Recent Activities

• Matematyk DS -

Replied to the thread Próby Moonowe Indus.

Jak w temacie wymienię latajki sobota-niedziela login : Matematyk
  • Ok masz rację - nie wiem za co jest więc nie powinienem oskarżać :) być może nie porozumienie na linii gracze-GO. Jeśli faktycznie pomyłkowo - zwracam honor. Swoją drogą kiedyś z pręgierzem było lepiej, tak od razu wszyscy snują miliony domysłów.
  • Silwa -

Wrote a comment on Skacowany’s wall.

Wall Comment
    Siemanko Kacyk. Grasz cos jeszcze? Zapraszam na Indus to popykamy jak kiedys. [JaramBlanty]
  • Silwa -

Replied to the thread Indus umie się bawić czyli nasze mini ST - Jeden próg 10% solo 20% acs.

Dnia 24-07-2019 01:55:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Baldur [UTD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 700 Krążownik 73 Niszczyciel 22 _________________________________________ Obrońca Sovereign Eos [
  • Pazik -

Replied to the thread SLY OO2 [ARMADA] vs. justvroum [TEMPLARS_1] ~ 9875.51% OBRONA & PB.

Ktoś się musiał na to naciągnąć... Wiemy o co chodzi :) Należy Ci się to ST, wytrwały jesteś w tym co robisz no i jest efekt. P.S. Avatar masz pierwsza liga :ocb:
  • Pazik -

Liked justvroum’s post in the thread SLY OO2 [ARMADA] vs. justvroum [TEMPLARS_1] ~ 9875.51% OBRONA & PB.

Like (Post)
    Bracia zakonnicy musieli bardzo długo czekać na tego stejka na 68 ale jak widać cierpliwość popłaca. Dziękuję koledze, który pomógł, pozdrowienia i zdrowia dla niego :) Niestety na wymarzoną pięciocyfrówkę muszę jeszcze poczekać Pozdrowienia
  • mismalinowy -

Liked Gonzo’s post in the thread Gonzo [T R] vs. kelo ~ 4564.87%.

Like (Post)
    tylko bunkry pozostały :( a i czasu na skanowanie jak na lekarstwo straty duże ale lot samym ciężkim, żeby zmieścić się w okno Pozdro ekipa i dostawcy
    Dnia 23-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Gonzo [T R]
  • Lucky Gal -

Replied to the thread Top2 Solo podglaznik [REC] vs. Kobra [Whisky] ~ 5182.44%.

Tak juz kazdy wie jak wygladaja "przyspieszacze na czarna godzine"... Nie ma co wchodzic z tym w dyskusje. Albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem albo tak w zaparte bronisz sojusznika ze nie dostrzegasz ze napisalem ze sam korzystam z anty ale…
  • ale cios antynazista -

Liked dorsz’s post in the thread Kupię deuter: WIELKIE OTWARCIE - Dorsz Szop już w Twojej galaktyce!.

Like (Post)
    PROMOCJA Od teraz do każdego sprzedanego 200 mln deuteru (nie musi być naraz) MOON GRATIS!!! Wystarczy że wyślesz mi swoje kordy i do kilku godzin staje tam moon - nic więcej Cię nie obchodzi, złom, obrona nic. Jest moon >8k i tyle. "Gdy nie jara Cię
  • kaper1 -

Quote from Lucky Gal: “Zlom jest bezpański fakt ale moim zdaniem co zawsze zaznaczam MOIM zdaniem nie nalezy w tak bezczelny spokob sie samemu zbierac, poprostu graczowi na poziomie nie przystoi- dal dupy to niech poniesie konsekwencje a nie "odkupi"…
  • Truck driver -

Replied to the thread Ładowność sond.

3 tury po idlakach po 1,5h w obie strony plus czas poswiecony na skanowanie. Powiedzmy niech bedzie 6h na idlaki i teraz niecale 2h na farming aktywnego konta. 8h na luzie reasumujac. Wiecej mnie nie bylo w grze niz bylem :P
  • buleon -

• Truck driver -

Dzis mialem czas dopiero po poludniu. 3 kursy po idlakach i teraz przefarmiony jeden aktywny na niemal 100kk wiec prawie 300kk wpadlo. A latalem od niechcenia :P screenow nie mam bo zwyczajnie znudzilo mnie takie dokumentowanie codziennych farmingow :)
  • Akcelerator -

Replied to the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. ShaZam [Pol] & KRAKEN [NFZ] ~ 20644.71%.

Ok masz rację - nie wiem za co jest więc nie powinienem oskarżać :) być może nie porozumienie na linii gracze-GO. Jeśli faktycznie pomyłkowo - zwracam honor. Swoją drogą kiedyś z pręgierzem było lepiej, tak od razu wszyscy snują miliony domysłów.
  • Kusy -

Się dzieję :) Podglaznikowi gratulacje ustrzelenia % bo robi wrażenie, na tym unii. Chociaż tu % latają dużo większe :) Obrońcy szacun bo nie dość, że już odbudowany to jeszcze chyba przypakował :D. To co bawicie się dalej Panowie ? (specjalnie nie…
  • Lucky Gal -

Replied to the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. ShaZam [Pol] & KRAKEN [NFZ] ~ 20644.71%.

Spokojnie, nikt nie wie za co jest ban wiec nie ma co dramatyzowac, zajmie sie tym ktos inny niz narwany adanio to sprawa sie mysle wyjasni. Pamietajmy ze nie ma co rzucac oskarzen o multi bo pozniej jeszcze trzeba bedzie przepraszać a to juz tak latwo…
  • Lucky Gal -

Pudel pewne rzeczy trzeba brac z przymrużeniem oka. Teraz kodeks (zasady w wolnym tłumaczeniu) masz w dupie a jak wystawili fiuta to plakaliscie o zasady turbo hipokryci tfu Kaper mowie ze nie potępiam, nie wiem po co dajesz cytaty wlasnych slow jak…
  • buleon -

Wracając do ładowności sond, dziś udało mi się wykręcić dość ładny wynik. Jeśli chcecie zgarniać dużo surowców, grając uczciwie, głosujcie na uniwersa z ładownymi sondami :) Początek: m8EJ8A6.png I finał: tKKE9Id.png
  • Akcelerator -

Eh no i piknie, duet Shazam & Kraken ban. Pewnie nikt zdziwiony nie jest ale szkoda mi mojego złoma teraz podwójnie :)