszystkich z mojego soja po satach co miałeś na buddy po urlopiku a po moim złomie latasz jesteś łajzą nic więcej .Wiedziałeś wszystkie ruchy paparuchu ,wiesz co jesteś…
  • Ingolf -

Liked smoki’s post in the thread Społeczność Aktualizacja Zasad Gry & wyjaśnień do zasad.

Like (Post)
    Drodzy Gracze, od dnia dzisiejszego nie będzie możliwe uzyskanie zgody Operatora Gry na pomoc sojuszu w odbudowie. Częściowo tę funkcję przejął dok. Pamiętajcie również, że zgodnie z Zasadami Gry, mogą Was wspierać gracze silniejsi punktowo. Wasz
  • Miikuu -

Like (Post)
  • TakiOwaki -

Replied to the thread NoName vs. Damian Petrow ~ 4104,83 %.

No sorry NoName, w DiD założyłem o tym temat ale został zignorowany - więc szukam odpowiedzi tam gdzie ktoś widzi, choć też udaje że nie ;) Ale co by nie było że spam to gratuluję starcia :E Rośnij w siłę, i unikaj pushów (sojuszu jak i krzywych akcji :E )
  • smoki -

Replied to the thread Społeczność Aktualizacja Zasad Gry & wyjaśnień do zasad.