Recent Activities

• gratulacje STarcia. Wronek ma dobry dystans do gry, ale łatwo to wyprowadzić z równowagi haha. Uni ma 1900 graczy Pewnie z 500 to nieaktywni i na urlopie Kolejne 500 bunkry i ekobunkry o które nikt się nie rozbija Zostaje nie wiele a jednak zawsze…
  • Toadie -

Replied to the thread ostatnia litera.

• ciap -

Posted the thread Gra: Nowe Zasady Push.

Thread
    Ogólna zasada mówi: Słabszy nie może być stratny względem osoby mocniejszej z którą handluje np. nie może kupić czegoś drożej żeby taniej sprzedać. Źródło surowców: 1. złomowanie floty i/lub obrony u handlarza - tracimy tutaj na wstępie 25%…
  • Mati -

• halszka -

Liked Pazik’s post in the thread Pazik [MISIE] vs. Virusek [TRV] ~ 2421.72%.

Like (Post)
    Trochę naciągane ale przynajmniej jest zysk i nie trzeba wstawiać do działu miniST (co nie Malko?) Dziękuję Halszka za podesłanie celu Pozdrawiam
    Dnia 21-06-2019 14:10:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pazik [MISIE]
  • Ruda -

• Ingolf -

• Toadie -

• Gonzo -

Replied to the thread bejitta [I-VvV] & rolnikszukacelu [TIME] vs. maron ~ 17015.7%.

Gz sąsiedzie :) oby tak dalej! Jeszcze kilka rzeczy ogarnę i też może wrócę do aktywnej gry bo to moje eko jest tak słabe jak ostatni fs ilusiona :D a jak patrzę na takie starcia to aż mnie zazdro bierze :)
  • Gonzo -

Replied to the thread guzik27 [TIME] vs. NSX [xRRx] ~ 4492.59%.

Quote from SpartanikusTTG: “Quote from guzik27: “widocznie skrypt przestal dzialac i aktywki jak i floty juz nie ma. ” no guzik ale "zes" mi zaimponowal ten delikwent kiedys mi uciekl i tez wyczailem ze skrypciarz gra na jednym moonie a moon nigdy…
  • Ruda -

• Mati -

• Quote from Huwiszka: “Wronek z Twojego wpisu nie wynika jakbyś był chociaż TRochę zadowolony z tej akcji, a powinieneś przecież to Ty byłeś ważną częścią tej operacji, olej dedukcje dla TR liczą się tylko redukcje:) głowa do Góry tam…
  • Truck driver -

Replied to the thread MASTER YODA vs. Hogan [WIP] ~ 2172.64%.

Quote from Juventus: “Gadasz kundlu na Hogana a sam miałeś problem o idlaki Co ty sobą reprezentuje to woła o pomstę do nieba i nieda się tego wyrazić słowami. Totalny de... Z ciebie. Do budy lub na licytatora bo tylko to potrafisz ” Owszem,…
  • Cóż mogę napisać. Po pierwsze bo wypada życzę SzO obrońcy. Pomimo że faktycznie jest jednym z najbardziej aktywnych i prowokujących forumowiczów to ogame jest tylko zwykłą grą, w której też należy umieć się jakoś zachować dlatego mimo…
  • Ingolf -

• wilku -

Replied to the thread Pazik [MISIE] vs. Virusek [TRV] ~ 2421.72%.

Gratulacje Grzesiek, milo sie ciebie oglada w tym dziale, zostaw eko i klep juz tylko flote :)
  • Toadie -

• Juventus -

Replied to the thread MASTER YODA vs. Hogan [WIP] ~ 2172.64%.

Quote from Truck Driver : “bo Cie kiedys dawno temmu na draco jedna planetke przyfarmilem na 500k sury za to, ze sie wbiles na idlaki smile.png zenada ” Gadasz kundlu na Hogana a sam miałeś problem o idlaki :noob: Co ty sobą reprezentuje to woła o pomstę…
  • Ruda -

Replied to the thread Quiz Harry Potter.